Apartat słuchowy dla seniora - jaki?

Jak to jest z tymi aparatami słuchowymi? Które najlepiej sprawdzają się w praktyce? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Polsce - aktualne tematy :

#1 2020-03-26 08:00:48

mzar
New member
Zarejestrowany: 2020-03-09
Posty: 4

Apartat słuchowy dla seniora - jaki?

Jak to jest z tymi aparatami słuchowymi? Które najlepiej sprawdzają się w praktyce?  Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?

Offline

 

#2 2020-03-26 11:14:44

zaroma
Member
Zarejestrowany: 2019-11-06
Posty: 38

Re: Apartat słuchowy dla seniora - jaki?

W punktach sprzedaży, zwykle jest tak, że sprzedawca daje możliwość darmowego przetestowania aparatów słuchowych. Polega to na tym, że osoba która cierpi na niedosłuch może przez kilka dni przetestować w warunkach polowych jak to będzie sprawdzało się w praktyce.
Moim zdaniem warto z tego skorzystać, bo jest to niezobowiązujące.
Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić https://www.zdrowiefit.pl/aparat-sluchowy/
Znajdziesz tam trochę więcej informacji z tego zakresu.

Ostatnio edytowany przez zaroma (2020-03-31 13:34:28)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Aparat słuchowy dla osoby starszej - Szukamy aparatu słuchowgo z przeznaczeniem dla starszej osoby. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy ich wyborze?

Czy zwierzę jako towarzysz to dobre rozwiązanie dla samotnego seniora? - O pozytywnym wpływie zwierząt domowych na nasze życie napisano już wiele publikacji. Tematowi warto się przyjrzeć również pod kątem relacji czworonóg-senior...

Wyposażenie domu dla seniora - Witajcie, znacie jakieś dobre i niedrogie sklepy ze sprzętem rehabilitacyjnym dla seniorów? Dziękuję za ewentualne wskazówki.

Gdy seniora dotyka depresja... - Polscy seniorzy znajdują się w grupie szczególnego ryzyka związanego z podatnością na depresje. Problemu absolutnie nie należy bagatelizować, gdyż w radykalnej formie wieloletnia choroba może przeistoczyć się w próbę samobójczą...

Podstawowe zasady zdrowego odżywiania seniora - Konieczne wydaje się uświadomienie o prostej zasadzie, że to co jemy, bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie...

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies