img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



TABLICA OGŁOSZEŃ

To jest wciskanie dodatkowych ubezpieczeń na siłe. Ja zawsze odmawiałam.

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#521 2015-10-30 17:53:44

mobilna
Member
Zarejestrowany: 2015-09-29
Posty: 1776

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

To jest wciskanie dodatkowych ubezpieczeń na siłe.
Ja zawsze odmawiałam.

Offline

 

#522 2015-10-30 18:31:34

Basia77
Member
Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 165

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

nowa1963 napisał:

Basia 77, poszukaj na MP, ja szukalam w ub. tygodniu, bo chcialam wyjechac jeszcze w pazdzierniku i wrocic na Swieta, ale... juz mialam prawie wyjechac w niedziele, ale sie firma nie odezwala, albo... chca na dzialalnosc, ale ja nie chce, albo nie zaakceptowala rodzina, albo jakis ciezki przypadek z dokladka babci lub dziadka, albo jeszcze cos, w koncu dzisiaj znalazlam oferte na wyjazd w przyszlym tygodniu wlacznie ze Swietami, ale juz sie z tym pogodzilam, wiec mam tylko nadzieje, ze nie zadzwonia jutro ze nieaktualne, mam wyjechac  juz na poczatku tygodnia i nawet dobre miejsce, ale jak bedzie naprawde to sie okaze na miejscu, jak sie juz tam znajde to opisze miejsce gdzie trafilam, pozdrawiam.

Znalazłam , wyjeżdżam w niedzielę i wracam na święta (dzięki bogu) A jak będzie -zobaczymy smile

Offline

 

#523 2015-10-30 18:34:52

Basia77
Member
Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 165

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

nowa1963 napisał:

A wiec juz bilet zakupiony, wyjezdzam we wtorek, tylko po raz pierwszy spotykam sie z czyms takim jak ubezpieczenie OC, musze wykupic sobie polise, pomimo tego, ze firma zalatwia druk A1 i karte NFZ, ponoc to jest obowiazkowe choc ja nie bardzo w to wierze, jakos przez 3 lata zadna firma nie wymagala tego, az tu nagle, no ale co firma to inne przepisy stosuje, na dwa miesiace koszt tylko...244zl, mam zatem pytanie czy ktos spotkal sie juz z takim lub podobnym przypadkiem, ze polise nalezy obowiazkowo wykupic?

W obecnej umowie napisane jest - Zalecane wykupienie polisy OC z czym również pierwszy raz się spotykam , ale przymusu nie ma .
Jeszcze nigdzie w de nie popsułam nikomu sprzetu ( no może raz kabel od odkurzacza ,ale dziadek mi wybaczył wink
Czyżby to się tak nagminne opiekunkom ostatnio zdarzało ?? Wątpię ....
Znowu ktoś chce zarobić ..

Offline

 

#524 2015-10-30 19:10:50

iza46
Member
Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 1483

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

Wykupywanie z wlasnej kieszeni polisy z opcja pracy?Toz to agencje wymyslaja!Sprobuj aplikowac do roznych firm moze? dla mnie to nie jest normalne  sad   www    wyszukaj stron i dzwon ,powodzenia !

Ostatnio edytowany przez iza46 (2015-10-30 19:18:51)

Offline

 

#525 2015-10-30 19:15:14

mobilna
Member
Zarejestrowany: 2015-09-29
Posty: 1776

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

A ja więcej sprzętów niemiaszkom naprawiłam niż zepsułam.
Mam w dupie wykupywanie polis na stare niemieckie graty.
Pani z biura niech pojedzie na jakąś sztelę dorobić i nie będzie musiała wciskać ubezpieczeniowego kitu.

Offline

 

#526 2015-10-30 19:34:59

nowa1963
Member
Zarejestrowany: 2015-04-25
Posty: 133

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

Dla mnie z tym ubezpieczeniem jest to tym bardziej podejrzane, ze agent ubezpieczeniowy nosi takie samo nazwisko jak szefowa firmy, wiec samo nasuwa sie powiedzenie" przyganial kociol garnkowi" no coz, jeden raz mozna sobie pozwolic, a potem zobaczymy. Basia77, ja tez mialam takie zlecenie na niedziele i wrocic przed swietami, ale odmowilam z pewnych wzgledow:)

Offline

 

#527 2015-10-30 19:39:43

mobilna
Member
Zarejestrowany: 2015-09-29
Posty: 1776

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

To przypadkowa zbieżnośc nazwisk małżonków smile

Offline

 

#528 2015-10-30 19:53:12

jakniew
Member
Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 1829

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

Mam taką polisę, firma sama od siebie ją wcisnęła i oczywiście potrąca za to ubezpieczenie. Rozmawiałam na ten temat z firmą dlaczego bez mojej wiedzy aplikują mi dodatkową polisę? Odpowiedź otrzymałam taką, że : " w przypadku innych wypadków, a które nie obejmują lub w znikomej części ubezpieczenia na podstawie EKUZ, ta polisa je ubezpiecza. Poza tym ubezpieczenie OC ma znaczenie np. jeśli coś się wydarzy pdp z mojej niezawinionej winy, a rodzina czy pdp będzie żądać odszkodowania, to ta polisa zapewnia odszkodowanie". to tak jakoś w skrócie chaotycznie napisałam, ale chyba zrozumiecie ? Poprosiłam więc o przesłanie mi do tej polisy warunków ogólnych od firmy ubezpieczającej. Będę im tak długo wiercić dziurę, aż mi to w końcu przyślą, ponieważ ja płacę składki. Daję im jeszcze trochę czasu, jak nie dostanę tego, wówczas wysyłam im pismo za pośrednictwem mojej prawniczki.

Offline

 

#529 2015-10-30 19:57:49

mobilna
Member
Zarejestrowany: 2015-09-29
Posty: 1776

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

Nic taka polisa nie pomoże jak się coś stanie podopiecznej z twojej nawet niezawinionej winy.
Żadnego odszkodowania nie będzie bo ty nie masz prawa zajmować się podopieczną .
Oni to wciskają na wypadek gdyby sie pralka lub zmywarka podopiecznej zepsuła.
Czyli de facto ubezpieczasz ze swoich pieniędzy ewentualne szkody na klunkrach podopiecznej.
I tyle

Offline

 

#530 2015-10-30 20:03:27

Franciszka
Member
Zarejestrowany: 2014-06-27
Posty: 1103

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

mobilna napisał:

To przypadkowa zbieżnośc nazwisk małżonków smile

...albo "Moda na sukces" ?! smile

Offline

 

#531 2015-10-30 20:27:33

nowa1963
Member
Zarejestrowany: 2015-04-25
Posty: 133

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

Mnie ten agencik powiedzial, ze w razie wyrzadzenia szkody u pdp typu zniszczenia drogich okularkow za 1500 euro lub inne rzeczy, ale polisa pokrywa rowniez koszty lekarstw zakupionych w aptece, czyli jesli zachoruje i kupie lekarstwa to dostane zwrot za nie, inne takie duperele ale rowniez, co z przykroscia ale musial to powiedziec, zeby opiekunka byla swiadoma na co kase wydala, w razie smierci tam na wygnaniu, to rodzina dostaje odszkodowanie z polisy jak rowniez przywiezienie zwlok pokrywane sa z polisy, wprost CUDOWNA ta polisa, pokrywa wszystkie koszty, ale szczegoly doczytam sobie w wolnym czasie, bo cala instrukcja obejmuje az ...ponad 40 stron, uffff, no to bede miala niezla lekture, tak czy inaczej, raz kozie smierc.

Offline

 

#532 2015-10-30 20:31:31

mobilna
Member
Zarejestrowany: 2015-09-29
Posty: 1776

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

W razie śmierci pracownika oddelegowanego za granicę koszty transportu zwłok pokrywa pracodawca.

Offline

 

#533 2015-10-30 23:20:11

Franciszka
Member
Zarejestrowany: 2014-06-27
Posty: 1103

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

mobilna napisał:

W razie śmierci pracownika oddelegowanego za granicę koszty transportu zwłok pokrywa pracodawca.

Pod warunkiem, że pracodawca objął nas polisą ubezpieczeniową (indywidualną lub grupową), której zakres przewiduje transport zwłok w przypadku zgonu za granicą. Na rynku usług opiekuńczych istnieją głównie Zleceniodawcy a nie Pracodawcy.

Offline

 

#534 2015-10-31 16:14:27

nagietek
Member
Zarejestrowany: 2015-02-10
Posty: 199

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

nowa1963 napisał:

Mnie ten agencik powiedzial, ze w razie wyrzadzenia szkody u pdp typu zniszczenia drogich okularkow za 1500 euro lub inne rzeczy, ale polisa pokrywa rowniez koszty lekarstw zakupionych w aptece, czyli jesli zachoruje i kupie lekarstwa to dostane zwrot za nie, inne takie duperele ale rowniez, co z przykroscia ale musial to powiedziec, zeby opiekunka byla swiadoma na co kase wydala, w razie smierci tam na wygnaniu, to rodzina dostaje odszkodowanie z polisy jak rowniez przywiezienie zwlok pokrywane sa z polisy, wprost CUDOWNA ta polisa, pokrywa wszystkie koszty, ale szczegoly doczytam sobie w wolnym czasie, bo cala instrukcja obejmuje az ...ponad 40 stron, uffff, no to bede miala niezla lekture, tak czy inaczej, raz kozie smierc.

Przeczytaj sobie najpierw WYKLUCZENIA. Będziesz wiedziała, kiedy polisa nie zadziała i jakimi kruczkami jest obwarowana. I co równie istotne na jakie kwoty jesteś ubezpieczona. A potem warto się zastanowić czy na pewno jest taka fajna i czy wszystkie dodatkowe opcje, które wciska agent są nam naprawdę potrzebne (np. ubezpieczenie bagażu itp.) smile

Offline

 

#535 2015-10-31 16:53:10

mobilna
Member
Zarejestrowany: 2015-09-29
Posty: 1776

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

nagietek napisał:

nowa1963 napisał:

Mnie ten agencik powiedzial, ze w razie wyrzadzenia szkody u pdp typu zniszczenia drogich okularkow za 1500 euro lub inne rzeczy, ale polisa pokrywa rowniez koszty lekarstw zakupionych w aptece, czyli jesli zachoruje i kupie lekarstwa to dostane zwrot za nie, inne takie duperele ale rowniez, co z przykroscia ale musial to powiedziec, zeby opiekunka byla swiadoma na co kase wydala, w razie smierci tam na wygnaniu, to rodzina dostaje odszkodowanie z polisy jak rowniez przywiezienie zwlok pokrywane sa z polisy, wprost CUDOWNA ta polisa, pokrywa wszystkie koszty, ale szczegoly doczytam sobie w wolnym czasie, bo cala instrukcja obejmuje az ...ponad 40 stron, uffff, no to bede miala niezla lekture, tak czy inaczej, raz kozie smierc.

Przeczytaj sobie najpierw WYKLUCZENIA. Będziesz wiedziała, kiedy polisa nie zadziała i jakimi kruczkami jest obwarowana. I co równie istotne na jakie kwoty jesteś ubezpieczona. A potem warto się zastanowić czy na pewno jest taka fajna i czy wszystkie dodatkowe opcje, które wciska agent są nam naprawdę potrzebne (np. ubezpieczenie bagażu itp.) smile

Chyba się skuszę i ubezpieczę bagaż w swoim własnym bagażniku big_smile
Chwała Bogu bagażnik mam już ubezpieczony smile

Offline

 

#536 2015-10-31 17:15:56

urszula47
Member
Zarejestrowany: 2013-03-07
Posty: 1593

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

nowa1963 napisał:

Mnie ten agencik powiedzial, ze w razie wyrzadzenia szkody u pdp typu zniszczenia drogich okularkow za 1500 euro lub inne rzeczy, ale polisa pokrywa rowniez koszty lekarstw zakupionych w aptece, czyli jesli zachoruje i kupie lekarstwa to dostane zwrot za nie, inne takie duperele ale rowniez, co z przykroscia ale musial to powiedziec, zeby opiekunka byla swiadoma na co kase wydala, w razie smierci tam na wygnaniu, to rodzina dostaje odszkodowanie z polisy jak rowniez przywiezienie zwlok pokrywane sa z polisy, wprost CUDOWNA ta polisa, pokrywa wszystkie koszty, ale szczegoly doczytam sobie w wolnym czasie, bo cala instrukcja obejmuje az ...ponad 40 stron, uffff, no to bede miala niezla lekture, tak czy inaczej, raz kozie smierc.

Zgadza sie,ze oprocz Ekuz musimy miec polise prywatna NNW ,gdyz koszty transportu do i ze szpitala nie sa pokrywane przez NFZ i koszty zwiazane ze zgonem tez..Ale wszelkie inne ubezpieczenia typu zniszczenie jakiegos sprzetu powinny byc pokryte przez agencje!!!!Nawet nie wiesz czy wszystko w miejscu pracy jest sprawne! Dziwie sie naprawde ,ze placisz w ogole jakies polisy .Agencja wydrze od rodziny z 2500eur a Tobie da brutto z 1300eur i jeszcze obciaza oplatami. Wiesz,ze powinnas miec oplacane skladki od sredniej krajowej albo podatek w De odprowadzany ? www  www

Offline

 

#537 2015-11-01 12:27:27

rumba
New member
Zarejestrowany: 2014-07-13
Posty: 1

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

Witam Koleżanki po fachu, jestem tu nowa.Wasze rady i wskazówki są bezcenne dla zaczynających pracę. Szczególnie serdecznie  dziękuję dziewczynom mającym tysiące postów, bo Ich rad nie da się wycenić.Zamierzam wyjechać z firmą EuropaCare24 i bardzo chętnie poznałabym
Wasze opinie o tej agencji. Z góry dziękuję.

Offline

 

#538 2015-11-01 16:02:57

andersson3
New member
Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 8

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

UWAGA!; JESTEM GOTOWY PRYWATNIE JECHAC NA ZASTEPSTWO NA OKRES MIESIĄC LUB DWA; REGION; PÓŁNOCNE NIEMCY. KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI I SZWEDZKI, DWA LATA DOSWIADCZENIA PISEMNE REFERNCJE OD RODZIN NIEMIECKICH. PS. TYGODNIOWE WYNAGRODZENIE. POZDRAWIAM TEL 662598421.

Offline

 

#539 2015-11-19 13:58:04

wodniczka6
Member
Zarejestrowany: 2014-01-14
Posty: 17

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

Witam miłe koleżanki potrzebna opiekunka na zastępstwo, język niemiecki dobry ,od 19 grudnia...podopieczna pani  ...kontakt mail...pozdrawiam ....

Offline

 

#540 2015-11-19 22:39:28

mobilna
Member
Zarejestrowany: 2015-09-29
Posty: 1776

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

wodniczka6 napisał:

Witam miłe koleżanki potrzebna opiekunka na zastępstwo, język niemiecki dobry ,od 19 grudnia...podopieczna pani  ...kontakt mail...pozdrawiam ....

Badż w porządku i podaj do kiedy .

Offline

 

#541 2015-11-20 00:22:20

wodniczka6
Member
Zarejestrowany: 2014-01-14
Posty: 17

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

O przepraszam przeoczyłam na 6 tyg.  ...dobranoc....

Offline

 

#542 2015-11-20 18:54:03

wodniczka6
Member
Zarejestrowany: 2014-01-14
Posty: 17

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

witam koleżanki poszukuję zmienniczkę za mnie na 19 grudnia ....do pani na 6 tyg. oczywiście to do dogadania ...małe miasteczko...język niem.dobry ....kontakt na mail...pozdrawiam ...

Offline

 

#543 2015-11-22 07:14:55

Aga1970
Member
Zarejestrowany: 2015-08-29
Posty: 23

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

Witam wszystkich smile
Moja  niemiecka firma poszukuje opiekunek na zastępstwa świąteczne....dla zainteresowanych kontakt:
Agnes ( dziewczyna mówi po polsku)
kom. +49 160 96233822 ( od 8-12)
stacj. +49 92239455086  (18-21)
Pozdrawiam cieplutko smile)

Offline

 

#544 2015-11-22 10:03:30

sylwia9217
New member
Zarejestrowany: 2015-11-22
Posty: 2

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

Witam ! Poszukuję zmienniczki od ok 19 grudnia do 10 stycznia. Praca na 3 tyg, ale platne za miesiąc(1250e) + zwrot kosztów podróży. Praca w Luksemburgu. Podopieczna jeżdzi na wózku. Jest przecudowną kobietą, przy której zbytnio nic nie trzeba robić. Posprzątać, ugotować, pomóc przy porannej toalecie. Proszę o kontakt !!!!

Offline

 

#545 2015-12-03 10:09:06

elcia69
New member
Zarejestrowany: 2015-12-03
Posty: 3

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

hej. potrzebna zmienniczka od 12 grudnia na 4 tygodnie, babcia chodzaca, w nocy spi, 300 euro na tydzień, 50 dodatek swiateczny. Jeśli ktoś jest pewny i zdecydowany proszę o przekazanie nr tel stacj, zadzwonię, pilne pozdr elka

Offline

 

#546 2015-12-03 10:25:59

interkadra333
Member
Od: 122904438
Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 3434

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Opiekun/ka od zaraz- zyskaj premię świąteczną!
Miejsce pracy:Niemcy, Hamburg
Obowiązki:

Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)
Proste pracy domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku- przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,
Dobry stan zdrowia,
Czynne prawo jazdy
Dyspozycyjność nim. 2 miesiące.
Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
• składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!)
• pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,
• pokrywamy koszty podróży w obie strony,
• gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie,
• zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę przez naszą stronę internetową www lub pod numerem telefonu 12 290 44 38 oraz wysyłania CV na adres opiekunki@interkadra.pl

Ostatnio edytowany przez interkadra333 (2015-12-04 11:41:02)

Offline

 

#547 2016-01-12 11:01:18

praca.niemcy.gowork
New member
Zarejestrowany: 2013-10-08
Posty: 6

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

GoWork.pl
Zajmujemy się pośrednictwem pracy już od 1995 roku, dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie, które pomogło w przygotowaniu ciekawych ofert pracy w roli Opiekunki osób starszych. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę.

Poszukujemy osób na stanowisko:
OPIEKUN/ OPIEKUNKA     OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH
Drogi kandydacie/kandydatko, jeżeli spełniasz takie wymagania rekrutacyjne, jak:
-Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
-Mile widziane doświadczenie w charakterze opiekunki osób starszych / chorych
Zgłoś się do nas!
OFERUJEMY :
-legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą (umowa zlecenie nawet na rok czasu- opłacane wszystkie składki)-odprowadzone od  średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!)
-atrakcyjne wynagrodzenie do 1500€ netto miesięcznie (zależne od znajomości języka niemieckiego i posiadanego doświadczenia) + plus dodatkowe premie za święta, polecenie opiekunek i rodzin
-bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w  domu podopiecznego
-zorganizowanie bezpłatnego przejazdu do i z Niemiec
-sprawdzone miejsce pracy
-opieka i wsparcie całego Zespołu podczas trwania kontraktu
-dla osób bez znajomości języka niemieckiego- możliwość bezpłatnej nauki z nami!


Nasza działalność obejmuje koordynowanie całego procesu zatrudnienia: od dokładnego przedstawienia oferty pracy: miejsca oddelegowania, stanu zdrowia podopiecznego, zakresu obowiązków, po określenie wysokości wynagrodzenia. Nasi doradcy są do dyspozycji opiekunów przez cały okres pobytu w Niemczech.
Osoby zainteresowane ofertą  prosimy o zgłaszanie się:
telefon pod nr 81 503-04-23 / 666-868-905 lub
e-mail na adres katarzyna.kalamon@gowork.pl lub
wysłanie SMS pod numer 666-868-905 podając: swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Nas osobiście.
        Odział w Lublinie 
        Pałac Parysów
  ul. Przechodnia 4
piętro II
Nasza strona internetowa: www

Offline

 

#548 2016-01-12 13:13:30

Opiekunki Medipe
New member
Zarejestrowany: 2016-01-12
Posty: 2

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

W MEDIPE na pewno mają teraz dobre oferty, bo dzwonili do mnie z propozycją, ale ja dopiero będę mogła jechać na wiosnę.

Offline

 

#549 2016-01-12 13:40:18

Elizabeth68
Member
Zarejestrowany: 2013-10-17
Posty: 1353

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

Opiekunki Medipe napisał:

W MEDIPE na pewno mają teraz dobre oferty, bo dzwonili do mnie z propozycją, ale ja dopiero będę mogła jechać na wiosnę.

Moze i oferty sa dobre, ale jak na razie nic nie wiadomo o umowie...jak umowa bedzie bardzo niekorzystna w porownaniu do tej z 2015r. to nie znajda zbyt wielu chetnych na najlepsze nawet oferty....
Opinie o firmie rozchodza sie w trybie expresowym, tylko kwestia czasu jak strzela sobie w kolano...

Ostatnio edytowany przez Elizabeth68 (2016-01-12 13:40:54)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

TABLICA OGŁOSZEŃ - Dziewczyny -może w osobnym wątku będziemy przekazywały informacje o wolnym miejscu pracy .Co wy na to?

Stopka forum