img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Wyjazd do Pani Roswithy (69l.) z premią letnią

dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku, życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych.

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2019-07-16 12:53:16

interkadra333
Member
Od: 122904438
Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 3434

Wyjazd do Pani Roswithy (69l.) z premią letnią

dobra znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych.

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

wyjazd z dnia na dzień - Co myślicie o takich wyjazdach z dnia na dzień? Słyszałam, że teraz agencje mają takie szybkie zlecenia i zastanawiam się jak się do takiej ewentualności się przygotować :) to co możemy zrobić wcześniej to chyba tylko spakowanie się? Czy są jeszcze inne formalności, które mogę załatwić? Do tej pory jeździłam prywatnie i jakoś ciężko idzie mi przestawianie się na taki oficjalny tryb ;)

pani MARIA WROBEL z gdanska-prosze uwazac na ta Pania - zwracam sie z serdeczna prosba do wszystkich,aby nie zatrudnialy osoby o nazwisku Maria Wrobel z Gdanska jako opiekunka do dzieci lub osob starszych...

Pierwszy wyjazd w roli opiekunki-porady - Witam, mam zamiar jechać do Niemiec jako opiekunka. Niemiecki znam dobrze, gdyż jestem studentką ostatniego roku germanistyki...

Wyjazd do opieki do Niemiec - szok kulturowy - Zdaniem licznej grupy psychologów bardzo wiele czynników ma wpływ na to, czy uda nam się dobrze przystosować do życia za granicą...

Rodzinny wyjazd na wakacje - Może ktoś mi polecić gdzie warto jechać w październiku na tydzień z rocznym dzieckiem? Myślę przede wszystkim o podróży samolotem i kraju, gdzie będzie jeszcze w miarę ciepło...

Stopka forum