PERSONALSERVICES 24 - opinie

Zna ktoś tą firmę? Ogłaszają się na poloniuszu. Proszę o opinie Dzwoniłem przed chwilą do nich: składki od najniższej krajowej, zarobki 1000 - 1500 euro, ale nie dają namiarów na rodzinę, ani opiekunkę twierdząc, że zabrania im Ochrona Danych Osobowych

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2015-03-27 10:17:36

pietre
Member

PERSONALSERVICES 24 - opinie

Zna ktoś tą firmę? Ogłaszają się na poloniuszu. Proszę o opinie

Dzwoniłem przed chwilą do nich: składki od najniższej krajowej, zarobki 1000 - 1500 euro, ale nie dają namiarów na rodzinę, ani opiekunkę twierdząc, że zabrania im Ochrona Danych Osobowych

Ostatnio edytowany przez pietre (2015-03-27 10:34:46)

#2 2015-03-27 11:52:02

..?eto
Member

Re: PERSONALSERVICES 24 - opinie

pietre napisał:

Dzwoniłem przed chwilą do nich: składki od najniższej krajowej, zarobki 1000 - 1500 euro, ale nie dają namiarów na rodzinę, ani opiekunkę twierdząc, że zabrania im Ochrona Danych Osobowych

To znowu Ty?
To dzwoń do takich, co nie będą się wzbraniać i zabraniać.

Ostatnio edytowany przez ..?eto (2015-03-27 11:53:52)

#3 2015-03-27 12:15:04

pietre
Member

Chyba po to jest to forum, żeby wspierać i pomagać. Skoro jest u grono opiekunek i opiekunów to warto się zapytać czy ktoś w takiej firmie pracował, tym bardziej, że nie znalazłem opinii na jej temat na tym forum. Nie mam zamiaru wyjechać pierwszy raz z firmą, która mnie wystawi do wiatru.  Jak masz zły dzień, to wyłącz komputer i nie denerwuj innych.

#4 2015-03-27 12:43:25

iza46
Member

Duzo na tej stronie ogloszen https://praca-za-granica.jobleer.pl/ind … mp;start=0 na biezaco wydzwaniaj ,a nuz sie uda? Zawsze mow ze masz  doswiadczenie w domu opieki czy w rodzinie.

#5 2015-03-27 13:01:44

amelia
Przyjaciel Forum

pietre napisał:

Chyba po to jest to forum, żeby wspierać i pomagać. Skoro jest u grono opiekunek i opiekunów to warto się zapytać czy ktoś w takiej firmie pracował, tym bardziej, że nie znalazłem opinii na jej temat na tym forum. Nie mam zamiaru wyjechać pierwszy raz z firmą, która mnie wystawi do wiatru.  Jak masz zły dzień, to wyłącz komputer i nie denerwuj innych.

Wysłałam Ci wiadomość na priv. Piter, pytaj i 10 razy, mnie to nie denerwuje. smile

Ostatnio edytowany przez amelia (2015-03-27 18:12:34)

#6 2015-03-27 17:55:47

jakniew
Member

pietre, tutaj są opinie odnośnie tej firmy   http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,782918

#7 2015-03-27 18:04:53

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

pietre napisał:

Czytałem opinie pod linkiem... z mojego doświadczenia wiem, że na 10 osób jedni będą chwalić inni krytykować. To normalka. Osobiście nie powiedziałbym ...Jedź są kapitalni....bo to co mi pasuje może nie pasować Tobie.
Fakt jest zasada o Ochronie Danych Personalnych, jednak w innych firmach nie natrafiałem na trudności, może boją się, że "przehandlujesz"  rodzinkę innej firmie. Raz to zrobiłem PR24.
Ja sam mimo, że z nimi nie byłem - złego słowa nie słyszałem o tej firmie - a mój zmiennik tam był

#8 2015-03-27 18:11:58

amelia
Przyjaciel Forum

copyfield napisał:

pietre napisał:

Czytałem opinie pod linkiem... z mojego doświadczenia wiem, że na 10 osób jedni będą chwalić inni krytykować. To normalka. Osobiście nie powiedziałbym ...Jedź są kapitalni....bo to co mi pasuje może nie pasować Tobie.
Fakt jest zasada o Ochronie Danych Personalnych, jednak w innych firmach nie natrafiałem na trudności, może boją się, że "przehandlujesz"  rodzinkę innej firmie. Raz to zrobiłem PR24.
Ja sam mimo, że z nimi nie byłem - złego słowa nie słyszałem o tej firmie - a mój zmiennik tam był

Jak mi mówią "ochrona danych", to odpowiadam , proszę zakryć adres i nazwisko a pozostawić imię i miejscowość i już dane będą chronione.

#9 2015-03-27 20:34:47

jakniew
Member

W przypadku oferowania miejsca pracy , każdy ma prawo wiedzieć co go tam czeka i odmawianie kontaktu z osobą którą ma się zmienić to totalna bzdura i firmy nadużywają znaczenia ochrona danych osobowych. Miałam taki przypadek, że firma nie mogła znaleźć zmienniczki na moje miejsce. W końcu zadzwonili do mnie, czy może się ze mną skontaktować osoba, która być może mnie zmieni. Oczywiście, że wyraziłam na to zgodę. Kiedy przedstawiłam bodajże 2 osobom uczciwie miejsce pracy ( mnie akurat tam wszystko pasowało ), te osoby stwierdziły że to nie dla nich. Następnym osobom firma już odmówiła kontaktu ze mną i co się okazało? Przyjechała pani, która otrzymała sporo nieprawdziwych informacji od firmy mimo tego iż ja firmę informowałam na bieżąco o zmianach jakie w tym miejscu zachodziły. Mieli szczęście, że kobieta się nie wycofała. Została 2 m-ce i nie wróciła, kolejna także i tylko ja zostałam do końca ( czyli do pogrzebu podopiecznego ). Sądzę, że w tym tkwi problem iż firmy zasłaniając się ochroną danych osobowych obawiają się takich sytuacji, jaka miała miejsce  który opisałam.

Ostatnio edytowany przez jakniew (2015-03-27 20:35:15)

#10 2019-02-04 13:09:44

Margarita35
New member

znam PS24 (bo pod takim skrótem funkcjonują) nie polecam nikomu.. brak kompletnego profesjonalizmu to zbyt mało powiedziane..

Reklama