img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech

Witam czy ktoś wie jak wygląda temat ubezpieczenia w Niemczech dla Polaków? Tak, żeby można było chodzić tu na miejscu do lekarza? Czy możemy jako obcokrajowcy się tu jakoś prywatnie ubezpieczyć i ile takie coś kosztuje?

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2018-07-31 18:18:19

stanisław.woj
New member
Zarejestrowany: 2018-07-02
Posty: 5

Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech

Witam czy ktoś wie jak wygląda temat ubezpieczenia w Niemczech dla Polaków? Tak, żeby można było chodzić tu na miejscu do lekarza? Czy możemy jako obcokrajowcy się tu jakoś prywatnie ubezpieczyć i ile takie coś kosztuje?

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Dobry pośrednik pracy dla opiekunek w Niemczech jaki ? - Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Niemczech w roli opiekunki. Chciałbym wyjechać do takiej pracy, ale kompletnie nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ewentualne sprawy od strony prawnej, z kim tu wyjechać, żeby to było legalne, żeby potem nie mieć potem jakichś problemów...

Nasza codzienność w pracy w opiece w Niemczech :) - Hej, dziewczyny w tym wątku chciałabym skupić wszystkie internautki które pracują w niemczech na opiece :) Piszmy tu sobie o naszych codziennych problemach doświadczeniach itd...

Zmiana podopiecznego w Niemczech - Cześć dziewczyny. Nurtuje mnie taka kwestia, czy będąc w Niemczech przy opiece przez polską agencję i coś by sie podopiecznemu stało, tzn...

Plusy i minusy pracy w Niemczech - Minusem wyjazdów jest na pewno brak rodziny i przyjaciół, izolacja, brak stabilności zatrudnienia, frustracja i rozczarowanie poprzez ciągle przeliczanie i porównywanie zarobków w Polsce i w Niemczech...

telefony od agencji w trakcie pobytu w Niemczech - Myślicie, że agencja powinna dzwonić do nas jak jesteśmy w Niemczech? Nie chodzi mi o pogaduszki jakieś, tylko tak raz na jakiś czas...

Stopka forum