Gdzie szukać pracy

Ofertapraca.pl – prosty w obsłudze i intuicyjny ogólnopolski serwis ogłoszeniowy z ofertami pracy. Wysoka jakość kandydatów i baza sprawdzonych pracodawców sprawia, że rekrutacja przebiegnie pomyślnie dla każdej ze stron...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Niania Praca - aktualne tematy :

#1 2022-05-31 09:14:07

Honorata.1
New member

Gdzie szukać pracy

Ofertapraca.pl – prosty w obsłudze i intuicyjny ogólnopolski serwis ogłoszeniowy z ofertami pracy. Wysoka jakość kandydatów i baza sprawdzonych pracodawców sprawia, że rekrutacja przebiegnie pomyślnie dla każdej ze stron. Możliwość dokładnego dostosowania kryteriów wyszukiwania sprawia, że każdy użytkownik znajdzie adekwatną ofertę pracy dla siebie.

Reklama

Podobne tematy :

Zapłata za każdą przepracowaną przez opiekunkę godzinę pracy. - Nowa regulacja dotycząca minimalnej stawki godzinowej na umowie zlecenie obejmuje: umowy o świadczenie usług, do których stosuje się przepisy o zleceniu, umowy zlecenia Ustawa z dnia 10 października 2002 r...

Gdzie na wakacje w Polsce - Jak w temacie. Coś mi się wydaje, ze w tym roku odpadają wczasy zagraniczne. Chciałabym jednak wybrać się gdzieś w Polskę...

Jakie są Wasze motywacje do wykonywania tej pracy ? - Jestem ciekawa czy ktoś chce się podzielić swoimi motywacjami. Jestem chyba dość dobra w tym co robię, znam się nieco na opiece, pracuję już trochę, ale robię to wyłącznie dla kasy, nie czerpię z tego żadnej satysfakcji...

CZY MASZ WŁASNĄ METODĘ RELAKSU I ODPOCZYKU PO PRACY? - Większość z nas już wie jak wygląda praca opiekunki. Na ogół jest dość mocno wyczerpująca psychicznie i fizycznie...

Jak wygląda Boże Narodzenie Opiekunki/Opiekuna w pracy? - Czy przygotowujecie polskie dania wigilijne? Czy rodziny niemieckie szanują naszą tradycję wigilijną? Jak obchodzą święta Bożego Narodzenia PDP w Niemczech, w różnych regionach? A może przygotowujecie dla siebie osobno i dla PDP jej dania świąteczne? Podzielcie się, proszę swoimi doświadczeniami oraz menu świątecznym.

Stopka forum