img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Masovia Care - Polecam

Witam, pracuję w tej firmie już wiele lat. Jest ona rzetelna, wypłacająca pieniądze na czas, zawsze szybko pomagająca i taka, którą polecam osobą, które szukają pracy jako opiekun...

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2020-06-20 20:01:50

koray5673
New member
Zarejestrowany: 2020-06-20
Posty: 1

Masovia Care - Polecam

Witam,
pracuję w tej firmie już wiele lat. Jest ona rzetelna, wypłacająca pieniądze na czas, zawsze szybko pomagająca i taka, którą polecam osobą, które szukają pracy jako opiekun.
Pozdrawiam, Maryla

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Abona24 - polecam - Ja od 6 lat jestem na wyjazdach z Abona24 i nie zamienię na nic innego. Rodzinna firma - można zobaczyć cały ich zespół na stronie, działają ponad 15 lat, niskie prowizje, zarabiam ponad 2200 euro...

Dobra firma, polecam - zarobek 1800 euro - HausEngel na prawde jest OK kasa, dziadek, warunki - wszystko ok!!! O Gewerbe troszczy sie firma, nie trzeba sie znac na przepisach...

Care By Us - Kochane, wybieram się po nowym roku do pracy przez tą anencje. Czy któraś z Was miała z nią jakieś doświadczenia? Dziękuje z każdą odpowiedź:)

MASOVIA CARE - POLECAM FIRMĘ - Uważam, że Masovia Care to bardzo dobra firma. Za sobą mam już wyjazdy, z których jestem zadowolona...

nie polecam nikomu tej firmy - Panie w biurze jak to ktoś napisał są przyjemne , ale nie na długo . potrafią być nieprzyjemne również ...

Stopka forum