Kurs niemieckiego dla opiekunów osób starszych w Poznaniu - 299 zł

Chcesz pracować jako opiekun osoby starszej w Niemczech, ale nie znasz języka niemieckiego? Zapisz się na kurs organizowany przez firmę IGD Consulting...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kursy języka niemieckiego i opieki dla Opiekunek - aktualne tematy :

#1 2014-02-13 12:27:37

Kurs niemieckiego dla opiekunów osób starszych w Poznaniu - 299 zł

Chcesz pracować jako opiekun osoby starszej w Niemczech, ale nie znasz języka niemieckiego? Zapisz się na kurs organizowany przez firmę IGD Consulting.

Kurs języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych.
-> kurs od podstaw
-> zajęcia w centrum Poznania
-> we wtorki i czwartki w godzinach 18:00 - 20:30
-> małe grupy
-> cena: 299 zł (7,45 zł/ h !!)

Zadzwoń: 61 661 12 33
lub napisz: niemcy@igd.poznan.pl

Artykuł opublikowany przez : IGD Consulting
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

Reklama

Podobne tematy :

lekcje jezyka niemieckiego przez skype- lektorka z doswiadczeniem - Witam, udzielam lekcji jezyka niemieckiego, rowniez zawodowego z branzy medycznej i opieki. Lekcje moga sie odbywac rowniez wieczorem lub przed poludniem- w zaleznosci od potrzeby...

Opiekun/Opiekunka osób starszych - Niemcy - Poszukujemy osób, które chciałyby pracować jako opiekunka/opiekun osoby starszej na terenie Niemiec. Oferujemy: - bezpieczną i legalną formę współpracy, - atrakcyjne zarobki, - opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu, - terminową wypłata wynagrodzeń, - profesjonalną i życzliwą obsługę, - ubezpieczenie oraz składki ZUS, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, - zorganizowany transport z adresu domowego na adres podopiecznych, - bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy...

Kurs na kucharza / online / dyplom po niemicku - Potrzebujesz kursu Kucharza ? Nie musisz dalej szukać w naszej firmie zrobisz kurs stacjonarny lub tak samo ważny online...

Sex oferty z podtekstem od osób u których pracowaliście - Hej jestem ciekawa czy dostawaliście jakieś seks oferty od osób u których przyszło Wam pracować ? Jak się w tym odnaleźliście? Ostatnio przeglądałam ogłoszenia na stronie https://www...

Dom opieki dla starszych! - Witajcie! Piszę tutaj w dość nietypowej dla mnie sprawie. Moja koleżanka mnie zapytała gdzie może oddać swoją babcie do domu starości...

Stopka forum