Gdzie kupować buty ślubne

Kobietki... Gdzie kupujecie buty ślubne? Znacie jakieś sklepy, strony www?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2020-11-05 09:52:31

cherrie
Member

Gdzie kupować buty ślubne

Kobietki... Gdzie kupujecie buty ślubne? Znacie jakieś sklepy, strony www?

#2 2020-11-05 11:09:29

zaroma
Member

Re: Gdzie kupować buty ślubne

La Boda. Dostępne w salonach ślubnych. Skórzane robione pod wymiar, kolor możesz wybrać - przyjaciółka płaciła za swoje ok 320 zł w tym było doczepienie paseczka.

Jeśli jednak chcesz zamowić już gotowe obuwie polecam sklep Suzana

duży wybor eleganckich butów
szybka wysyłka
buty dobrej jakosci

NO i jeśili będziesz chciała zwrócić buty bo cos nie będzie Ci w nich odpowiadało, albo wymienić rozmiar na inny to rowniez nie będzie z tym problemu .Zwroty w sklepie są szybciutkie.

Reklama

Podobne tematy :

W jakich sklepach kupujecie buty na zime - Hej kobitki! W jakich sklepach kupujecie wysokie buty, chociaż do kolan? Mam chude nogi i mam problem z kupnem owych bucików, a bardzo mi się podobają - najlepiej sklepy stacjonarne, bo nie lubię zamawiać przez neta obuwia

Prezenty ślubne - Jakie są Waszym zdaniem najlepsze prezenty ślubne? Co sprawdzi się w ramach prezentu dla pary młodej?

Gdzie kupowac duże buty - Czy sa tutaj dziewczyny, które mają tak samo dużą stopę jak ja? Gdzie kupujecie dla siebie duże rozmiary obuwia? Wiecznie mam z tym problem...

Gdzie wydepilować nogi? - Witam was serdecznie, mam pytanie odnośnie depilacji nóg - chciałabym się pozbyć zbędnych włosków, jednak nie bardzo wiem, gdzie w Gdyni jest jakiś godny polecenia gabinet piękności (jeśli tak to mogę nazwać) :D Mieszkam w Gdyni od miesiąca i dopiero poznaję miasto...

Gdzie kupić komplet noży kuchennych - Jak w temacie. W jakich sklepach szukac dobrego kompletu noży kuchennych? Chcialabym sobie na dniach kupić.

Stopka forum