REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

Każda społeczność ma swoje pisane lub niepisane zasady, które pomagają w jej lepszej organizacji. Dodatkowo, podnoszą one komfort psychiczny jej członków, którzy dzięki nim znają swoje prawa, przywileje, ale także pewne warunki funkcjonowania danej grupy...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2011-03-24 18:12:04

Administrator
Administrator
Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 1

REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

Każda społeczność ma swoje pisane lub niepisane zasady, które pomagają w jej lepszej organizacji. Dodatkowo, podnoszą one komfort psychiczny jej członków, którzy dzięki nim znają swoje prawa, przywileje, ale także pewne warunki funkcjonowania danej grupy.

Forum Opiekunek osób starszych także mają swój regulamin,  do którego przeczytania i przestrzegania bardzo gorąco Was zachęcamy!!!


REGULAMIN OPIEKUNIKI - FORUM

1.1 FORUM INTERNETOWE – Forum internetowe dostępne pod adresem internetowym www
1.2 Użytkownik – osoba fizyczna, osoba prawna albo jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, której ustawa przyznaje zdolność prawną korzystająca z Forum internetowego.
1.3 Wątek – inaczej temat zakładany przez Użytkownika na forum
1.4 Administrator/Moderator – osoby zarządzające forum i utrzymujące na nim porządek


REGULAMIN OPIEKUNKI-FORUM.PL

Rejestrując się na forum - uzupełnij swój Profil (To może pomóc także przy udzielaniu porad na Twoje posty, ponieważ rzeczą dość istotną jest sytuacja osoby, której chcemy pomóc i której odpowiadamy. Innej odpowiedzi - na to samo czy podobne pytanie - udzielimy Opiekunce, która dopiero myśli o wyjeździe za granicę, a innej Opiekunce, która już jest za granicą.) Forum przeznaczone jest dla Użytkowników pełnoletnich.           

1. Każdorazowo przed założeniem interesującego Cię tematu sprawdź w wyszukiwarce, czy taki temat już istnieje - może się okazać, że odpowiedź na Twoje pytanie już figuruje na forum i na interesujący temat toczy się już dyskusja do której możesz dołączyć. Prosimy: nie dubluj wątków !

2. Zanim założysz temat, wybierz właściwy dział. Spróbuj sformułować swój temat tak, by zainteresował jak najszersze grono użytkowników. Im więcej osób weźmie udział w dyskusji, tym będzie ona ciekawsza i dostarczy Ci więcej wartościowych informacji. Temat Twojego wątku jest bardzo ważny i kluczowy - pamiętaj o tym !

3. Zakładanym tematom nadawaj tytuły adekwatne do ich treści. Temat "Ratunku", "Pomocy", "Do wszystkich pań",  czy też "Pilne" nic nikomu nie powie i nie zachęci innych do udzielania odpowiedzi. Moderatorzy mają prawo bez ostrzeżenia edytować i zmieniać nic nikomu nie mówiące tematy.

4. W zakładanym wątku staraj się poruszać tylko i wyłącznie JEDNO, konkretnie interesujące Cię zagadnienie lub tylko jeden, konkretny problem. Ułatwi to odpowiedź i późniejsze jej wyszukanie dla innych.

5. Nie zakładaj kilku wątków na ten sam, identyczny temat.

6. Staraj się nie zbaczać z tematu, który ma dany wątek ! Wszelkie mało merytoryczne wypowiedzi ( w szczególności zaś prywatne pogaduszki, podziękowania czy przekomarzania użytkowników ) odbiegające w jednoznaczny sposób od wyznaczonego tematu mogą zostać przez Moderatorki potraktowane jako off topic i przenoszone beż ostrzeżenia.

7. Miejsce na luźne pogawędki użytkowników na każdy temat znajduje się w dziale off-topic.

8. Korzystając z forum zobowiązujesz się do podejmowania tylko i wyłącznie działań zgodnych z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami oraz wystrzegania się używania określeń wulgarnych, ubliżających innym  użytkownikom.

9. Staraj się pisać poprawną polszczyzną. W postach zachowuj zasady polskiej pisowni, interpunkcji i ortografii. Posty na forum piszemy kolorem czarnym. Miejsce na kolorowe eksperymenty czcionką - jest w sygnaturkach smile

10. Nie zamieszczaj na forum linków do innych forów, stron internetowych, linków do zdjęć, reklam lub filmów pornograficznych. Nazwa Twojego profilu nie może mieć formy linku do strony internetowej, nie może być nazwą własną produktu lub firmy. Stopka nie może zawierać aktywnych linków prowadzących na inne strony internetowe, chyba, że są to prywatne, niekomercyjne strony użytkowników  (w żaden sposób nie obrażające użytkowników tego forum)

11. Nie pisz swoich postów jeden pod drugim - jeśli chcesz coś dopisać edytuj swój post. Staraj się nie nabijać "licznika postów" lecąc od góry do dołu forum i dopisując w kolejnych tematach po jednozdaniowym poście. Jeśli na jakieś pytanie lub temat nie znasz odpowiedzi lub nie wiesz co napisać to nic nie pisz.  Jak to powiadają - milczenie bywa czasem złotem... Na pewno jest mnóstwo innych dyskusji na forum w których będziesz mieć coś do powiedzenia. Posty typu "Ja nie wiem, ale na pewno ktoś odpowie" - także są traktowane jako "pompowanie" swoich postów. Tak samo jak posty typu "Zgadzam się", lub cytujące zawartość poprzedniej wypowiedzi z dopiskiem np. "Super", "Zgadzam się" itd. lub emotikonką. Nie kopiuj swoich postów i nie przeklejaj ich w inne miejsca.
Takie działania tylko zaciemniają temat, nie wnoszą niczego sensownego do dyskusji i będą sukcesywnie wychwytywane i usuwane przez Moderatorów. Posty mające charakter reklamy - także są usuwane.Jeżeli chcesz umieścić reklamę skontaktuj się z Administracją forum: kontakt@opiekunki-forum.pl

12. Aby zachować bardzo dobry poziom forum - stawiamy na merytoryczne, sensowne i pomagające innym użytkowniczkom wypowiedzi i wątki. Autor/Autorka postów/wątków jednozdaniowych, nie rozwijających i niczego sensownego nie wnoszących do dyskusji lub uznanych przez Moderatorów oraz innych użytkowników za prowokację otrzyma ostrzeżenie, które przy braku reakcji może ostatecznie zakończyć się banem.

13. Administrator i Moderatorzy mogą zamykać wątki, edytować i usuwać posty (jeżeli naruszają regulamin tego forum, zasady dobrego wychowania i netykiety, przepisy prawa obowiązującego na terytorium RP lub mają charakter działań konkurencyjnych) oraz przenosić je na inne, bardziej odpowiednie podfora. W przypadku rażącego naruszenia Regulaminu użytkownik, może zostać zbanowany bez wcześniejszego ostrzeżenia.

14. Treści porad mają charakter wyłącznie informacyjny. Mimo dołożenia wszelkich starań, aby były one na jak najwyższym poziomie merytorycznym, właściciele forum ani osoby współpracujące nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji publikowanych porad.

15. Wszelkie komentarze, opinie, publiczne wypowiedzi na forum, stają się własnością i integralną częścią serwisu z chwilą ich umieszczenia.

16. Każdy użytkownik łamiący zasady tego Regulaminu ma prawo do dwóch ostrzeżeń z zaznaczeniem punktu Regulaminu, który złamała. Ostrzeżenia użytkowniczk otrzymuje mailowo.

17. Forum jest dedykowane opiekunkom osób starszych.

18. Forum nie jest portalem randkowym, więc posty mające charakter "Poznam Panią..." będą usuwane przez Moderatorów.

19. W przypadku świadomego i wielokrotnego naruszenia któregokolwiek z punktów Regulaminu  przez użytkownika forum i braku reakcji oraz poprawy na ostrzeżenia Moderatorów i Admina - użytkownik zostanie zbanowany. W wyjątkowych sytuacjach Redakcja ma prawo podjąć decyzję o zbanowaniu użytkownika bez ostrzeżenia.

20. Każda ewentualna prośba o przywrócenie z powrotem niepokornego dotąd użytkownika do społeczności Opiekunek osób starszych rozpatrywana jest indywidualnie i zależy od popełnionego "wykroczenia". W razie zbanowania skontaktuj się w celu wyjaśnienia sytuacji i ewentualną reaktywację z Moderatorem, którego nick i e-mail zostanie wyświetlony. Samowolne powroty będą banowane.

21. Korzystanie przez użytkowników z serwisu opiekunki-forum.pl jest równoznaczne z wyrażeniem przez nich akceptacji wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu.


22. Użytkownicy zobowiązani są do rozwiązywania spraw i konfliktów prywatnych poza forum publicznym.

23. Rejestracja na forum opiekunki-forum.pl jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymywanie wiadomości dotyczących funkcjonowania forum opiekunki-forum.pl w tym także informacji marketingowych i reklamowych związanych z akcjami i wydarzeniami mającymi miejsce na forum opiekunki-forum.pl


Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, sugestie, skargi lub wątpliwości,
zapraszamy do kontaktu: kontakt@opiekunki-forum.pl


Życzymy miłego korzystania z forum opiekunki-forum.pl
Administracja! smile

Ostatnio edytowany przez Administrator (2011-03-24 18:15:45)

Offline

 

#2 2014-06-11 13:25:06

DanusiaS
Member
Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 418

Re: REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

Administrator napisał:

Każda społeczność ma swoje pisane lub niepisane zasady, które pomagają w jej lepszej organizacji. Dodatkowo, podnoszą one komfort psychiczny jej członków, którzy dzięki nim znają swoje prawa, przywileje, ale także pewne warunki funkcjonowania danej grupy.

Forum Opiekunek osób starszych także mają swój regulamin,  do którego przeczytania i przestrzegania bardzo gorąco Was zachęcamy!!!


REGULAMIN OPIEKUNIKI - FORUM

1.1 FORUM INTERNETOWE – Forum internetowe dostępne pod adresem internetowym www
1.2 Użytkownik – osoba fizyczna, osoba prawna albo jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, której ustawa przyznaje zdolność prawną korzystająca z Forum internetowego.
1.3 Wątek – inaczej temat zakładany przez Użytkownika na forum
1.4 Administrator/Moderator – osoby zarządzające forum i utrzymujące na nim porządek


REGULAMIN OPIEKUNKI-FORUM.PL

Rejestrując się na forum - uzupełnij swój Profil (To może pomóc także przy udzielaniu porad na Twoje posty, ponieważ rzeczą dość istotną jest sytuacja osoby, której chcemy pomóc i której odpowiadamy. Innej odpowiedzi - na to samo czy podobne pytanie - udzielimy Opiekunce, która dopiero myśli o wyjeździe za granicę, a innej Opiekunce, która już jest za granicą.) Forum przeznaczone jest dla Użytkowników pełnoletnich.           

1. Każdorazowo przed założeniem interesującego Cię tematu sprawdź w wyszukiwarce, czy taki temat już istnieje - może się okazać, że odpowiedź na Twoje pytanie już figuruje na forum i na interesujący temat toczy się już dyskusja do której możesz dołączyć. Prosimy: nie dubluj wątków !

2. Zanim założysz temat, wybierz właściwy dział. Spróbuj sformułować swój temat tak, by zainteresował jak najszersze grono użytkowników. Im więcej osób weźmie udział w dyskusji, tym będzie ona ciekawsza i dostarczy Ci więcej wartościowych informacji. Temat Twojego wątku jest bardzo ważny i kluczowy - pamiętaj o tym !

3. Zakładanym tematom nadawaj tytuły adekwatne do ich treści. Temat "Ratunku", "Pomocy", "Do wszystkich pań",  czy też "Pilne" nic nikomu nie powie i nie zachęci innych do udzielania odpowiedzi. Moderatorzy mają prawo bez ostrzeżenia edytować i zmieniać nic nikomu nie mówiące tematy.

4. W zakładanym wątku staraj się poruszać tylko i wyłącznie JEDNO, konkretnie interesujące Cię zagadnienie lub tylko jeden, konkretny problem. Ułatwi to odpowiedź i późniejsze jej wyszukanie dla innych.

5. Nie zakładaj kilku wątków na ten sam, identyczny temat.

6. Staraj się nie zbaczać z tematu, który ma dany wątek ! Wszelkie mało merytoryczne wypowiedzi ( w szczególności zaś prywatne pogaduszki, podziękowania czy przekomarzania użytkowników ) odbiegające w jednoznaczny sposób od wyznaczonego tematu mogą zostać przez Moderatorki potraktowane jako off topic i przenoszone beż ostrzeżenia.

7. Miejsce na luźne pogawędki użytkowników na każdy temat znajduje się w dziale off-topic.

8. Korzystając z forum zobowiązujesz się do podejmowania tylko i wyłącznie działań zgodnych z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami oraz wystrzegania się używania określeń wulgarnych, ubliżających innym  użytkownikom.

9. Staraj się pisać poprawną polszczyzną. W postach zachowuj zasady polskiej pisowni, interpunkcji i ortografii. Posty na forum piszemy kolorem czarnym. Miejsce na kolorowe eksperymenty czcionką - jest w sygnaturkach smile

10. Nie zamieszczaj na forum linków do innych forów, stron internetowych, linków do zdjęć, reklam lub filmów pornograficznych. Nazwa Twojego profilu nie może mieć formy linku do strony internetowej, nie może być nazwą własną produktu lub firmy. Stopka nie może zawierać aktywnych linków prowadzących na inne strony internetowe, chyba, że są to prywatne, niekomercyjne strony użytkowników  (w żaden sposób nie obrażające użytkowników tego forum)

11. Nie pisz swoich postów jeden pod drugim - jeśli chcesz coś dopisać edytuj swój post. Staraj się nie nabijać "licznika postów" lecąc od góry do dołu forum i dopisując w kolejnych tematach po jednozdaniowym poście. Jeśli na jakieś pytanie lub temat nie znasz odpowiedzi lub nie wiesz co napisać to nic nie pisz.  Jak to powiadają - milczenie bywa czasem złotem... Na pewno jest mnóstwo innych dyskusji na forum w których będziesz mieć coś do powiedzenia. Posty typu "Ja nie wiem, ale na pewno ktoś odpowie" - także są traktowane jako "pompowanie" swoich postów. Tak samo jak posty typu "Zgadzam się", lub cytujące zawartość poprzedniej wypowiedzi z dopiskiem np. "Super", "Zgadzam się" itd. lub emotikonką. Nie kopiuj swoich postów i nie przeklejaj ich w inne miejsca.
Takie działania tylko zaciemniają temat, nie wnoszą niczego sensownego do dyskusji i będą sukcesywnie wychwytywane i usuwane przez Moderatorów. Posty mające charakter reklamy - także są usuwane.Jeżeli chcesz umieścić reklamę skontaktuj się z Administracją forum: kontakt@opiekunki-forum.pl

12. Aby zachować bardzo dobry poziom forum - stawiamy na merytoryczne, sensowne i pomagające innym użytkowniczkom wypowiedzi i wątki. Autor/Autorka postów/wątków jednozdaniowych, nie rozwijających i niczego sensownego nie wnoszących do dyskusji lub uznanych przez Moderatorów oraz innych użytkowników za prowokację otrzyma ostrzeżenie, które przy braku reakcji może ostatecznie zakończyć się banem.

13. Administrator i Moderatorzy mogą zamykać wątki, edytować i usuwać posty (jeżeli naruszają regulamin tego forum, zasady dobrego wychowania i netykiety, przepisy prawa obowiązującego na terytorium RP lub mają charakter działań konkurencyjnych) oraz przenosić je na inne, bardziej odpowiednie podfora. W przypadku rażącego naruszenia Regulaminu użytkownik, może zostać zbanowany bez wcześniejszego ostrzeżenia.

14. Treści porad mają charakter wyłącznie informacyjny. Mimo dołożenia wszelkich starań, aby były one na jak najwyższym poziomie merytorycznym, właściciele forum ani osoby współpracujące nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji publikowanych porad.

15. Wszelkie komentarze, opinie, publiczne wypowiedzi na forum, stają się własnością i integralną częścią serwisu z chwilą ich umieszczenia.

16. Każdy użytkownik łamiący zasady tego Regulaminu ma prawo do dwóch ostrzeżeń z zaznaczeniem punktu Regulaminu, który złamała. Ostrzeżenia użytkowniczk otrzymuje mailowo.

17. Forum jest dedykowane opiekunkom osób starszych.

18. Forum nie jest portalem randkowym, więc posty mające charakter "Poznam Panią..." będą usuwane przez Moderatorów.

19. W przypadku świadomego i wielokrotnego naruszenia któregokolwiek z punktów Regulaminu  przez użytkownika forum i braku reakcji oraz poprawy na ostrzeżenia Moderatorów i Admina - użytkownik zostanie zbanowany. W wyjątkowych sytuacjach Redakcja ma prawo podjąć decyzję o zbanowaniu użytkownika bez ostrzeżenia.

20. Każda ewentualna prośba o przywrócenie z powrotem niepokornego dotąd użytkownika do społeczności Opiekunek osób starszych rozpatrywana jest indywidualnie i zależy od popełnionego "wykroczenia". W razie zbanowania skontaktuj się w celu wyjaśnienia sytuacji i ewentualną reaktywację z Moderatorem, którego nick i e-mail zostanie wyświetlony. Samowolne powroty będą banowane.

21. Korzystanie przez użytkowników z serwisu opiekunki-forum.pl jest równoznaczne z wyrażeniem przez nich akceptacji wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu.


22. Użytkownicy zobowiązani są do rozwiązywania spraw i konfliktów prywatnych poza forum publicznym.

23. Rejestracja na forum opiekunki-forum.pl jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymywanie wiadomości dotyczących funkcjonowania forum opiekunki-forum.pl w tym także informacji marketingowych i reklamowych związanych z akcjami i wydarzeniami mającymi miejsce na forum opiekunki-forum.pl


Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, sugestie, skargi lub wątpliwości,
zapraszamy do kontaktu: kontakt@opiekunki-forum.pl


Życzymy miłego korzystania z forum opiekunki-forum.pl
Administracja! smile

Witam serdecznie
Mam pytanie ? Gdzie jest ten MODERATOR? bo to co tu wypisuja agencje to woła o pomstę do nieba .Maja swój wątek ,ale gdzie moga tam się wpisuja . Zupełnie jest nie potrzebny nikomu ten bałagan .

Nagminne naruszanie regulaminu.

pkt 2. Zanim założysz temat, wybierz właściwy dział. Spróbuj sformułować swój temat tak, by zainteresował jak najszersze grono użytkowników. Im więcej osób weźmie udział w dyskusji, tym będzie ona ciekawsza i dostarczy Ci więcej wartościowych informacji. Temat Twojego wątku jest bardzo ważny i kluczowy - pamiętaj o tym !

pkt 6. Staraj się nie zbaczać z tematu, który ma dany wątek ! Wszelkie mało merytoryczne wypowiedzi ( w szczególności zaś prywatne pogaduszki, podziękowania czy przekomarzania użytkowników ) odbiegające w jednoznaczny sposób od wyznaczonego tematu mogą zostać przez Moderatorki potraktowane jako off topic i przenoszone beż ostrzeżenia.


pkt 10. Nie zamieszczaj na forum linków do innych forów, stron internetowych, linków do zdjęć, reklam lub filmów pornograficznych. Nazwa Twojego profilu nie może mieć formy linku do strony internetowej, nie może być nazwą własną produktu lub firmy. Stopka nie może zawierać aktywnych linków prowadzących na inne strony internetowe, chyba, że są to prywatne, niekomercyjne strony użytkowników  (w żaden sposób nie obrażające użytkowników tego forum)

pkt 13. Administrator i Moderatorzy mogą zamykać wątki, edytować i usuwać posty (jeżeli naruszają regulamin tego forum, zasady dobrego wychowania i netykiety, przepisy prawa obowiązującego na terytorium RP lub mają charakter działań konkurencyjnych) oraz przenosić je na inne, bardziej odpowiednie podfora. W przypadku rażącego naruszenia Regulaminu użytkownik, może zostać zbanowany bez wcześniejszego ostrzeżenia.Wyżej wymienione punkty sa nagminnie łamane

Ostatnio edytowany przez DanusiaS (2014-06-11 13:30:15)

Offline

 

#3 2014-06-12 12:55:42

urszula47
Member
Zarejestrowany: 2013-03-07
Posty: 1593

Re: REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

Zastanawia mnie DanusiuS pkt10 ty o niezamieszczanie linkow ,,wiec chyba nie wolno ZaDNYCH zamieszczac.Nasze wpisy sa wlasnoscia administratora,oj z kazdej strony atak na normalne zachowania miedzyludzkie. Niby forum dla opiekunek,ale.........Ten zapis mowi sam za siebie.Powtarzam pytanie : Po cholere forum,gdzie nie mozesz podac linka do zrodla /chcesz byc wiarygodna to czyms musisz sie podeprzec/?Nie nadazam moze ?

Offline

 

#4 2014-09-27 15:03:40

jolki
Member
Zarejestrowany: 2013-11-13
Posty: 427

Re: REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

Zapoznałam się z regulaminem.
Ale wytłumaczcie mi,punkt 7:
"7. Miejsce na luźne pogawędki użytkowników na każdy temat znajduje się w dziale off-topic."
Gdzie jest ten off-topic i co to po polsku znaczy?

Offline

 

#5 2014-09-27 18:52:42

arielka
Member
Zarejestrowany: 2014-09-08
Posty: 790

Re: REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

jolki napisał:

Zapoznałam się z regulaminem.
Ale wytłumaczcie mi,punkt 7:
"7. Miejsce na luźne pogawędki użytkowników na każdy temat znajduje się w dziale off-topic."
Gdzie jest ten off-topic i co to po polsku znaczy?

Off-topic jest out of here , czyli nie tam gdzie masz ochotę przez chwilkę pogadać tongue

Nie czytałam regulaminu, bo przeczytałam już w swoim życiu setki. Wszystkie są takie same wink
A Adminowi życzę Viel Spass!

Ostatnio edytowany przez arielka (2014-09-27 18:56:57)

Offline

 

#6 2014-09-28 21:40:33

jolki
Member
Zarejestrowany: 2013-11-13
Posty: 427

Re: REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

arielka napisał:

jolki napisał:

Zapoznałam się z regulaminem.
Ale wytłumaczcie mi,punkt 7:
"7. Miejsce na luźne pogawędki użytkowników na każdy temat znajduje się w dziale off-topic."
Gdzie jest ten off-topic i co to po polsku znaczy?

Off-topic jest out of here , czyli nie tam gdzie masz ochotę przez chwilkę pogadać tongue

Nie czytałam regulaminu, bo przeczytałam już w swoim życiu setki. Wszystkie są takie same wink
A Adminowi życzę Viel Spass!

I tak nic nie kumam. Może to pomrocznoś jasna???

Offline

 

#7 2014-09-28 21:44:15

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

Ja nie czytam nigdy żadnych regulaminów ani instrukcji  smile  a od czego mam "chłopski rozum"?

Offline

 

#8 2014-10-19 21:10:58

arielka
Member
Zarejestrowany: 2014-09-08
Posty: 790

Re: REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

jolki napisał:

I tak nic nie kumam. Może to pomrocznoś jasna???

Nie, to czarny humor. I jak każdy inny rodzaj humoru nie-do-wytłumaczenia sad

Offline

 

#9 2014-10-19 21:44:27

ahha
Member
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 841

Re: REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

promyczek2105 napisał:

Witam serdecznie
Mam pytanie odnośnie usunięcia swojego profilu z forum, nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na to pytanie, czy może mnie stąd usunąć tylko Moderator czy jest gdzieś "magiczne" słowo  usuń mój profil ?? Proszę o pomoc
Dziekuję

Czesc. Weijdz na jakakolwiek strone  forum albo na swoj profil (na niebieskim pasku sa takie sformulowania:opiekunki forum,oferty pracy,szukaj, profil,wyloguj)  i wa ostatnie do wyboru klikniesz otworzy ci sie twoj profil i na dole jest wyloguj. Na tej stronie jak pojedziesz kurosem do gory tez znajdziesz ten pasek.I tyle smile

Ostatnio edytowany przez ahha (2014-10-19 21:46:28)

Offline

 

#10 2014-10-19 22:22:02

Mary Poppins
Member
Zarejestrowany: 2014-07-02
Posty: 135

Re: REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

ahha napisał:

promyczek2105 napisał:

Witam serdecznie
Mam pytanie odnośnie usunięcia swojego profilu z forum, nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na to pytanie, czy może mnie stąd usunąć tylko Moderator czy jest gdzieś "magiczne" słowo  usuń mój profil ?? Proszę o pomoc
Dziekuję

Czesc. Weijdz na jakakolwiek strone  forum albo na swoj profil (na niebieskim pasku sa takie sformulowania:opiekunki forum,oferty pracy,szukaj, profil,wyloguj)  i wa ostatnie do wyboru klikniesz otworzy ci sie twoj profil i na dole jest wyloguj. Na tej stronie jak pojedziesz kurosem do gory tez znajdziesz ten pasek.I tyle smile

Ahha. Promyczek nie chce się wylogować, tylko usunąć profil.
Kiedys znalazłam ta opcję ,ale to był przypadek zupełny.

Offline

 

#11 2014-10-19 22:51:45

ahha
Member
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 841

Re: REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

Mary Poppins napisał:

ahha napisał:

promyczek2105 napisał:

Witam serdecznie
Mam pytanie odnośnie usunięcia swojego profilu z forum, nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na to pytanie, czy może mnie stąd usunąć tylko Moderator czy jest gdzieś "magiczne" słowo  usuń mój profil ?? Proszę o pomoc
Dziekuję

Czesc. Weijdz na jakakolwiek strone  forum albo na swoj profil (na niebieskim pasku sa takie sformulowania:opiekunki forum,oferty pracy,szukaj, profil,wyloguj)  i wa ostatnie do wyboru klikniesz otworzy ci sie twoj profil i na dole jest wyloguj. Na tej stronie jak pojedziesz kurosem do gory tez znajdziesz ten pasek.I tyle smile

Ahha. Promyczek nie chce się wylogować, tylko usunąć profil.
Kiedys znalazłam ta opcję ,ale to był przypadek zupełny.

Masz racje smile Mary zle zrozumialam.

Offline

 

#12 2014-10-21 10:53:18

arielka
Member
Zarejestrowany: 2014-09-08
Posty: 790

Re: REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

promyczek2105 napisał:

promyczek2105 napisał:

ahha napisał:


Masz racje smile Mary zle zrozumialam.

Dziękuję dziewczyny :-)
Napisałam email do Administratora/Moderatora, może usunie mój profil. Pozostało mi czekać. Pozdrawiam cieplutko

Witam Administratora
czy On w ogóle istnieje, czy mam złamać regulamin abyś mnie usunął,bo już nie ogarniam tego..:-( czy Moderator Tu zagląda ??

A może wejdź w swój profil i wykasuj dane?

Offline

 

#13 2014-10-21 12:43:32

urszula47
Member
Zarejestrowany: 2013-03-07
Posty: 1593

Re: REGULAMIN FORUM i NETYKIETA - zachęcamy do lektury!

promyczek2105 napisał:

Witam serdecznie
Mam pytanie odnośnie usunięcia swojego profilu z forum, nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na to pytanie, czy może mnie stąd usunąć tylko Moderator czy jest gdzieś "magiczne" słowo  usuń mój profil ?? Proszę o pomoc
Dziekuję

Profil moze usunac moderator ,musisz do niego napisac meila .Znajoma tak zrobila. kontakt@opiekunki-forum.pl

Ostatnio edytowany przez urszula47 (2014-10-21 12:44:39)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Przyklejony: Witam na Forum - Witajcie jestem Żaneta pochodze z dolnego slaska - legnica

PRZEMIANA FORUM - Niekorzystna:(Widac ,ze moderatora tu nie ma.Wyłacznie reklamy,reklamy ,reklamy.Zrobił się reklamowy śmietnik,żeby nie użyć brzydszego słowa:( Nt...

Ile jest nas na forum i czyta regularnie nowe wpisy ? - Dziewczyny ciekawa jestem ile tak naprawdę jest nas czytających to forum w miarę regularnie. Ja na przykład nie udzielam się tu specjalnie, ale nie przegapię pikantnych relacji naszej Barabary i większości opiekunek ...

Halo witam wszystkich na forum - Witam , mam 63 lata i jestem opiekunka w Niemczech od 5 ciu lat , jestem ze Słupska

Witam na forum - Właśnie przeczytałem artykuł w Newsweek o opiekunkach na którym dowiedziałem się o forum. Jestem Opiekunem Medycznym, Trenerem i promotorem profilaktyki zdrowotnej(nie popularne :) )...

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies