praca opiekunki

Dzień dobry. Chciałabym serdecznie polecić wyjazdy na zlecenie za pośrednictwem agencji Opieka Portus. Ja współpracuję z nimi już długi czas i zawsze znajdują dla mnie pracę ze świetnym wynagrodzeniem...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2021-03-31 14:35:38

kocikoci33
Member
Zarejestrowany: 2021-01-12
Posty: 11

praca opiekunki

Dzień dobry. Chciałabym serdecznie polecić wyjazdy na zlecenie za pośrednictwem agencji Opieka Portus. Ja współpracuję z nimi już długi czas i zawsze znajdują dla mnie pracę ze świetnym wynagrodzeniem. Wiem też, że mają pod swoim skrzydłem wiele opiekunek do osób starszych i zawsze wszystkie są zadowolone.

Offline

 

#2 2021-04-07 11:22:16

newo21
New member
Zarejestrowany: 2021-04-07
Posty: 4

Re: praca opiekunki

A jak wygląda z ubezpieczeniem? Bo ja zawsze dokupuje dodatkowe prywatne i korzystam z tej strony www ale może się okazać, że robię to niepotrzebnie.

Ostatnio edytowany przez newo21 (2021-04-07 11:22:33)

Offline

 

#3 2021-04-10 18:09:55

paniusiabogusia01
Member
Zarejestrowany: 2017-11-15
Posty: 438

Re: praca opiekunki

Ja pracuję w laxo care, trafiają mi się dobre sztele, a że wypłata jest przyzwoita plus jakieś premie to nie mam potrzeby szukać gdzie indziej.

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

ZAKWATEROWANIE OPIEKUNKI - warunki, wymagania, obowiązki Rodziny - Taki temat wywołała koleżanka Izzy w wątku Opiekunki UK. Myślę, że warto o tym porozmawiać, gdyż nie jest on na forum "przerobiony"...

środki higieny dla opiekunki - Hej, czy Wasze rodziny kupują dla Was szampony, balsamy, żele do mycia itp.?

Jak wygląda Boże Narodzenie Opiekunki/Opiekuna w pracy? - Czy przygotowujecie polskie dania wigilijne? Czy rodziny niemieckie szanują naszą tradycję wigilijną? Jak obchodzą święta Bożego Narodzenia PDP w Niemczech, w różnych regionach? A może przygotowujecie dla siebie osobno i dla PDP jej dania świąteczne? Podzielcie się, proszę swoimi doświadczeniami oraz menu świątecznym.

"BIALE NOCE" opiekunki czuwajace w nocy - No wiec probuje z tym "nocnym watkiem". Opiekuje sie aktualnie Dziadziusiem z zaawansowana demencja, o wstawaniu w nocy wiedzialam przed wyjazdem ale lubie wyzwania, wiec co to dla mnie ;) ...

Zakupy dla podopiecznego i opiekunki - Jeszcze jedna kwestia - zakupy. Kto je robi rodzina czy my ? Czy mamy wpływ na to co będzie zakupione ? Czy chodzimy na zakupy same ? A może razem z rodziną ? Jaki mniej więcej budżet rodziny przeznaczają na cotygodniowe zakupy ? Czy to co dostajecie na zakupy od rodzin starcza wam czy nie ? Co najczęściej kupujecie ?

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies