Agencja

Hej, z jaką agencją podejmujecie zlecenia? Ja polecam zdecydowanie Opiekę Portus, są świetni i godni zaufania. A Wy?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2021-07-26 17:49:34

kocikoci33
Member

Agencja

Hej, z jaką agencją podejmujecie zlecenia? Ja polecam zdecydowanie Opiekę Portus, są świetni i godni zaufania. A Wy?

#2 2021-07-27 15:42:12

Haliś19
New member

Re: Agencja

Moim zdaniem świetna obsługa jest w davi-seniorenhilfe smile Otrzymałam od nich bardzo dużo wsparcia i pomocy! Szczególnie właśnie tam na miejscu smile

Reklama

Podobne tematy :

Agencja - Hej, znacie agencję Opieka Portus? Słyszałam o niej wiele dobrego i planuję wyjechać w październiku i chcę usłyszeć jakieś Wasze doświadczenia.

agencja SENIOR HELP - prosze o opinie,nigdzie niemoge znalezc o nich tematu,a oglaszaja sie ze maja bardzo duzo ofert

Agencja Partner Jelenia Góra opinie!!!!! - Witam wszystkie panie i panów.Czy ktoś miał okazję wyjechać z tą agencją.Nic nie mam na jej temat ,a działają od 2004r...

Niemiecka agencja szuka opiekunki dla starszych ludzi - Firma pośrednictwa pracy poszukuje opiekunki do starszych osób w Niemczech, okolica Frankfurtu i Gießen...

Europejska Agencja Pośrednictwa Pracy "Soneo" - Prosze o opinie. Pozdrawiam El

Stopka forum