Depilacja

Kobietki mam pytanie ,pewnie wszystkie nas dotyczy, depilacja nóg ,mam dość maszynek do golenia i chce się przerzucić na jakiś krem skuteczny do depilacji ,ale niemam pojęcia jaki jest najskuteczniejszy????poradzcie proszę.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Choroby wieku starczego podopiecznych - aktualne tematy :

#1 2021-03-18 09:32:12

zaroma
Member

Depilacja

Kobietki mam pytanie ,pewnie wszystkie nas dotyczy, depilacja nóg ,mam dość maszynek do golenia i chce się przerzucić na jakiś krem skuteczny do depilacji ,ale niemam pojęcia jaki jest najskuteczniejszy????poradzcie proszę.

#2 2021-03-18 10:20:43

makema
Member

Re: Depilacja

Żaden z tych, które miałam mi się nie sprawdził, a używałam różnych, głównie tych dostępnych w Rossmanie. Syf naokoło, trzeba bardzo uważać, bo one szybciej rozpuszczają paznokcie niż włoski, więc jak gdzies paznokciem dotkniesz to pozamiatane. A dodam, ze moje włoski nie są problematyczne, są cieniutkie, krotkie. Mimo trzymania dwa razy dłużej niż zaleca producent polowa mi zawsze zostawala. No i efekt na bardzo krótko.

Polecam depilację laserową. www

Ostatnio edytowany przez makema (2021-03-25 12:30:09)

Reklama