Szybkie suszenie ubrań

Może macie jaki¶ sposób na "zaki¶nięte" rzeczy. Mam małe mieszkanie, bez balkonu. Rzeczy głównie suszę w łazience. Co jaki¶ czas "zyskuj±" nieprzyjemny, "skisły" zapach...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2021-05-21 09:23:53

tetti
Member

Szybkie suszenie ubrań

Może macie jaki¶ sposób na "zaki¶nięte" rzeczy. Mam małe mieszkanie, bez balkonu. Rzeczy głównie suszę w łazience. Co jaki¶ czas "zyskuj±" nieprzyjemny, "skisły" zapach. Kolejne prawie, nawet kilka prań nie niweluje tego. Co zrobić? Nie wszystko można wygotować

#2 2021-05-21 10:10:30

cherrie
Member

Re: Szybkie suszenie ubrań

Ja dogrzewalam farelka. I zawsze w łazience stoi pochłaniacz wilgoci. Łazienkę mialam cały czas otwarta , żeby była wentylacja powietrza. Cała kombinacja była. Dodatkowo pranie schło na suszarce w pokoju.

No i je¶li chcesz co¶ szybciej wysuszyć to rownież s± sposoby ( na przyklad je¶li chcesz poradzić sobie z jeansami).

#3 2021-05-28 14:48:27

paniusiabogusia01
Member

Re: Szybkie suszenie ubrań

Może wystaw je na suszarce blisko okna i otwórz, żeby trochę przewiało pranie.

Reklama