Poszukiwania własnych zainteresowań

Aby znaleźć swoją pasję, warto wrócić umysłem do dzieciństwa i zastanowić się co sprawiało nam ogromną przyjemność.Z biegiem czasu łatwo porzucić dziecięce plany i marzenia oraz skupić się jedynie na przyziemnych i realistycznych sprawach...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#1 2021-03-13 19:21:27

andejech
New member

Poszukiwania własnych zainteresowań

Aby znaleźć swoją pasję, warto wrócić umysłem do dzieciństwa i zastanowić się co sprawiało nam ogromną przyjemność.Z biegiem czasu łatwo porzucić dziecięce plany i marzenia oraz skupić się jedynie na przyziemnych i realistycznych sprawach. Warto też skonsultować się z przyjaciółmi oraz zadać sobie pytania: co poprawia nam humor, czego jesteśmy ciekawi lub o czym lubimy słuchać. Może naszym hobby będzie coś, czego jeszcze nigdy nie próbowaliśmy, a może coś, co robiliśmy już nieraz. Niezależnie czy wiemy, od czego zacząć poszukiwania, czy wybierzemy metodę prób i błędów, pasja sama do nas nie przyjdzie. Ten proces będzie wymagał dużego zaangażowania oraz samozaparcia. Każdy podjęty krok będzie jednak zbliżał nas do celu i stymulował mózg do szukania odpowiedzi.

#2 2021-03-15 20:21:18

jerimar
New member

Re: Poszukiwania własnych zainteresowań

Dzięki hobby nie marnujesz czasu na zajęcia, które nie są zbyt zdrowe, jak przesiadywanie na kanapie i bezmyślne oglądanie telewizji. Hobby uczyni życie bardziej urozmaiconym i ciekawym.
Tutaj też znalazłem hobby dla siebie www Te gry są dla mnie zabawne, kolorowe i opłacalne.

Ostatnio edytowany przez jerimar (2021-03-15 20:21:30)

#3 2021-04-10 18:45:24

paniusiabogusia01
Member

Ja w dzieciństwie lubiłam czytać książki ale praca bibliotekarki jest dla mnie zbyt nudna big_smile

#4 2021-06-01 20:18:02

nocnydyżur
Member

Od dziecka pochłaniam książki - kiedyś bajki, poten fantastyka, dramaty, poprzez kryminały, horrory, a obecnie są to książki podróżnicze. Właśnie czytam książkę którą napisała J.Morea "Przez rajskie wyspy na dach świata" i powiem wam, że jeśli lubicie odkrywać nieodkryte, to ta pozycja jest waszym must-have tego roku.

#5 2021-06-02 15:59:11

paniusiabogusia01
Member

nocnydyżur napisał:

Od dziecka pochłaniam książki - kiedyś bajki, poten fantastyka, dramaty, poprzez kryminały, horrory, a obecnie są to książki podróżnicze. Właśnie czytam książkę którą napisała J.Morea "Przez rajskie wyspy na dach świata" i powiem wam, że jeśli lubicie odkrywać nieodkryte, to ta pozycja jest waszym must-have tego roku.

Lubię, zapisuję na swojej liście do przeczytania smile

Reklama

Stopka forum