W Polsce czy za granicą?

wszystko ma swoje plusy i minusy. wiadomo - np. w Niemczech dostajemy większe pieniądze, ale jesteśmy z dala od rodziny. chcialam spytać was, co myślicie: lepiej pracować w Polsce czy za granicą? gdzie lepiej się odnajdujecie?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Polsce - aktualne tematy :

#1 2019-06-10 01:12:36

fridka
New member

W Polsce czy za granicą?

wszystko ma swoje plusy i minusy. wiadomo - np. w Niemczech dostajemy większe pieniądze, ale jesteśmy z dala od rodziny.
chcialam spytać was, co myślicie: lepiej pracować w Polsce czy za granicą? gdzie lepiej się odnajdujecie?

#2 2019-06-12 16:05:10

JanaKal
New member

Re: W Polsce czy za granicą?

Teraz to myslę,że za granicą.

#3 Wczoraj 16:39:53

AgataDab
New member

Re: W Polsce czy za granicą?

Zagranica.

Reklama

Podobne tematy :

UK - Berkeley Home Health (w Polsce rekrutuje Cekal) - Dzień Dobry, Założyłam ten wątek, bo jak sama szukałam opinii o agencji Berkeley Health Home, nie mogłam znaleźć żadnych informacji na polskich forach...

Czy warto pracować jako opiekunka osób starszych w Polsce ? - Właśnie czy warto? Zarobki są jakie są, żenująco niskie, to fakt. Ale pewnie jak ktoś ma powołanie to tej pracy, to nawet w Polsce satysfakcje zdobędą...

Wakacje za granicą czy w Polsce - Szukam propozycji wczasów za granicą i w Polsce. Jeszcze niczego w tym roku sobie nie zaplanowałam ale chciałabym wybrać się w jakieś przyjemne miejsce...

Opiekunka jako forma pracy dorywczej w Polsce - Opieka nad osobami starszymi współcześnie nadal traktowana jest jako opcja zatrudnienia pełniona głównie poza granicami naszego kraju...

Praca za granicą a zdolność kredytowa w PL - Jak ma się praca za granicą do zdolności kredytowej w Polsce? Czy zarobki generowane za granicą liczą się do polskiej zdolności kredytowej?

Stopka forum