Jaką książkę kucharską polecacie?

Hej, tak mi dobrze doradzacie, że rzutem na taśmę zapytam jeszcze o porządną książkę kucharską. Taką z przepisami na codzienne, proste gotowanie, ale jednocześnie, żeby znalazło się tam trochę inspiracji i ciekawych przepisów...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kuchnia dla seniora - aktualne tematy :

#1 2013-09-10 15:48:10

michalinazamijewska
New member

Jaką książkę kucharską polecacie?

Hej, tak mi dobrze doradzacie, że rzutem na taśmę zapytam jeszcze o porządną książkę kucharską. Taką z przepisami na codzienne, proste gotowanie, ale jednocześnie, żeby znalazło się tam trochę inspiracji i ciekawych przepisów. Czy ta byłaby dobra www? Od razu powiem, że nie lubię gotować z kompem, stąd tradycyjny wybór w postaci książki wink

Ostatnio edytowany przez michalinazamijewska (2013-09-10 15:48:31)

#2 2013-10-28 14:38:10

alphabetaa
New member

Re: Jaką książkę kucharską polecacie?

ale po co marnować pieniądze? jak nie lubisz gotować z komputerem, to możesz sobie podrukować trochę przepisów i samemu stworzyć książkę kucharską wink

#3 2013-10-28 14:59:06

michalinazamijewska
New member

No tak, ale trzeba wiedzieć, jakich przepisów szukać wink Właśnie o to chodzi, że potrzebuję inspiracji, bo gotuję ciągle to samo i to się zwyczajnie nudzi i kucharce i podniebieniom wink Jednocześnie przepisy muszą być proste i niedrogie. A może takie coś www Lubię kuchnię śródziemnomorską, może być niezłą odmianą na nadchodzącą zimę (brrr!). Chyba że polecicie mi jakieś ciekawe pozycje wink

#4 2014-12-01 17:31:55

kajka91
Member

a miał ktoś może w rękach książki Ani starmach? Tak się zastanawiam,czy warto sobie sprawić

#5 2014-12-01 17:48:21

Basiejka
New member
Od: Zagłębie Dąbrowskie

kajka91 napisał:

a miał ktoś może w rękach książki Ani starmach? Tak się zastanawiam,czy warto sobie sprawić

Kajka, ja przegladalam w Empiku i jest bardzo fajna, chce kupic corce pod choinke, bo bardzo lubi Anię Starmach. PRzepisy takie przystępne całkiem, ale czy to dla seniora, to moze nie do konca i nie wszystko.

#6 2015-01-09 18:00:31

Kasssia
Member

Basiejka, dzięki. Powiedz, czy kupiłaś w końcu i czy już coś przetestowane? Parę razy trafiałam na jej przepisy to wydawały mi się sensowne i takie dość proste w przygotowaniu

#7 2015-01-09 19:58:05

kajka91
Member

A może znacie jakąś książkę kucharską, która jednocześnie uwzględniałaby najczęstsze dolegliwości zdrowotne? Na przykład potrawy idealne dla osób chorujących na cukrzycę, czy potrawy typowo lekkostrawne. Wiem, że pewnie w necie można znaleźć wiele tego typu przepisów, ale ciekawa jestem, czy w wersji książkowej też się coś znajdzie:) A o propozycji od Ani Starmach myślę coraz poważniej, bo właśnie najbardziej podoba mi się, że jej przepisy nie są zbyt trudne w realizacji. Nie jestem specjalną mistrzynią gotowania, jednakże czasami dobrze jest urozmaicić codzienny jadłospis jakąś bardziej wyszukaną potrawą.

#8 2020-03-22 13:25:45

zaroma
Member

Podbijam

#9 2020-03-24 12:28:54

cherrie
Member

W ostatnim czasie kupiłam sobie kilka dobrych pozycji, które mogę polecić

Pyszne25 -  w zasadzie wszystkie ksiazki z tej serii bo moim zdaniem są bardzo udane i praktycznie wszystko co z nich gotuję mi smakuje. No i podoba mi się w nich to, ze są w nich bardzo proste składniki tak wiec nie ma problemu ze znalezieniem ich w polskich sklepach jak to bywa czasami z innymi zagranicznymi ksiazkami kucharskimi tłumaczonymi na język polski
Kuchnia roślinna Wakłowicza - nie tylko dla wegan bo jest wiele przepisów na co dzien
Lunchbox na każdy dzień - szczególnie jeśli zabieracie ze soba jedzenie do pracy, w ksiażce znajduje się bardzo wiele pomysłow na proste jedzonko, które mozna zabrać ze soba do pracy smile

Sporo promocji jest obecnie na pwn www Warto sobie zobaczyc

Ostatnio edytowany przez cherrie (2020-04-01 09:36:19)

#10 2020-04-18 23:13:22

paniusiabogusia01
Member

Ja szukam po prostu przepisów w sieci a czasem coś zapisze z programu Ewy Wachowicz smile

Reklama