W jakich sklepach kupujesz ubranka dziecięce?

W jakich sklepach kupujesz ubranka dziecięce? Potrzebuję odzieży wierzchniej, swetrów, spodni, swetrów dla chłopca.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#1 2021-04-19 19:36:30

andejech
New member

Potrzebuję odzieży wierzchniej, swetrów, spodni, swetrów dla chłopca.

#2 2021-04-22 14:50:40

jerimar
New member

Re: W jakich sklepach kupujesz ubranka dziecięce?

Na Shopsy jest duży wybór towarów różnych styli i typów. Mi ten on-line katalog pomaga wyglądać pięknie i stylowy. Tu kupuję odzież dla całej mojej rodziny. Tu    https://shopsy.pl/tenisowki-meskie znalazłem tenisowki dla mojego syna.

Ostatnio edytowany przez jerimar (2021-04-22 14:51:00)

Reklama

Podobne tematy :

W jakich sklepach kupowac buty damskie o większym rozmiarze - Może znajdę tutaj dziewczyny, które mają rozmiar stopy 41 albo 42? Sama mam nieszczęsne 42 i nie mam jedynie problemu z kupieniem butów sportowych...

Ubranka dla psa - Czy zakładacie Waszym psiakom ubranka? Nie mam tutaj na myśli ubierania w sukienki owczarków niemieckich, a chodzi mi raczej o dodatkowe zabezpieczenie przed chłodem psiaków w typie ras południowych...

W jakich sklepach kupujecie buty na zime - Hej kobitki! W jakich sklepach kupujecie wysokie buty, chociaż do kolan? Mam chude nogi i mam problem z kupnem owych bucików, a bardzo mi się podobają - najlepiej sklepy stacjonarne, bo nie lubię zamawiać przez neta obuwia

Jakich podopiecznych preferujecie? - Tak jak w temacie jacy podopieczni najbardziej wam odpowiadają? Mobline osoby a może na wózku lub całkowicie leżące? Z demencją czy sprawne umysłowo? Kobiety, mężczyźni a może małżeństwa? Czy jesteście w stanie znieść wstawanie w nocy czy od razu odmawiacie takiej propozycji? Wolicie duże miasta czy wieś? Niektórym też zależy na tym żeby nie gotować bo nie każdy to lubi...

W jakich sklepach kupowac męskie koszule - W jakich sklepach polecicie kupować koszule męskie? Chciałabym sprezentować coś swojemu facetowi i szukam dobrej jakosci eleganckiej koszuli

Stopka forum