Co pomoże na rzs

Moja mama ma ponad 70 lat i wielki problem ze stawami. Od ok 10 lub więcej lat ma stwierdzony RZS, ale konwencjonalna medycyna ma jej niewiele do zaoferowania Generalnie od jakiegoś czasu przyjmuje sterydy i środki przeciwbólowe bo nie jest w stanie bez tego funkcjonować...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Choroby wieku starczego podopiecznych - aktualne tematy :

#1 2021-03-16 08:00:50

cherrie
Member

Co pomoże na rzs

Moja mama ma ponad 70 lat i wielki problem ze stawami. Od ok 10 lub więcej lat ma stwierdzony RZS, ale konwencjonalna medycyna ma jej niewiele do zaoferowania Generalnie od jakiegoś czasu przyjmuje sterydy i środki przeciwbólowe bo nie jest w stanie bez tego funkcjonować. Jak nie weźmie leku 1 dzień to potem z rana ma problem ze wstaniem z łóżka bo wszystko ja boli. Opuchnięte i bolące stawy rąk, kolan, kostek itp to u niej norma. Dmso, cbd, różne maści, nalewki, smarowania nie przynosza już ulgi. Leki czyli chemia wyjaławiają jej organizm i obciążają bardzo. Do tego dochodzą problemy ze, śluzówką w jamie ustnej których przyczyną są sterydy. Co można zrobić?. Jak pomoc. Macie jakieś pomysły. Znacie kogoś kto by się podjął leczenia lub oczyszczenia i ulżenia w takim stadium choroby? Porady typu niech weźmie olejek cbd nic generalnie nie wniosą tzn niczego nie zmienią. Potrzebne jest kompleksowe podejście do tematu, kompleksowe leczenie i oczyszczenie organizmu pod kierunkiem kogoś kto jest specjalistą. 4 lata temu zawiozłam mamę do mojej mądrej lekarki, która powiedziała że przyczyną jerj choroby jest jedzenie glutenu i nabiału. Zaleciła oczyszczenie organizmu z pasożytów, grzybów, wzmocnienie wątroby, suplementy, witaminy ścisła dietę. Mama przeszła oczyszczanie z pasożytów i grzybów ale nie chciała się zastosować do diety i powiedziała że więcej do niej nie pojedzie bo to wszystko jest kosztowne. Teraz po 4 latach jej stan się znacznie pogorszył. Co robić?

#2 2021-03-16 09:02:13

zaroma
Member

Re: Co pomoże na rzs

Oczyscic organizm z metali, pasozytow i uzupelnic braki w organizmie i dobra dieta ... leczenie RZS to proces ... sama choruje ale jestem juz na etapie bez lekow ... jestem pod opieka naturopaty i tam polecam sie udac po kompleksowa pomoc ..polecam rowniez biorezonans
Z zabiegów fizjoterapeutycznych polecam laser. Daje bardzo dobre rezulaty, o ile oczywiście jest to działanie powtarzalne.

Ostatnio edytowany przez zaroma (2021-03-25 13:12:48)

Reklama