Wyjazd do Pana Helmuta (79l.)

dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku, życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2019-07-17 10:03:42

interkadra333
Member
Od: 122904438

Wyjazd do Pana Helmuta (79l.)

dobra znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych.

Reklama

Podobne tematy :

Nieudany wyjazd - Witam serdecznie, chciałbym pokrótce opisać moją ,,przygodę" i prosić o radę, być może ktoś był w podobnej sytuacji...

Kuchnia dla starszego Pana z problemami z prostatą - Dzień dobry, zastanawiam się czy nie mogłabym pomóc mojemu podopiecznemu. Miał w przeszłości zabieg na prostatę, jest mu lepiej, ale nadal ma problemy z moczem...

Poszukiwany opiekun/opiekunka do pana (lat 91) w Bechtheim 67595 - Dzień dobry, poszikiwana pomoc do domu starszego Pana w Bechtheim. - lat 91 - mobilny - potrzebne prawo jazdy (zapewniam samochod) - drobne sprzatanie, gotowanie (potrzeba przyniesc do pokoju) - potrzebne co najmniej A1 (potwierdzenie ubezpieczenia w polsce) - j...

Pierwszy wyjazd - Cześć, niedługo pierwszy raz wyjeżdzam za granicę jako opiekunka. Koleżanka poleciła mi agencję Opieka Portus i rzeczywiście świetnie o wszystko zadbali i we wszystkim mi pomagają...

Rodzinny wyjazd na wakacje - Może ktoś mi polecić gdzie warto jechać w październiku na tydzień z rocznym dzieckiem? Myślę przede wszystkim o podróży samolotem i kraju, gdzie będzie jeszcze w miarę ciepło...

Stopka forum