Kuchnia dla starszego Pana z problemami z prostatą

Dzień dobry, zastanawiam się czy nie mogłabym pomóc mojemu podopiecznemu. Miał w przeszłości zabieg na prostatę, jest mu lepiej, ale nadal ma problemy z moczem...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kuchnia dla seniora - aktualne tematy :

#1 2021-05-18 12:11:53

Hiacynka
New member

Kuchnia dla starszego Pana z problemami z prostatą

Dzień dobry, zastanawiam się czy nie mogłabym pomóc mojemu podopiecznemu. Miał w przeszłości zabieg na prostatę, jest mu lepiej, ale nadal ma problemy z moczem. Zastanawiam się czy nie mogłabym urozmaicić jakoś dietę, aby dobrze wpłynęło to na niego pod tym kątem. Znalazłam coś tego typu www, chociaż nie wiem czy rzeczywiście to jest rekomendowane przez specjalistów.

Ostatnio edytowany przez Hiacynka (2021-06-08 16:15:12)

#2 2021-05-19 23:13:45

keri
Administrator

Re: Kuchnia dla starszego Pana z problemami z prostatą

Pestki dyni, Wierzbownica Kwiatowa jako herbatka

#3 2021-06-10 19:56:01

paniusiabogusia01
Member

Re: Kuchnia dla starszego Pana z problemami z prostatą

Podobno powinno się unikać soi bo upośledza męski układ hormonalny

Reklama

Podobne tematy :

Poszukiwany opiekun/opiekunka do pana (lat 91) w Bechtheim 67595 - Dzień dobry, poszikiwana pomoc do domu starszego Pana w Bechtheim. - lat 91 - mobilny - potrzebne prawo jazdy (zapewniam samochod) - drobne sprzatanie, gotowanie (potrzeba przyniesc do pokoju) - potrzebne co najmniej A1 (potwierdzenie ubezpieczenia w polsce) - j...

swięta i kuchnia niemiecka - DZIEWCZYNY POMOCY CO MACIE DO DODANIA JAKO POTRAWY NA BOŻE NARODZENIE, ja trafiłam tak ze ciągle mam do dyspozycji KARTOFEL SALAT , SALAT , I WOŁOWINĘ Usłyszałam ze na wigilie mam zrobić "FUNDE'' tylko nie wiem z czego i upiec jakies PRECLE...

Kuchnia niemiecka - Drogie koleżanki opiekunki, proszę o pomoc. Jestem w Niemczech po raz pierwszy. Oczywiście prócz opieki nad starszym panem zajmuję się także domem i gotowaniem...

Zlecenie do Pana 83-lata_1350 Eur netto plus Bonus świąteczny 200 Eur - OPIEKUNKA DO STARSZEGO PANA Miejsce pracy: Niemcy/ Gmund bei Tegernsee Termin rozpoczęcia pracy: 6...

Opiekun/ka z doświadczeniem dla Pana Hansa- zastępstwo na 10 tygodni - InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372...

Stopka forum