Zmniejszenie piersi

Dziewczyny, czy któraś z Was miała wykonywany zabieg zmniejszania piersi na NFZ? Rozmawialam ostatnio z moim lekarzem i wiem, ze jak już wszystko się uspokoi otrzymam skierowanie (mam rozmiar 75J/K, już w podstawówce miałam miseczkę D i oprócz bólu pleców, drętwieją mi ręce, ogrom odparzeń itp...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2021-04-29 09:04:22

zaroma
Member

Zmniejszenie piersi

Dziewczyny, czy któraś z Was miała wykonywany zabieg zmniejszania piersi na NFZ? Rozmawialam ostatnio z moim lekarzem i wiem, ze jak już wszystko się uspokoi otrzymam skierowanie (mam rozmiar 75J/K, już w podstawówce miałam miseczkę D i oprócz bólu pleców, drętwieją mi ręce, ogrom odparzeń itp.). Chciałabym ten czas wykorzystać, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak to wygląda z perspektywy osób, które taki zabieg przeszły A moze jednak nie ufać zabiegom na narodowy fundusz zdrowia ale wybrać się prywatnie? Chetnie poczytam sobie opinie.

Ostatnio edytowany przez zaroma (2021-05-03 09:02:20)

#2 2021-05-04 15:29:22

paniusiabogusia01
Member

Re: Zmniejszenie piersi

A czemu nie ufać państwowo przecież prywatnie to ci sami lekarze tyle że za grube pieniądze.

Reklama