Paznokcie u stóp

Dziewczyny, proszę o poradę. Kuzynce na paznokciach u stóp zrobiły się ciemne plamy. Nie boli ją to. Nie uderzyła się, zdjęła hybrydę i zobaczyła to. Dermatolog i podolog w naszym mieście są trudno dostępni, długie terminy albo jeszcze nie przyjmują...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2021-05-27 08:01:21

cherrie
Member

Paznokcie u stóp

Dziewczyny, proszę o poradę. Kuzynce na paznokciach u stóp zrobiły się ciemne plamy.  Nie boli ją to. Nie uderzyła się, zdjęła hybrydę i zobaczyła to. Dermatolog i podolog w naszym mieście są trudno dostępni, długie terminy albo jeszcze nie przyjmują. Zapisała się ale może ktoś coś nam podpowie?

#2 2021-05-27 09:39:47

tetti
Member

Re: Paznokcie u stóp

Miałam to samo w ciązy po sciagnieciu hybrydy miałam czerwone wiec nie widzialam totalnie co sie pod lakierem dzieje .Nogi mi spuchly i podolog stwierdzila ze to od zaciasnych butów .Obciełam ile moglam i zaczely mi troche odchodzic od łozyska ,łamały sie aż zaczeły sie wrastac... i do dzisiaj mam problem jak załoze szpilki to mnie boli .Więc znajdź dobrego podologa i zrob porzadek ja żaluje ze od razu nie poszlam tylko probowalam domowymi sposobami .

Poczytaj sobie również w sieci o pielęgnacji.

#3 2021-06-04 23:42:26

paniusiabogusia01
Member

Re: Paznokcie u stóp

Może to jakaś bakteria, lepiej iść po poradę do lekarza nawet prywatnie

Reklama

Stopka forum