Sex oferty z podtekstem od osób u których pracowaliście

Hej jestem ciekawa czy dostawaliście jakieś seks oferty od osób u których przyszło Wam pracować ? Jak się w tym odnaleźliście? Ostatnio przeglądałam ogłoszenia na stronie https://www...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2021-03-02 11:23:03

magdalenka97
New member

Sex oferty z podtekstem od osób u których pracowaliście

Hej jestem ciekawa czy dostawaliście jakieś seks oferty od osób u których przyszło Wam pracować ? Jak się w tym odnaleźliście? Ostatnio przeglądałam ogłoszenia na stronie www (tak, wiem, strona zawiera ogłoszenia dla dorosłych, nie oceniajcie zbyt pochopnie) natrafiłam na ogłoszenie pana, który jest po 60tce, bardzo zadbany jak na swój wiek, rozmawialiśmy telefonicznie chyba z 30 min, i szuka kogoś do "opieki" ale też chce mieć z tego jakieś korzyści dla siebie, mówię tutaj właśnie o jakimś związku z zabarwieniem erotycznym, nie chodzi o sam seks, ale tak bardziej o flirt, pobycie z kimś bliżej, nie ukrywam, że troszkę sytuacja życiowa mnie pcha do takiej decyzji, by spróbować czegoś takiego i zobaczyć jak to jest ?

Ostatnio edytowany przez magdalenka97 (2021-03-02 11:24:34)

Reklama

Podobne tematy :

Poszukuję oferty pracy dla Mamy - Dobry wieczór, Poszukuję pracy dla Mamy. Zna język niemiecki komunikatywnie. Obecnie przebywa na terenie Niemiec, jednak oferta pracy na która się zgodziła jest bardzo zła, dlatego szuka innej oferty...

Opiekun/Opiekunka osób starszych - Niemcy - Poszukujemy osób, które chciałyby pracować jako opiekunka/opiekun osoby starszej na terenie Niemiec. Oferujemy: - bezpieczną i legalną formę współpracy, - atrakcyjne zarobki, - opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu, - terminową wypłata wynagrodzeń, - profesjonalną i życzliwą obsługę, - ubezpieczenie oraz składki ZUS, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, - zorganizowany transport z adresu domowego na adres podopiecznych, - bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy...

oferty pracy wywieszane są przy kościołach - witam, jakbyście szukały pracy jako pomoc domowa, to często przy kościołach, parafiach wywieszane są ogłoszenia...

Choroba przeciążeniowa kręgosłupa u opiekunów osób starszych - Praca z osobami starszymi i niepełnosprawnymi wymaga nieustannego wysiłku fizycznego, polegającego na pomocy we wstawaniu, siadaniu, chodzeniu oraz codziennych czynnościach osoby chorej...

Grypa u osób starszych - [b]Grypa to choroba przenoszona drogą kropelkową przez wdychanie kropel wydzieliny pochodzących z chorych dróg oddechowych czyli podczas kichania, kaszlu, itp...

Stopka forum