Jaki termos do kawy

Chciałabym kupić dzbanek termiczny (termos)do kawy/herbaty na rodzinne posiadówki Jednak wszystko co wpadło mi w oko jest ze szklanym wkładem a takich nie chce...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2020-12-01 12:03:12

cherrie
Member

Jaki termos do kawy

Chciałabym kupić dzbanek termiczny (termos)do kawy/herbaty na rodzinne posiadówki  Jednak wszystko co wpadło mi w oko jest ze szklanym wkładem a takich nie chce.
https://homeandpassion.pl/blog/jaki-ter … i-herbaty/
Uwage moja zwrócił firmy Alfi biały ze srebrnymi dodatkami. W takiej kolorystyce właśnie szukam! Firme znam bo mamy produkty z chwale sobie.
Jednak nie jestem pewna czy cena jest adekwatna do czasu kiedy to dzban będzie użytkowany Ponad 300zł ...
Panie tutaj sa takie obyte w tematyce może poleciły byście inny?
Już kilka razy przekonałam się że z wami można kupić, nie wydać fortuny a być MEGA zadowolonym. Chwała WAM za to
Będę wdzięczna za za pomoc!

Ostatnio edytowany przez cherrie (2020-12-02 14:46:57)

Reklama

Podobne tematy :

Jaki prezent na roczek - Szukam obecnie jakiegoś fajnego prezentu na swięta na roczek dla siostrzeńca. Doradzicie co podarować?

Dobry pośrednik pracy dla opiekunek w Niemczech jaki ? - Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Niemczech w roli opiekunki. Chciałbym wyjechać do takiej pracy, ale kompletnie nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ewentualne sprawy od strony prawnej, z kim tu wyjechać, żeby to było legalne, żeby potem nie mieć potem jakichś problemów...

Apartat słuchowy dla seniora - jaki? - Jak to jest z tymi aparatami słuchowymi? Które najlepiej sprawdzają się w praktyce? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?

W jaki sposób sporządzić testament? - Sporządzenie testamentu i samo myślenie o prawidłowym rozporządzeniu majątkiem po śmierci może się okazać czynnością emocjonalnie obciążająca...

Język - jaki poziom? - Niemiecki jest dla mnie schrecklich , angielski wchodzi mi dużo lepiej. Wspominałem już wcześniej, że uczyłem się niemieckiego wiele lat, ale wszystko wywiało...

Stopka forum