img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



ALHomecare, warto czy nie?

Witajcie, chcę wyjechać do pracy w opiece do Irlandii, zainteresowała mnie irlandzka agencja ALHomecare. Nie wiem nic o tej agencji , a opinie można przeczytać tylko na ich stronie...

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2019-07-09 08:05:16

Urszula1512
New member
Zarejestrowany: 2019-07-08
Posty: 1

ALHomecare, warto czy nie?

Witajcie, chcę wyjechać do pracy w opiece do Irlandii, zainteresowała mnie irlandzka agencja ALHomecare. Nie wiem nic o tej agencji , a opinie można przeczytać tylko na ich stronie. Miałyście styczność z tą firmą? Proszę o Wasze opinie🙂

Ostatnio edytowany przez Urszula1512 (2019-07-09 08:06:03)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Czy warto pracować w czasie Świąt Bożego Narodzenia - Jak myślicie opłaca sie jechać do Niemiec na święta czy nie? Słyszałam, ze na ten okres największe szanse na pracę mają panie, które słabo umieją język, albo nei mają za dużo doświadczenia w opiece...

Czy warto pracować jako opiekunka osób starszych w Polsce ? - Właśnie czy warto? Zarobki są jakie są, żenująco niskie, to fakt. Ale pewnie jak ktoś ma powołanie to tej pracy, to nawet w Polsce satysfakcje zdobędą...

proszek - czy warto inwestować w kapsułki? - Hej, liczę na Waszą fachową poradę :3 ostatnio słyszaałam dobre opinie o kapsułkach piorących - próbowała ktoraś z Was tego rozwiązania? Serio jest takie wygodne i proste?

psychologia starości - warto pamiętać - Znalazłam przypadkiem i od razu pomyślałam o naszej pracy. Czasem gdzieś to ucieka, a warto pamiętać i mieć na uwadze to, kim w głębi ducha są i byli nasi podopieczni...

Czy warto zatrudniać ludzi w branży hazardowej? - Chcę wyjaśnić jedno pytanie dla siebie. Rekrutuję ludzi do projektu https://gry-hazardowe-za-darmo.com/automaty-online-na-pieniadze/ i zastanawiam się, czy warto zabrać tych, którzy nigdy wcześniej nie pracowali w tej dziedzinie?

Stopka forum