img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Praca Opieka Niemcy - Opiekun / Opiekunka osób starszych Niemcy

dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych;można palić na zewnątrz

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2018-07-17 15:05:11

drotter
New member
Zarejestrowany: 2018-07-17
Posty: 6

Praca Opieka Niemcy - Opiekun / Opiekunka osób starszych Niemcy

dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych;można palić na zewnątrz

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Co robić jeśli opieka nad pacjentem nas przerasta ? - Ja także cały czas szukam teraz pracy w opiece, ale mam pewien problem. Opiekowałam się tylko mamą i teściową...

Opieka 2 osób chociaż kontrakt mówił o jednej - Moja koleżanka właśnie wróciła z pracy w trybie przyspieszonym. Okazało się na miejscu, że do opieki nie ma jednej Pani- a tak jej w biurze powiedzieli, ale jest jeszcze jej siostra, która wymaga bardzo podobnej opieki...

Opieka nad pacjentem cierpiącym na cukrzycę - Na pewno niektóre z Was opiekowały się ludźmi z cukrzycą. Powiedzcie mi w takim razie czy taka zwyczajna opiekunka może dawać zastrzyki z insuliną, czy przychodzi jakaś wykwalifikowana pielęgniarka bądź ktoś tego pokroju? Bo to chyba do obowiązków opiekunki nie powinno należeć...

na czym polega praca opiekunki? - Co sadzicie o pracy opiekunek osób starszych? Czy naprawde to ciezka, niewolnicza praca za marne grosze jak to niektorzy pisza?? to dlaczego tyle osób decyduje się na wyjazd? jestem bardzo ciekawa Waszych opinii moje kolezanki...

Brak doświadczenia- czy znajdę prace jako opiekunka? - Powiedzcie mi, czy mam szansę na pracę jako opiekunka, jesli nie pracowałam wczesniej w tym fachu? Miałam co najwyżej styczność z czymś takim, gdy zachorowała moja babcia...

Stopka forum