img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Leader service opinie

Leader Service International S.A., poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku.

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2012-11-05 13:56:14

LSI_opieka
New member
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 7

Leader service opinie

Leader Service International S.A., poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku.

Offline

 

#2 2012-11-05 14:29:38

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: Leader service opinie

LSI_opieka napisał:

Leader Service International S.A., poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka osób starszych w Niemczech - Norymberga

Do opieki jest para seniorów.
Pan porusza się za pomocą balkonika, częściowo na wózku inwalidzkim. Cierpi na częściową inkontynencję.
Pani porusza się samodzielnie, cierpi na lekka demencję. Jest osobą komunikatywną.

Zapewniamy Państwu legalne zatrudnienie, sprawdzone miejsca pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, kontrakty krótko/długoterminowe, stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec oraz ofertę zawsze dopasowaną do Państwa indywidualnych oczekiwań.

Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru kontaktowego
e-mail: opiekunka@lsisa.pl

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leader Service International S.A. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz.883).

Ja już próbowałam  z Wami podpisać umowę i niestety zrezygnowałam. Macie bardzo skomplikowane umowy a do tego zastrzegacie sobie, że nie wolno tych umów nikomu pokazywać, w umowach są tylko obowiązki opiekunów, o prawach opiekunów prawie nic. Mój adwokat stanowczo odradzał mi współpracę .
Słyszałam też o Was nie pochlebne opinie od innych opiekunek.

Offline

 

#3 2012-11-05 16:45:25

gosiek_szplecik
Member
Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 17

Re: Leader service opinie

Ja wysłałam do nich 2 aplikacje w przeciągu 2 miesięcy i cisza. niby potrzebują , a się nie odzywają.

Offline

 

#4 2012-11-06 00:41:01

Małgosia41
Member
Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 15

Re: Leader service opinie

Witam:) Chciałabym wyjechac do pracy jako opiekunka ale prywatnie.Nie przez agencje..moze ktos ma namiary na posrednika?z góry dziekuje i pozdrawiam.Jakby co to mój email.....ggosia32@wp.pl

Offline

 

#5 2012-11-07 16:58:33

Maytaya
Member
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 159

Re: Leader service opinie

Gosiek, 2 miesiace i nic ?  - nienawidze takiego czekania !!!  Teraz pewnie potrzebuja na swieta pilnie i sie spinaja.

Offline

 

#6 2012-11-07 17:24:11

Milena65
Member
Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 113

Re: Leader service opinie

LSI_opieka napisał:

Leader Service International S.A., poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka osób starszych w Niemczech - Norymberga

Do opieki jest para seniorów.
Pan porusza się za pomocą balkonika, częściowo na wózku inwalidzkim. Cierpi na częściową inkontynencję.
Pani porusza się samodzielnie, cierpi na lekka demencję. Jest osobą komunikatywną.

Zapewniamy Państwu legalne zatrudnienie, sprawdzone miejsca pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, kontrakty krótko/długoterminowe, stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec oraz ofertę zawsze dopasowaną do Państwa indywidualnych oczekiwań.

Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru kontaktowego
e-mail: opiekunka@lsisa.pl

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leader Service International S.A. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz.883).

Skoro podajecie konkretne miejsce pracy...to konkrety...ile???do reki
Co to znaczy atrakcyjne zarobki......?
Nie wiecie ile placicie za to konkretne miejsce?
Acha ...i ile wplacacie na Zus??

Offline

 

#7 2012-11-07 17:38:53

Maytaya
Member
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 159

Re: Leader service opinie

Milena65, dolaczam sie do pytan. Prosze napisac ile ZUS , od ile  € do ile . Np. lekki przypadek 1100€ , 2 osoby- 1500€ , frau z zaawansowana demencja 1300 € ? - to sa dla mnie ok zarobki  a nie jak wiekszosc firm sie rekamuje "Zarobki do 1300 e " a wiekszosc pracownic nie ma nawet 1100 -_-

Offline

 

#8 2012-11-07 18:53:45

Milena65
Member
Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 113

Re: Leader service opinie

W swojej agencji za tego typu stelle,po oplaceniu wszystkich skladek dostalabym 1600 euro..plus 50 euro za kazdy wolny dzien (swieta)....jak dacie mi choc 50 euro wiecej....przenosze sie do Was w ciemno

Offline

 

#9 2012-11-12 15:49:18

LSI_opieka
New member
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 7

Re: Leader service opinie

Witam Państwa,
zarobki w naszej firmie są ustalane indywidualnie, uzależnione są od posiadanego przez opiekunkę doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego.
Na większości naszych ofert wymagana jest min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Praca jest legalna, jako potwierdzenie odprowadzania składek każda opiekunka otrzymuje kartę A1 oraz kartę EKUZ. Składki do Zus odprowadzane są od najniższej krajowej.

Natomiast czas oczekiwania na pracę jest uzależniony od kwalifikacji oraz oczekiwań opiekunki. Osoby znające język niemiecki, z doświadczeniem w pracy w Niemczech z reguły otrzymują propozycję w ciągu kilku dni.

Offline

 

#10 2012-11-12 16:02:42

Milena65
Member
Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 113

Re: Leader service opinie

LSI_opieka napisał:

Witam Państwa,
zarobki w naszej firmie są ustalane indywidualnie, uzależnione są od posiadanego przez opiekunkę doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego.
Na większości naszych ofert wymagana jest min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Praca jest legalna, jako potwierdzenie odprowadzania składek każda opiekunka otrzymuje kartę A1 oraz kartę EKUZ. Składki do Zus odprowadzane są od najniższej krajowej.

Natomiast czas oczekiwania na pracę jest uzależniony od kwalifikacji oraz oczekiwań opiekunki. Osoby znające język niemiecki, z doświadczeniem w pracy w Niemczech z reguły otrzymują propozycję w ciągu kilku dni.

To i tak ,ze sie odezwaliscie po tygodniu czasu od zadanych przez nas pytan......widac jak Wam zalezy

My pytamy o konkrety.....w liczbach...prosze tu nie lawirowac...a doswiadczenie,a jezyk...itp.........prosze wstawic cyfry....ile placicie

Od najnizszej krajowej...powiadacie.....hihihi...chcialam uzyc w tym momencie mlodziezowego sloganu ale sie powstrzymam.....

Offline

 

#11 2012-11-12 19:34:10

poziomka
Member
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 316

Re: Leader service opinie

Macie rację dziewczyny, brak konkretów.
        Niestety nie tylko w ogłoszeniach tej firmy..
       Wiele z nich wypisuje całą litanię oczekiwań w stosunku do opiekunek, wymagań.
       Ale co oferują w zamian zawiera się tylko w ogólnikach na dwu linijkach.
       Często o ważne szczegóły można się dowiedzieć, dopiero po wysłaniu CV, niepoważne
       zachowanie !

Offline

 

#12 2012-11-13 08:36:16

Dorcia2
Member
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 312

Re: Leader service opinie

Wiecie co mnie gryzie?  to to że każda firma chce opiekunkę z językiem. A przecierz kobiety w moim wieku to tylko dobrze pamiętają język rosyjski, bo takiego nam do główki wbijali, a teraz na stare lata chcemy pracować, ale niestety języka łatwo nauczyć się nie da!!! Piszę w swoim imieniu, bo jak tu się nauczyć przy babci z demencją, która sepleni gorzej jak małe dziecko, a potrzebuje opieki i ja właśnie po to tu jestem, beze mnie babcia wogóle by nie funkcjonowała, no  i jak jak mam się uczyć tego języka???.......

Offline

 

#13 2012-11-13 10:07:31

simona1961
Member
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 1677

Re: Leader service opinie

Dorcia2 napisał:

Wiecie co mnie gryzie?  to to że każda firma chce opiekunkę z językiem. A przecierz kobiety w moim wieku to tylko dobrze pamiętają język rosyjski, bo takiego nam do główki wbijali, a teraz na stare lata chcemy pracować, ale niestety języka łatwo nauczyć się nie da!!! Piszę w swoim imieniu, bo jak tu się nauczyć przy babci z demencją, która sepleni gorzej jak małe dziecko, a potrzebuje opieki i ja właśnie po to tu jestem, beze mnie babcia wogóle by nie funkcjonowała, no  i jak jak mam się uczyć tego języka???.......

Dorciu, to nie firmy chcą opiekunek z językiem, tylko rodziny niemieckie. Zreszta cóż im sie dziwić, przeciez gdybysmy my zatrudniały kogos, to tez priorytetem byłaby mozliwośc porozumienia się! To prawda , że jesli babcia demencyjna, bądź leżąca bez kontaktu, to jezyk jest zbyteczny, ale tylko w kontaktach z podopieczną. Pozostaje jednak potrzeba rozmowy z rodzina podopiecznej, lekarzem, aptekarzem itd.... , a języka mozna się uczyc z książek, rozmówek, radia, telewizji! Wystarcza tylko chęci i choć w naszym wieku nauka przychodzi o wiele trudniej, to jednak z czasem mozna się nauczyć!

Offline

 

#14 2012-11-13 10:25:54

Milena65
Member
Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 113

Re: Leader service opinie

Bardzo ladnie to Simona napisalas....ja 6 lat temu wyjechalam bez jezyka...z paroma slowami....dzis möwie bardzo plynnie......wystarczä checi...nie ma co zwalac winy na wiek.....w "......naszym" wieku ludzie jeszcze studia konczä

Nawiäzujäc do tematu....opieki i znajomosci jezyka....Dorotko nie ma co sie obrazac...ale rzeczywiscie jezyk jest potrzebny


Znalazlam pewien tekst w necie..ktöry mi sie bardzo spodobal....jest to odpowiedz dziewczyny..na podobny post doDoroty...ze szuka pracy ale jezyka nie zna

Offline

 

#15 2012-11-13 10:28:22

Milena65
Member
Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 113

Re: Leader service opinie

wyobraz sobie masz chora matke,
przyjmiesz kobiete z....no dajmy na to dla przykladu
z Afryki
-nie mowi po polsku...
owszem jest niedroga ale chetna zarobic i ma jakies prywatne problemy o ktorych nawet nie potrafi Ci opowiedziec- czyli jest tez z lekka obciazona psychicznie.....
Wiec tak, obojetnie co do niej powiesz- nie rozumie.
Kazesz jej ugotowac rosol dla matki- ta bierze sie za odkurzacz,
kazesz jej zmienic posciel, ta wietrzy mieszkanie.
Kazesz jej zmienic pampersa ta mysli ze ma wolne...
Jednoczesnie nie moze sie dogadac z toba , poplakuje po katach,albo stale bedzie dzwonic po *jezyka*-czytaj tlumacza po kulezankach z Afryki rodem co sie znacznie odbije na twym rachunku telefonicznym...


/z netu/

Offline

 

#16 2012-11-13 11:38:07

Dorcia2
Member
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 312

Re: Leader service opinie

No nie dziewczynki ja się nigdy na nikogo nie obrażam i wszystko na klatę przyjmę.....hihi.....ale nie jest jeszcze tak źle ze mną, skoro dogaduje się z dziećmi podopiecznej, to może mi tylko wydaje, że ja nic nie umiem???

Offline

 

#17 2012-11-13 11:43:01

simona1961
Member
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 1677

Re: Leader service opinie

Milena65 napisał:

wyobraz sobie masz chora matke,
przyjmiesz kobiete z....no dajmy na to dla przykladu
z Afryki
-nie mowi po polsku...
owszem jest niedroga ale chetna zarobic i ma jakies prywatne problemy o ktorych nawet nie potrafi Ci opowiedziec- czyli jest tez z lekka obciazona psychicznie.....
Wiec tak, obojetnie co do niej powiesz- nie rozumie.
Kazesz jej ugotowac rosol dla matki- ta bierze sie za odkurzacz,
kazesz jej zmienic posciel, ta wietrzy mieszkanie.
Kazesz jej zmienic pampersa ta mysli ze ma wolne...
Jednoczesnie nie moze sie dogadac z toba , poplakuje po katach,albo stale bedzie dzwonic po *jezyka*-czytaj tlumacza po kulezankach z Afryki rodem co sie znacznie odbije na twym rachunku telefonicznym...


/z netu/

Prośba do Administratora!!!

Prosze powyższ tekst wkleić w logo forum i to na czerwono!!!

Milenko, to co wkleiłaś to jest po prostu kwintesencja problemu znajomości języka! Pięknie, bardzo mi sie podoba!

Offline

 

#18 2012-11-13 11:57:55

Dorcia2
Member
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 312

Re: Leader service opinie

Wiem, że nic nie wiem i nadal się uczyć będę...............

Kochane jestem na siebie bardzo zła, bo nie zapisałam sobie jak jedna z koleżanek opisywała jaki kupić tutaj internet i gdzie?.....tak ładnie i po mojemu było wszystko opisane, że nawet ja mogłam to zrozumieć smile, a teraz szukam i szukam i nie mogę znaleźć ...może natknęłyście się na ten wątek o internecie to bardzo ślicznie proszę podrzucicie .........z góry serdecznie dziękuję.

Offline

 

#19 2012-11-13 11:59:27

Kamilakoz
Member
Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 343

Re: Leader service opinie

Milenka pieknie podsumowalas. Tez sie dziwie po co sie do niemiec pchaja kobiety co w zab nie znaja jezyka. Albo sie dziwia ze za słaby jezyk mają mniejsze zarobki.

Offline

 

#20 2012-11-13 12:35:08

simona1961
Member
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 1677

Re: Leader service opinie

Dorcia2 napisał:

Wiem, że nic nie wiem i nadal się uczyć będę...............

Kochane jestem na siebie bardzo zła, bo nie zapisałam sobie jak jedna z koleżanek opisywała jaki kupić tutaj internet i gdzie?.....tak ładnie i po mojemu było wszystko opisane, że nawet ja mogłam to zrozumieć smile, a teraz szukam i szukam i nie mogę znaleźć ...może natknęłyście się na ten wątek o internecie to bardzo ślicznie proszę podrzucicie .........z góry serdecznie dziękuję.

Proszę uprzejmie big_smile

www


A na przyszłość dla tych szukających informacja, że wystarczy w zakładce ,,szukaj,, wpisac autora szukanego postu, bądź temat postu i się znajdzie smile

Offline

 

#21 2012-11-13 14:44:16

Dorcia2
Member
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 312

Re: Leader service opinie

simona1961 napisał:

Dorcia2 napisał:

Wiem, że nic nie wiem i nadal się uczyć będę...............

Kochane jestem na siebie bardzo zła, bo nie zapisałam sobie jak jedna z koleżanek opisywała jaki kupić tutaj internet i gdzie?.....tak ładnie i po mojemu było wszystko opisane, że nawet ja mogłam to zrozumieć smile, a teraz szukam i szukam i nie mogę znaleźć ...może natknęłyście się na ten wątek o internecie to bardzo ślicznie proszę podrzucicie .........z góry serdecznie dziękuję.

Proszę uprzejmie big_smile

www


A na przyszłość dla tych szukających informacja, że wystarczy w zakładce ,,szukaj,, wpisac autora szukanego postu, bądź temat postu i się znajdzie smile

Simona bardzo serdecznie Ci dziękuję. Zapisałam sobie tą stronę, żeby potem nie szukać i głowy nikomu nie zawracać;) jeszcze raz ślicznie dziękuję.Buziaki ślę:)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Seniovita opinie - jak tam się pracuje ? - Hej dziewczyny, Czy któraś z Was współpracowała / współpracuje z firmą SenioVita - Easyjob sp. z o.o...

Agentur Helfende Hande opinie - Agencja z siedzibą w Austrii pośrednicząca w zatrudnieniu opiekunek osób starszych na terenie Niemiec i Austrii...

PERSONALSERVICES 24 - opinie - Zna ktoś tą firmę? Ogłaszają się na poloniuszu. Proszę o opinie Dzwoniłem przed chwilą do nich: składki od najniższej krajowej, zarobki 1000 - 1500 euro, ale nie dają namiarów na rodzinę, ani opiekunkę twierdząc, że zabrania im Ochrona Danych Osobowych

Opinie o agencjach pracy ze Śląska - Hej wszystkim, szukam ofert agencji pracy ze Śląska. Miałam prace przez agencję Smart HR http://www...

Opinie trądzik różowaty - Hej! Zbieram [url=beauty-forum.pl/hialuronidaza-w-plynie-vt4754.htm?view=next]opinie na temat acnerose[/url] - taki zestaw dermokosmetyków na trądzik różowaty...

Stopka forum