img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Któraś szuka pracy??

Witam, Do Pana lat 92, poszukiwana opiekunka :), może któraś z Was szuka pracy albo wie kto szuka pracy dajcie znać. Miejsce pracy to Dusseldorf, język komunikatywny, nie paląca no i najważniejsze to potrzebne jest prawo jazdy.

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2014-04-23 09:25:29

takajedna
Member
Zarejestrowany: 2013-09-27
Posty: 22

Któraś szuka pracy??

Witam,

Do Pana lat 92, poszukiwana opiekunka smile, może któraś z Was szuka pracy albo wie kto szuka pracy dajcie znać. Miejsce pracy to Dusseldorf, język komunikatywny, nie paląca no i najważniejsze to potrzebne jest prawo jazdy.

Offline

 

#2 2014-04-23 09:54:25

iza46
Member
Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 1483

Re: Któraś szuka pracy??

Czy zdradzisz nam jak sprawa kolezanki co byla na czarno i ukradli jej tableta?Moze ona by podjela prace ,bo masz trche namiarow /Kolo Frankfurtu,a teraz Dusseldorf.smilesmile

Offline

 

#3 2014-04-23 10:05:36

takajedna
Member
Zarejestrowany: 2013-09-27
Posty: 22

Re: Któraś szuka pracy??

Jasne, że napisze, ale w wątku gdzie o tym pisałam, bo sama nie wiem co o tym myśleć.

Spokojnie możesz zapytać wprost, nie musisz na około. Jestem opiekunką, ale jak wiem, że szukają w mojej agencji opiekunki to piszę i tyle. Ja jestem zadowolona ze współpracy to dlaczego mam komuś kto szuka nie pomóc. Sama niedawno zaczynałam i wiem jakie czasami to trudne jak zależy na czasie. Pisałam na forum, że mam problem i dziewczyny mi pomagały, teraz ja pomagam innym. Tyle w temacie.

Offline

 

#4 2014-05-05 11:45:54

PFLEGE24
New member
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 2

Re: Któraś szuka pracy??

Pilnie poszukujemy opiekunki od 10.05.2014

Zakres obowiązków:

Podopieczna jest 92-letnia Pani, która ma 165 cm wzrostu i waży ok 50 kg. Pani ma Pflegestufe II, porusza się przy pomocy rolatora lub wozka inwalidzkiego.

Do zadan Opiekunki naleza:

opieka nad podopieczna, podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej, wsparcie przy czynnościach dnia codziennego, przygotowanie i podawanie posiłków, organizacja czasu dla podopiecznej, prowadzenie gospodarstwia domowego

Wymagania:

Minimum komunikatywna znajomość języka doświadczenie w opiece osób starszych osoba sympatyczna oraz empatyczna, osoba niepaląca

Zatrudnienie legalne na umowe zlecenia.

Zgloszenia prosze przesylac: info@procare-plus.de Skontaktujemy sie tylko i wylacznie z wybranymi Kandydat kami / mi.

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ProCare PLUS dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883).




ProCare PLUS Seniorenbetreuung

Westendstraße 32
63477 Maintal

Telefon:
Niemcy +49 61819680636
Polska  +48 91 852 2661
Email: info@procare-plus.de
Web: info@procare-plus.com

Offline

 

#5 2014-05-05 17:59:41

lidzia30
New member
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 1

Re: Któraś szuka pracy??

Cześć,Twoja oferta bardzo mnie zainteresowała.Szukam pilnie pracy,jestem doświadczonym kierowcą,bez nałogów i ze słabą znajomością niemieckiego,ale ciągle się uczę.

Offline

 

#6 2014-05-05 18:32:47

ALEX52
Member
Zarejestrowany: 2013-10-04
Posty: 477

Re: Któraś szuka pracy??

lidzia30 napisał:

Cześć,Twoja oferta bardzo mnie zainteresowała.Szukam pilnie pracy,jestem doświadczonym kierowcą,bez nałogów i ze słabą znajomością niemieckiego,ale ciągle się uczę.

Ale tu potrzebuja opiekunki a nie doswiadczonego kierowcy,do prowadzenia wozka nie musi byc doswiadczony kierowca.haha

Offline

 

#7 2014-05-06 14:17:10

ilona.les
New member
Zarejestrowany: 2014-05-02
Posty: 3

Re: Któraś szuka pracy??

Witam panie,
może ktoś słyszał o ofercie pracy , chętnie przyjmę zastępstwo czyli jestem dostępna do 10 czerwca.

Offline

 

#8 2014-05-11 19:19:44

Mariolaj75
New member
Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 1

Re: Któraś szuka pracy??

Witam! PILNE!
Szukam pracy, mogłabym którąś z Pań zastąpić na 3 tygodnie max miesiąc. Jestem dostępna od zaraz. Od dwóch lat pracuję jako opiekunka w  Niemczech, mam prawo jazdy.
Pozdrawiam!

e-mail: mariolaj11091998@gmail.com

Offline

 

#9 2014-05-14 08:32:53

Joanka
Member
Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 24

Re: Któraś szuka pracy??

Witajcie, od 12 czerwca zaopiekuję się Seniorem-doświadczenie, prawo jazdy, język komunikatywny - pozdr.J.

Offline

 

#10 2015-12-05 09:12:16

Kutera
Member
Zarejestrowany: 2015-12-05
Posty: 25

Re: Któraś szuka pracy??

Szukam dla swojej kochanej koordynator w Niemczech ( ma 3 rodziny i potrzeba opiekunki na doslownie miesiac )

cv na adres agnieszka.kuteramaciag@gmail.com  przekaze CV

Nie musi byc super niemiecki aby komunikatywny, i podejscie do podopiecznego z usmiechem i cierpliwoscia:) Moja koordynator bardziej ceni wlasnie uczciwosc i troske niz jezyk


OCZYWIŚCIE WSZĘDZIE DODATKOWO DODATEK ŚWIĄTECZNY!
Piszę jak jest bez przekoloryzowania bo tego nie lubię.
BRAMKA NR 1
1200 Euro - od 12.12.2015 na 2 miesiące (może być krócej jeżeli ktoś będzie zainteresowany)
Podopieczna: Gospodarek Paula Pani 91 lat, 160 cm, 60 kg
86167 Augsburg,
Schorzenia: demencja starcza, lekka schizofrenia.
Pani porusza się samodzielnie ale na dłuższe dystanse wspiera się o rollator, stan fizyczny dobry, częściowo zagubiona pani na środkach antydepresyjnych. Ze względów na postępującą demencję Panią nie można zostawić samą w domu. Potrzebuje pomocy przy przebieraniu, przy pielęgnacji ciała, gotowaniu, przestrzeganie harmonogramu i rytmu dnia. Wstaje w nocy ale radzi sobie sama. Ma nowe dobrze dobrane leki na demencję.
Oczekiwania: Pani w wieku 30-55 lat, możliwie niepaląca, która ma doświadczenie u chorych na demencję czy schizofrenię. Babci a bywa bardzo irytująca, konieczna osoba o stalowych nerwach.
Zamieszkanie: w trzypiętrowym bloku w dwupokojowym mieszkaniu z podopieczną, internet i Flat-Rate są, w pokoju opiekunki nie ma tv , łazienka wspólna. Pani mieszka sama.
Czas wolny: dwa razy 13,30-18,30 tygodniowo (środa i niedziela) Jedna córka mieszka na 2 piętrze w tym samym bloku . Rodzina jest bardzo pomocna ale nie wtrąca się w pracę.
Dotyczy przyjazdu :
W przypadku przyjazdu nowej opiekunki autobusem do Augsburga, rodzina może ją tylko
w sobotę odebrać. W inne dni dojazd Mini Busem lub taryfą z dworca.
BRAMKA NR 2!
1200€ PAN KARL od 17.12.2015 -20.01.2015
Obecna opiekunka: Pani ANNA
Podróż powrotna: 17.12.2015 o 17.oo Sindbadem
Podopieczny: wiek: 95 lata, wzrost: 164 cm.
Pan mieszka sam w 6 pokojowym domu (160 m2) bywa uparty, jednak pozytywnie nastawiony. Interesuje się sportem, ogrodem, chętnie czyta i ogląda telewizję.
Schorzenia: po złamaniu szyjki kości udowej - po operacji, zaburzenia słuchu, z racji wieku problemy z pamięcią i z mobilnością, pan porusza się za pomocą rollatora, wózka inwalidzkiego lub przy wsparciu drugiej osoby. Inkontynencja, prostata, cewnik. Podopieczny posiada rozrusznik. Od operacji serca jest dosyć słaby i trzeba obserwować jak reaguje każdego dnia. Rozrusznik nadal jest ustawiany do jego codizennego stanu.
Pan jednak jest bardzo przyjazny i spokojny. Miejsce pracy jest przyjemne i spokojne, podopieczny nie sprawia większych problemów ale oczywiście trzeba umieć postępować z osobą demencyjną.
Obowiązki: asystowanie przy kąpielach, ubieraniu i rozbieraniu. Oprócz opieki nad podopiecznym wymagana będzie pomoc w poprowadzeniu domu: przygotowanie posiłków, utrzymanie czystości, pranie, prasowanie.
Dostępne sprzęty: rollator, wózek inwalidzki, łóżko specjalistyczne, materac p/odleżynowy.
OPIEKUNKA: Kandydatka w wieku 40-50 i więcej lat, z dobrą/komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Do dyspozycji: wyposażony pokój z łazienką, łóżko, stół, szafa, radio, internet
Czas wolny : 12.30 -14.30
DOJAZD: Sindbadem do Heilbronn, a stamtąd busem lub taxi do Brackenheim. Pan mieszka sam, dzieci mieszkają daleko.
Bramka nr 3!
Pani Susanne Neumann
Obecna opiekunka : Do 15.12.2015 Jest tam Pani Aleksandra
10/12.01.2016 powraca pani Aleksandra
Zleceniodawca: Lobach Lutz (opiekun prawny)
Podopieczna: Sussane Neumann
60529 Frankfurt am Main
Podopieczna: 83 lata, 164 cm, 50 kg (mieszka w domu jednorodzinnym)
Schorzenia: Demencja, starcze osłabienie, pani dużo leży, nie wychodzi, mało je ale ogólnie jej stan fizyczny jest dobry. Przychodzi pielęgniarka, rozdziela jej leki. Na babcie trzeba uważać co robi (by np. nie poczęstowała się lekami).
Do obowiązków opiekunki należy: pomoc przy przebieraniu, pielęgnacja ciała, prowadzenie domu, gotowość do opieki w nocy jeśli zajdzie taka potrzeba (prowadzanie pani do WC).Zakupy.
OPIEKUNKA: niepaląca, komunikatywny język. Opiekunkę z dworca może odbierze Pani Schwarz Ale preferowany dojazd z dworca na własna rękę.
Czas wolny: do ustalenia lub dzień wolny wtorek kiedy opiekę nad p.Sussan przejmuje pracownik służby zdrowia.
Zakwaterowanie : opiekunka ma swój pokój na poddaszu, jedno piętro zajmuje babcia,. INTERNET jest.
Rachunek w obie strony na początku wziąć dla pana Lobach.
Jest jeszcze jedno zlecenie do pani z demencją. na okres od 12.12.2015 do 31.01.2016. wynagrodzenie 1100 euro netto. Podopieczna z mocno zaawansowaną demencją. Całkowicie samodzielna i ma trudności z akceptacją opiekunki. Wciąż wyrzuca ja z domu. Jednak to nie jest problem gdyż jest osobne mieszkanie dla opiekunki na 1 piętrze i w takich sytuacjach należy po prostu iść do siebie i po jakimś czasie wrócić. Najważniejsze aby na stwierdzenie podopiencznej że ją nie stac na opiekunkę odpowiadać, że ona za to nie płaci a opiekunka jest tutaj tylko po to aby jej pomóc i nic to nie kosztuje. Typowe zachowanie i działanie w przypadku takiej podopiecznej. Niedawno zmarł małżonek podopiecznej a ona nadal tego nie chce zrozumieć i ma do wszystkich pretensje że nikt jej o tym nie powiedział. Oczywiście trzeba wykazać się duża cierpliwością w tłumaczeniu. Zatem osoba cierpliwa i z podejściem do osób demencyjnych.


P.S w razie czego chetnie dam nr tel do kolezanek, ktore sa na tych stellach juz dluzszy czas i wracaja wlasnie  Chetnie powiedza co i jak

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Gdzie szukacie ofert pracy w opiece w Polsce? - A z ciekawości.... bo wiem, że marne pieniądze (tak czytam co piszecie), ale gdzie można szukać ewentualnie ofert pracy przy opiece w Polsce? Jakieś agencje mają też takie oferty? Bo wiadomo, że czasem jeśli nie słaby język, to trzymają nas w kraju inne rzeczy (dzieci, sprawy rodzinne, choroby wśród najbliższych itd...

Dobry pośrednik pracy dla opiekunek w Niemczech jaki ? - Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Niemczech w roli opiekunki. Chciałbym wyjechać do takiej pracy, ale kompletnie nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ewentualne sprawy od strony prawnej, z kim tu wyjechać, żeby to było legalne, żeby potem nie mieć potem jakichś problemów...

Nasza codzienność w pracy w opiece w Niemczech :) - Hej, dziewczyny w tym wątku chciałabym skupić wszystkie internautki które pracują w niemczech na opiece :) Piszmy tu sobie o naszych codziennych problemach doświadczeniach itd...

Dlaczego wyjeżdzamy do pracy do Niemiec ? - Napiszcie , dlaczego chcecie pracować w Niemczech ? Moją główną motywacją są względy finansowe i oderwania się na moment od polskiej rzeczywistości...

Święta w pracy - Witajcie, czy któraś z Was spędzała kiedyś święta w pracy? Macie wtedy normalną jakąś Wigilię z podopiecznym?

Stopka forum