img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Praca dla Pielęgniarek/ Pielęgniarzy ( bez nostryfikacji) w Niemczech

• dyplom ukończenia szkoły lub studiów medycznych • posiadasz prawo wykonywania zawodu • znasz podstawy języka niemieckiego (A2/B1)

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2019-07-17 12:33:00

adrianinjobs
New member
Zarejestrowany: 2019-07-05
Posty: 6

Praca dla Pielęgniarek/ Pielęgniarzy ( bez nostryfikacji) w Niemczech

•     dyplom ukończenia szkoły lub studiów medycznych
•     posiadasz prawo wykonywania zawodu
•     znasz podstawy języka niemieckiego (A2/B1)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Dobry pośrednik pracy dla opiekunek w Niemczech jaki ? - Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Niemczech w roli opiekunki. Chciałbym wyjechać do takiej pracy, ale kompletnie nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ewentualne sprawy od strony prawnej, z kim tu wyjechać, żeby to było legalne, żeby potem nie mieć potem jakichś problemów...

Nasza codzienność w pracy w opiece w Niemczech :) - Hej, dziewczyny w tym wątku chciałabym skupić wszystkie internautki które pracują w niemczech na opiece :) Piszmy tu sobie o naszych codziennych problemach doświadczeniach itd...

Zmiana podopiecznego w Niemczech - Cześć dziewczyny. Nurtuje mnie taka kwestia, czy będąc w Niemczech przy opiece przez polską agencję i coś by sie podopiecznemu stało, tzn...

na czym polega praca opiekunki? - Co sadzicie o pracy opiekunek osób starszych? Czy naprawde to ciezka, niewolnicza praca za marne grosze jak to niektorzy pisza?? to dlaczego tyle osób decyduje się na wyjazd? jestem bardzo ciekawa Waszych opinii moje kolezanki...

Plusy i minusy pracy w Niemczech - Minusem wyjazdów jest na pewno brak rodziny i przyjaciół, izolacja, brak stabilności zatrudnienia, frustracja i rozczarowanie poprzez ciągle przeliczanie i porównywanie zarobków w Polsce i w Niemczech...

Stopka forum