Opieka Niemcy-Praca Duisburg - 1500 euro

komunikatywny niemiecki, doświadczenie w opiece nad osobą leżącą

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2018-09-03 09:03:24

Germanicus1
New member

Opieka Niemcy-Praca Duisburg - 1500 euro

komunikatywny niemiecki, doświadczenie w opiece nad osobą leżącą

Reklama

Podobne tematy :

Opieka w czasie pandemii - Jak sobie radzicie w czasie pandemii z opieką nad starszymi osobami? Czy jest łatwiej czy trudniej dla was? Jest różnica w znajdowaniu zainteresowanych? Z mojego doświadczenia akurat nie widzę większych różnic...

Praca opiekunki w Niemczech - Jest tu jakaś kobieta, która była w Niemczech i pracowała jako opiekunka? Potrzebuje na szybko dorobić i oczywiście w Polsce nie jest to możliwe, żeby jakąś sensowną pracę znaleźć więc tak myślę o wyjeździe, ale może właśnie zamiast pracy na jakichś farmach, w sadach czy na polu taka forma opiekunki by mi odpowiadała...

praca opiekunki - Dzień dobry. Chciałabym serdecznie polecić wyjazdy na zlecenie za pośrednictwem agencji Opieka Portus...

Opiekun/Opiekunka osób starszych - Niemcy - Poszukujemy osób, które chciałyby pracować jako opiekunka/opiekun osoby starszej na terenie Niemiec. Oferujemy: - bezpieczną i legalną formę współpracy, - atrakcyjne zarobki, - opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu, - terminową wypłata wynagrodzeń, - profesjonalną i życzliwą obsługę, - ubezpieczenie oraz składki ZUS, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, - zorganizowany transport z adresu domowego na adres podopiecznych, - bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy...

Dylemat - pakowanie czy opieka.. - Witam. Otóż mam 27 lat, i tak się złozyło, że potrzebowałabym sobie dorobić wiekszą gotówkę. Nie pracowałam nigdy ani tu, ani tu...

Stopka forum