img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Zastąpienie słodyczy

ogółem przychodzę z próbą czy macie jakieś skuteczne rady jak oduczyć się jeść słodyczy i fast foodów ? chciałabym zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze i przejść na dietę...

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2021-04-21 10:40:32

tetti
Member
Zarejestrowany: 2019-11-07
Posty: 88

Zastąpienie słodyczy

ogółem przychodzę z próbą czy macie jakieś skuteczne rady jak oduczyć się jeść słodyczy i fast foodów ? chciałabym zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze i przejść na dietę. I tu pytanie czy macie jakieś sprawdzone ZDROWE diety które są skuteczne ( nie pytam o jakieś diety baletnicy które opierają się na głodówce) oraz ćwiczenia na uda, brzuch, pośladki i czy stymulator mięśni to też dobry i skuteczny

Offline

 

#2 2021-04-21 13:43:37

zaroma
Member
Zarejestrowany: 2019-11-06
Posty: 148

Re: Zastąpienie słodyczy

Dostarczaj organizmowi tego co potrzebuje i ćwicz na miarę swoich możliwości aktywnością która lubisz A efekty same przyjdą. Nie napalaj się że będziesz fitnesiara po miesiącu, bo to niemożliwe. Poszukaj profili dietetyczne na insta często dodają jadłospisu albo całe diety za darmo.

Z takich dietetycznych ciekawostek to ostatnio odkryłam taki owoc jak [url=https://poprostuzdrowo.pl/mirakulina]mirakulina[url]. Ma dobre działanie odchudzające, polecam sobie o nim poczytać smile Obecnie jest w wielu tabletkach na odchudzanie.

Ostatnio edytowany przez zaroma (2021-05-12 11:29:59)

Offline

 

#3 2021-04-21 23:53:01

paniusiabogusia01
Member
Zarejestrowany: 2017-11-15
Posty: 466

Re: Zastąpienie słodyczy

Można zastąpić zwykły cukier stewią

Offline

 

#4 2023-02-02 15:09:53

mariaj
Member
Zarejestrowany: 2015-04-14
Posty: 205

Re: Zastąpienie słodyczy

Witam   !!! Jeżeli mamy potrzebę podjadania ,zwłaszcza gdy rzucamy palenie papierosów , dobrze jest spożywać posiekane owoce i warzywa . Natkę selera ,kalarepkę , marchewkę , truskawki ,jabłka ,kiwi  itd.

Offline

 

Reklama

Stopka forum