Zestaw do samodzielnego robienia sobie paznokci hybrydowych

Kwarantanna nadal trwa, zastanawiam sie czy nie nauczyć się samodzielnie robić sobie paznokci hybrydowych. Jakie zestawy do hybryd polecicie?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2021-04-27 12:10:04

zaroma
Member

Zestaw do samodzielnego robienia sobie paznokci hybrydowych

Kwarantanna nadal trwa, zastanawiam sie czy nie nauczyć się samodzielnie robić sobie paznokci hybrydowych. Jakie zestawy do hybryd polecicie?

#2 2021-04-27 14:08:18

tetti
Member

Re: Zestaw do samodzielnego robienia sobie paznokci hybrydowych

Kup sobie na początek zestaw. W zestawie będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz na start, a lampa kupiona osobno się nie opłaca - w zestawie wychodzi dużo taniej.
Wiadomo, ze aceton, waciki, cleaner itp. po jakimś czasie się kończą i trzeba to uzupełniać, ale na początek to jest naprawdę dobry deal.

Zerknij sobie na stronę firmy Reforma https://reforma-polska.com/ . Kupisz tam wszystko co jest Ci potrzebne, firma ma również bardzo dobrej jakości lakiery, z których na pewno będziesz zadowolona. Dobrze kryją i nie rozlewają się na skórki.

Ostatnio edytowany przez tetti (2021-04-28 12:35:40)

Reklama

Podobne tematy :

Jaka dobra oliwka do paznokci - jaka jest według was najlepsza odżywka do paznokci, którą można kupić w drogerii lub aptece? możecie również pisać cenę

Zaparowane okulary jak sobie radzić - Jak w temacie. Czy tylko ja w tą pogodę mam problem z zaparowanymi okularami? W jaki sposob sobie z tym radzicie?

Bezsenność naszych podopiecznych - jak sobie radzicie ? - Miałam kilka miesięcy temu podopiecznego, który nie potrafił przespać całej nocy. Byłam tam na szczęście tylko na 3 tyg na zastępstwo, ale nie wspominam tego zbyt przyjemnie...

OPIEKUNKA DO SAMODZIELNEGO MAŁŻEŃSTWA, OD ZARAZ, AKTIVMED24 - Zlecenie 54829 Od kiedy: od zaraz Miejscowość: okolice Bonn Małżeństwo Płeć: Kobieta (98 l.) Poruszanie: rollator, Stan: samodzielna Płeć: Mężczyzna 95 l Poruszanie: rollator Stan: cewnik Pomoc: częściowa pomoc przy higienie, przebieraniu, prowadzenie domu, Inne: przychodzi pflegedienst Warunki domowe: dom, pokój dla opiekunki, osobna łazienka, Internet Zapewniamy: - wysokie zarobki w euro - jedną czytelną umowę - ZUS od średniej krajowej - dodatkowe premie - 2 godziny czasu wolnego w ciągu dnia - całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu - bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego - wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech - możliwość odbycia bezpłatnego kursu językowego przed wyjazdem do pracy Wymagamy: -minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego (możliwość nabycia umiejętności za naszym pośrednictwem) - mile widziane doświadczenie w pracy jako Opiekun Seniora - mile widziana osoba niepaląca Kontakt tel: 733 599 585

mozecie kupowac za kase pdp sobie czekolady,owoce,to co lubicie - a czego wasi pdp nie jedza? moja kolezanka opiekunka kupuje sobie po kryjomu czekolady i ciastka za kase pdp , wg mnie to troche cyrk to sie kryc, ale dziadki nie jedza czekolad i ciastek wiec nie pisza na liscie zakupow a opiekunka lubi przeciez wiadomo kazdy lubi jesc i pic co innego a jak u was jak jest z coca cola np?? kupujecie za swoja kase czy za kase pdp?

Stopka forum