img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Wymiana szkieł w okularach

Mam pewne okulary, których oprawki mi sie podobają ale niestety odczuwam zmianę wady wzroku i chciałabym nowe. Zastanawiam się czy jest opcja wymiany samych szkieł?

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#1 2021-05-06 11:50:04

cherrie
Member
Zarejestrowany: 2020-01-20
Posty: 131

Wymiana szkieł w okularach

Mam pewne okulary, których oprawki mi sie podobają ale niestety odczuwam zmianę wady wzroku i chciałabym nowe. Zastanawiam się czy jest opcja wymiany samych szkieł?

Offline

 

#2 2021-05-06 14:10:15

zaroma
Member
Zarejestrowany: 2019-11-06
Posty: 148

Re: Wymiana szkieł w okularach

Tak można wymienić same szkła. Ja w swoich wymieniałam już 3 razy, następne będą nowe okulary bo mają wadę której nie da się naprawić  wink
Żeby wymienić szkła najlepiej udać się do tego samego optyka gdzie je kupowałaś.  Aczkolwiek z tego co wiem wiele salonów wymienia szkła w oprawkach, które nie są od nich, trzeba się po prostu zorientować.

Jeśli czujesz, ze cos jest nie tak i ze ostrość jest gorsza, to faktycznie najwyższy czas na wymianę. www Poczytaj sobie o tym tutaj

Ostatnio edytowany przez zaroma (2021-05-11 14:20:50)

Offline

 

#3 2021-05-08 22:19:34

paniusiabogusia01
Member
Zarejestrowany: 2017-11-15
Posty: 466

Re: Wymiana szkieł w okularach

Jest taka możliwość

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Preparaty przeciwko parowaniu szkieł - Hej dziewczyny moje pytanie kieruje do babek które noszą okulary! Używacie różnych preparatów przeciwko parowaniu szkieł? Noszenie maski i okularów to dla mnie katorga...

Wymiana euro w kantorach internetowych - ranking na strefawalut - witam, zamierzam wymienić euro na złotówki, korzystałyście może z kantorów internetowych? w internecie znalazłam porównywarkę kantorów http://strefawalut...

Stopka forum