img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Markowe torebki

Czy uważacie, ze kupowanie markowych torebek to roztrwanianie pieniędzy??? Czy któraś z was jest innego zdania i ma jakieś konkretne torebki za które zapłaciła powyżej tysiąca zł i jest z nich bardzo zadowolona.

Reklama

Choroby wieku starczego podopiecznych - aktualne tematy :

#1 2020-03-30 10:02:01

cherrie
Member
Zarejestrowany: 2020-01-20
Posty: 131

Markowe torebki

Czy uważacie, ze kupowanie markowych torebek to roztrwanianie pieniędzy??? Czy któraś z was jest innego zdania i ma jakieś konkretne torebki za które zapłaciła powyżej tysiąca zł i jest z nich bardzo zadowolona.

Offline

 

#2 2020-03-31 06:45:42

zaroma
Member
Zarejestrowany: 2019-11-06
Posty: 148

Re: Markowe torebki

Mam kilka takich torebek oraz jestem z nich bardzo zadowolona. Jest to moim zdaniem bardzo dobry zakup i moim zdaniem nie ma się tutaj nawet nad czym zastanawiać.... Jak dla mnie skórzane, markowe torebki to wcale nie jest wyrzucenie pieniędzy w błoto, wręcz przeciwnie to inwestycja na długi czas. NIe ma sensu kupowanie sobie tanich torebek z chińskich sklepów bo takie torebki są o wiele mniej wytrzymałe....  Do niedawna ja również kupowałam torebki ze sztucznej skóry bądź materiałowe, wynik był taki, że zaraz mogłam je wyrzucić bo się po prostu psuły....

Ze swojej strony polecam polskie manufaktury, bo mamy naprawdę wiele porządnie wykonanych produktów. Zerknij sobie na markę ADAM BARON. Maja bardzo dobrej jakośći torebki.

Offline

 

#3 2020-03-31 10:42:02

JKelly60
New member
Zarejestrowany: 2020-03-31
Posty: 1

Re: Markowe torebki

Uwielbiam torebki, nawet bardziej niż buty smile ale nigdy nie wydałabym tak grubej kasy. I to nie dlatego, że zwyczajnie mnie nie stać, ale... często zmieniam torebki i właściwie, więcej przeleżałaby w szafie. Ale oczywiście, jeśli kogoś stać, by wydać 1000 i więcej na torebkę, to ok - nie widzę problemu smile Najważniejsze i to nie tylko w przypadku torebek - by zachować umiar i nie kupować powyżej naszych możliwości.

Joanna,
www

Ostatnio edytowany przez JKelly60 (2020-03-31 10:43:45)

Offline

 

#4 2020-08-05 13:19:13

paniusiabogusia01
Member
Zarejestrowany: 2017-11-15
Posty: 466

Re: Markowe torebki

Nie zapłaciłabym za torebkę powyżej tysiąca jak za max 100 można kupić skórzaną dobrej jakości

Offline

 

Reklama

Stopka forum