img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Praca dla opiekunek/opiekunów na terenie całych Niemiec

Witam :) Firma Perfect Care24, w związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem, poszukuje osób na stanowisko opiekunki/opiekuna do osób starszych. Oferujemy: - umowę zlecenie - wysokie zarobki - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - opiekę koordynatora na terenie Polski i Niemiec Oczekujemy: - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego - doświadczenia w opiece nad osobami starszymi - miłego usposobienia Zapraszam do kontaktu Anna Puszkiewicz Specjalista ds...

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2015-04-29 17:18:03

ania.perfectcare
New member
Zarejestrowany: 2015-04-29
Posty: 2

Praca dla opiekunek/opiekunów na terenie całych Niemiec

Witam smile

Firma Perfect Care24, w związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem, poszukuje osób na stanowisko opiekunki/opiekuna do osób starszych.
Oferujemy:
- umowę zlecenie
- wysokie zarobki
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- opiekę koordynatora na terenie Polski i Niemiec

Oczekujemy:
- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
- doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
- miłego usposobienia

Zapraszam do kontaktu
Anna Puszkiewicz
Specjalista ds. Rekrutacji
ania.perfectcare24@gmail.com
515-535-122

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Dobry pośrednik pracy dla opiekunek w Niemczech jaki ? - Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Niemczech w roli opiekunki. Chciałbym wyjechać do takiej pracy, ale kompletnie nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ewentualne sprawy od strony prawnej, z kim tu wyjechać, żeby to było legalne, żeby potem nie mieć potem jakichś problemów...

Dlaczego wyjeżdzamy do pracy do Niemiec ? - Napiszcie , dlaczego chcecie pracować w Niemczech ? Moją główną motywacją są względy finansowe i oderwania się na moment od polskiej rzeczywistości...

na czym polega praca opiekunki? - Co sadzicie o pracy opiekunek osób starszych? Czy naprawde to ciezka, niewolnicza praca za marne grosze jak to niektorzy pisza?? to dlaczego tyle osób decyduje się na wyjazd? jestem bardzo ciekawa Waszych opinii moje kolezanki...

Praca opiekunki w Austrii - Niestety nigdy nie pracowałam jako opiekunka w Austrii- do tej pory tylko w Polsce i w Niemczech, ale zastanawiam sie nad tym, żeby wyjechać tam do pracy od maja...

Praca opiekunki w Niemczech - Jest tu jakaś kobieta, która była w Niemczech i pracowała jako opiekunka? Potrzebuje na szybko dorobić i oczywiście w Polsce nie jest to możliwe, żeby jakąś sensowną pracę znaleźć więc tak myślę o wyjeździe, ale może właśnie zamiast pracy na jakichś farmach, w sadach czy na polu taka forma opiekunki by mi odpowiadała...

Stopka forum