Preparaty przeciwko parowaniu szkieł

Hej dziewczyny moje pytanie kieruje do babek które noszą okulary! Używacie różnych preparatów przeciwko parowaniu szkieł? Noszenie maski i okularów to dla mnie katorga...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2020-11-24 13:29:25

zaroma
Member

Preparaty przeciwko parowaniu szkieł

Hej dziewczyny  moje pytanie kieruje do babek które noszą okulary! Używacie różnych preparatów przeciwko parowaniu szkieł? Noszenie maski i okularów to dla mnie katorga...

#2 2020-11-25 14:42:29

cherrie
Member

Re: Preparaty przeciwko parowaniu szkieł

Polecam mocniej docisnąć drucik przy maseczce. Dzięki temu powietrze tak łatwo nie bedzie się wydostawało górą oraz okulary nie powinny tak mocno parować U mnie się to przynajmniej dobrze sprawdza.

Jesli chodzi o preparaty to ich nie kupowałam ale widziałam coś takiego w sklepie optycznym. Chętnie poczytam sobie opinie o preparatach jeśli jest osoba, która na forum czegoś takiego próbowała.
Jak przyjdzie zima i bedzie wiekszy problem z parowaniem to się nad tym zastanowię.

Ostatnio edytowany przez cherrie (2020-12-08 13:35:15)

#3 2020-11-26 15:31:54

paniusiabogusia01
Member

Re: Preparaty przeciwko parowaniu szkieł

Gdzieś w necie mignęła mi reklama ale nie używałam więc nie wiem czy działa.

Reklama