Meble w skorze

Czy ktoś ma moze meble wypoczynkowe w skórze? Zastanawiam sie nad jasną skórą ale obawiam się czy bedzie to praktyczne... Może lepiej jest jednak postawić na tkaninę?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2020-12-21 13:23:23

cherrie
Member

Meble w skorze

Czy ktoś ma moze meble wypoczynkowe w skórze?

Zastanawiam sie nad jasną skórą ale obawiam się czy bedzie to praktyczne... Może lepiej jest jednak postawić na tkaninę?

#2 2020-12-22 08:13:40

tetti
Member

Re: Meble w skorze

Nie, nie, nie i jeszcze raz niee. Mamy skórzana kanapę i fotel i to jest dramat (co prawda maja już z 20 lat). Nie da się chyba wstać z niej bez bólu odklejanego ciała, okropność. Co więcej, żeby skóra utrzymała swoje walory estetyczne, trzeba ją czyścić specjalnymi specyfikami, inaczej robią się plamy, albo po prostu zaczyna się robić matowa. Zdecydowanie odradzam.

Kolejne meble na pewno wybiorę w tkaninie. Dobra jest www

Ostatnio edytowany przez tetti (2021-01-04 09:21:53)

#3 2020-12-23 23:53:25

paniusiabogusia01
Member

Re: Meble w skorze

Potwierdzam, skóra albo jest zimna albo się przykleja, tak czy inaczej nie jest to przyjemne w dotyku

Reklama