Pielęgnacja cery tłustej

Czy są tutaj na forum posiadaczki cery tłustej? Jakie są Wasze sposoby na pielęgnację? Co jest skuteczne dla takiej cery?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2021-02-15 11:15:35

cherrie
Member

Pielęgnacja cery tłustej

Czy są tutaj na forum posiadaczki cery tłustej?

Jakie są Wasze sposoby na pielęgnację? Co jest skuteczne dla takiej cery?

#2 2021-02-15 12:48:43

lekte
Member

Re: Pielęgnacja cery tłustej

U mnie sprawdza się mieszanka oleju konopnego z kwasem hialuronowym, fioletowa pianka z Ecolab (i szczoteczka soniczna, moja z Dermofuture 🙂 ), woda różana z Make Me Bio, peeling enzymatyczny Organic Shop z mango. Bardzo lubię też serum z The Ordinary z witaminą B3 i cynkiem oraz peeling kwasowy AHA 30% + BHA 2% tej samej marki. I maseczki z glinki - zwłaszcza zielonej Do demakijażu świetnie sprawdzają mi się balsamy Czarszki (najlepiej chyba pomarańczowy), odpowiada mi też różowy płyn micelarny z Garniera.
No i fajne efekty daje również kataplazma smile www

Ostatnio edytowany przez lekte (2021-02-26 08:30:36)

#3 2021-07-29 09:18:28

serenada
New member

Re: Pielęgnacja cery tłustej

ja używam z bielendy owocowe maski z serii power wit.c sa rewelacyjne z serum aktywatorem wzbogacone o ekstrakty sok z aloesu i arbuza super nawilżają skórę ale ja ma cerę mieszaną.

Reklama