Rodzinny wyjazd na wakacje

Może ktoś mi polecić gdzie warto jechać w październiku na tydzień z rocznym dzieckiem? Myślę przede wszystkim o podróży samolotem i kraju, gdzie będzie jeszcze w miarę ciepło...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2020-06-16 08:08:18

zaroma
Member

Rodzinny wyjazd na wakacje

Może ktoś mi polecić gdzie warto jechać w październiku na tydzień z rocznym dzieckiem? Myślę przede wszystkim o podróży samolotem i kraju, gdzie będzie jeszcze w miarę ciepło. Co polecacie??

#2 2020-06-16 10:28:28

cherrie
Member

Re: Rodzinny wyjazd na wakacje

Moi znajomi byli kiedyś na przełomie września i października na Krecie i bardzo sobie ten wyjazd chwalili, było dość ciepło. Tyle że nie mieli wtedy jeszcze dzieci... A, mówili, że tam najlepiej wypożyczyć samochód - ale nie wiem, czy do tego można też fotelik dla dziecka, czy musiałabyś wieźć swój.
Niestety my o tej porze roku nie podróżujemy, bo mąż pracuje.

Z drugiej strony nie wiadomo jak w tym roku będzie z podróżami za granicę. Czy nie lepiej będzie jednak zaplanować coś w Polsce? Polecam www - dobry standard, pyszne jedzenie oraz przepiękne położenie przy Borach Tucholskich:
https://www.gdziewesele.pl/uploads/hanza-palac-wellness-spa/zdjecie-prezentacji-hanza-palac-wellness-spa-gdzie-wesele-ver537.jpeg

Ostatnio edytowany przez cherrie (2020-06-30 08:00:40)

#3 2020-06-17 10:43:52

paniusiabogusia01
Member

O tej porze roku powinno być ciepło w Turcji

#4 2020-07-22 19:31:29

danoota
New member

Zagranica bedzie nam najlepiej.

#5 2020-07-23 16:03:40

AgataDab
Member

Wszystko oczywiście będzie zależne od naszych preferencji. Wśród moich znajomych wiele osób jeździ poza nasz kraj bo zwyczajnie widzieli oni wszystkie lepsze miejsca. Zresztą większość ludzi wybiera między dwoma kierunkami tak czy siak. Przeglądając oferty większych biur podróżowych można się czasami złapać za głowę patrząc na ceny. Dlatego też szukanie alternatywy w postaci organizacji wakacji we własnym zakresie stało się z roku na rok co raz bardziej popularne. Trzeba pamiętać natomiast o problemach jakie mogą nas spotkać, a będą one natury logistycznej. Nawet największe linie lotnicze nie dadzą nam pewności, że nasz lot nie zostanie opóźniony lub co gorsza odwołany. W takiej sytuacji trzeba wiedzieć jakie mamy prawa i co dalej robić. Jak najbardziej realne jest odszkodowania lotnicze w tego typu sprawach. Najskuteczniej będzie oddać sprawę w ręce specjalistów, takie firmy jak - www mają najlepszą renomę w branży. Zawdzieczają to bardzo wysokiej skuteczności działań.

Ostatnio edytowany przez AgataDab (2020-07-31 09:32:21)

#6 2021-01-11 11:36:09

jongi
Member

Uwielbiam nasze rodzinne wakacje za granicą, w tym roku także udało nam się na nie pojechać. A co do płatności, to zawsze jest z nami karta wielowalutowa, którą wybraliśmy dzięki rankingowi www

Ostatnio edytowany przez jongi (2021-01-11 11:36:16)

#7 2021-03-11 07:24:41

lekte
Member

Przy obecnej sytuacji "koronawirusowej" polecałabym Maltę, Chorwację, Włochy, Hiszpanię (ale nie kontynentalną, tylko Baleary i Wyspy Kanaryjskie), Bułgarię, Albanię, ewentualnie Grecję (ale w 🇬🇷 robią wyrywkowo testy, które po pierwsze mogą wychodzić sfałszowane, po drugie jest to bardzo bolesne. W pozostałych krajach wystarczy kod QR).

Jeśli lubisz aktywne podróże polecam stronę:

Na blogu jest wiele propozycji na takie wyjazdy. My planujemy w tym roku kajaki w Chorwacji smile

Ostatnio edytowany przez lekte (2021-03-11 07:25:22)

#8 2021-03-11 20:15:16

paniusiabogusia01
Member

lekte napisał:

Przy obecnej sytuacji "koronawirusowej" polecałabym Maltę, Chorwację, Włochy, Hiszpanię (ale nie kontynentalną, tylko Baleary i Wyspy Kanaryjskie), Bułgarię, Albanię, ewentualnie Grecję (ale w 🇬🇷 robią wyrywkowo testy, które po pierwsze mogą wychodzić sfałszowane, po drugie jest to bardzo bolesne. W pozostałych krajach wystarczy kod QR).

Jeśli lubisz aktywne podróże polecam stronę:

Na blogu jest wiele propozycji na takie wyjazdy. My planujemy w tym roku kajaki w Chorwacji smile

Jedziecie do Chorwacji własnym samochodem?

#9 2021-03-15 18:43:22

jerimar
New member

To ciekawy temat. Dziękuję Ci

#10 2021-04-20 14:33:27

haisdy1
New member

Ja planuje zabrać swoją rodzinę nad polskie wybrzeże w tym roku. Wypożyczę kampery www i liczę, że będzie super.

Ostatnio edytowany przez haisdy1 (2021-04-20 14:33:50)

#11 2021-04-21 23:54:33

paniusiabogusia01
Member

W sumie kamper to ciekawy pomysł na urlop

#12 2021-04-29 09:15:23

Olina
Member

Pomysł z kamperem zawsze bardzo mi się podobał. Niemniej jednak najwcześniej jakiś rodzinny wyjazd uda mi się zorganizować dopiero zimą i pomyślałam sobie, że fajną opcją mógłby się okazać rodzinny wyjazd w Alby. Co więcej, marzę o tym, aby moje dzieci w końcu opanowały sztukę jazdy na nartach, jednak z uwagi na fakt, że ze mnie jest bardzo kiepski nauczyciel, najchętniej postawiłabym na takie rozwiązanie
Co sądzicie o tego typu ofercie?

Ostatnio edytowany przez Olina (2021-04-29 09:15:41)

Reklama