Lycamobile - czy ktoś z tego korzysta?

Cześć dziewczyny, Czy wiecie jaką kartę Lycamobile kupić ? Gdzie ją można kupić? Jak rejestrować taką karte i jak ją zasilać ? Czy znacie oprócz Lycamobile inne sposoby na tanie połączenia telefoniczne z Niemiec? Będę wdzięczna za wszystkie porady :-)

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2018-07-09 18:28:52

fakira
New member

Lycamobile - czy ktoś z tego korzysta?

Cześć dziewczyny,

Czy wiecie jaką kartę Lycamobile kupić ? Gdzie ją można kupić? Jak rejestrować taką karte i jak ją zasilać ?

Czy znacie oprócz Lycamobile inne sposoby na tanie połączenia telefoniczne z Niemiec?

Będę wdzięczna za wszystkie porady :-)

#2 2018-07-09 21:42:49

urszula47
Member

Re: Lycamobile - czy ktoś z tego korzysta?

fakira napisał:

Cześć dziewczyny,

Czy wiecie jaką kartę Lycamobile kupić ? Gdzie ją można kupić? Jak rejestrować taką karte i jak ją zasilać ?

Czy znacie oprócz Lycamobile inne sposoby na tanie połączenia telefoniczne z Niemiec?

Mam lebare pakiet startowy kupilam na stacji benzynowej,mysle ze Saturn i Media Markt tez to ma.10eur koszt ,zaraz doladuj za 10eur /nie wszedzie da sie bo z reguly sa za 15eur/na poczcie i Lidlu sa kolo kas doladowania za 10eur .Nie wiem jak wyglada aktywacja bo moglo sie zmienic przez 5lat odkad mam ale sprobuj tu www dzwoniac na numer 1212 masz po polsku konsultantow super doradza .Koszty na stronie sprawdz ,ja zamawiam za 10eur Flexim 300minut rozmow na 30dni ,jak braknie wysylam sms Mehr i mam do konca poprzedniego okresu uruchomienia uslugi 500minut.Rozmowy na usa komorki tez mam w tym.

Ostatnio edytowany przez urszula47 (2018-07-09 21:43:42)

#3 2018-07-10 17:47:08

krymas48
Member

urszula47 napisał:

fakira napisał:

Cześć dziewczyny,

Mam lebare pakiet startowy kupilam na stacji benzynowej,mysle ze Saturn i Media Markt tez to ma.10eur koszt ,zaraz doladuj za 10eur /nie wszedzie da sie bo z reguly sa za 15eur/na poczcie i Lidlu sa kolo kas doladowania za 10eur .Nie wiem jak wyglada aktywacja bo moglo sie zmienic przez 5lat odkad mam ale sprobuj tu www dzwoniac na numer 1212 masz po polsku konsultantow super doradza .Koszty na stronie sprawdz ,ja zamawiam za 10eur Flexim 300minut rozmow na 30dni ,jak braknie wysylam sms Mehr i mam do konca poprzedniego okresu uruchomienia uslugi 500minut.Rozmowy na usa komorki tez mam w tym.

Zmieniłaam Lycę na Lebarę. Przez Lycę nie dochodziły do mnie wszystkie sms-y. Nie wiem od czego to zależało, ale od niektórych numerów, również niemieckich, nie otrzymywałam sms-ów. Jak sama wysyłałam sms-y, wychodziły ode mnie, ale nie docierały do adresata. Ja nie miałam o tym żadnej informacji. W punktach Lyce nie byli mi w stanie pomóc. 4 lata temu kupiłam pakiet startowy Lyce i aktywowałam numer przez internet.
Gdy zmieniłam sieć na Lebara z 2-3 miesiące temu, kupiłam pakiet startowy w jednym z kiosków niemieckich z kartami i rejestrowałam numer przez stronę internetową tej firmy. Trochę to potrwało, zarezerwuj sobie z 1-2 godziny. Teraz rejestrując numer w Niemczech identyfikują Cię przez kamerkę w Laptopie lub przez smartfona. Wszystko wyczytasz na  stronie tej firmy.
Zasilanie jak wyżej. Zasilam Lebarę kiedy chcę, nieregularnie za 10-20 Euro dokupując doładowanie w punktach sprzedażowych lub przez własne konto, które mam utworzone na stronie Lebary. Pozdrawiam

#4 2018-07-11 11:51:56

matyldaaa36
New member

Ja zawsze kupowałam na stacji benzynowej, a zarejestrować możesz dzwonić na numer tam podany. Możesz się połączyć w języku polskim i wtedy nie ma problemu smile

#5 2018-07-11 13:29:08

Tercja
Member

Krymas 48! 

dzięki za info o sms-ach.

Do mnie tez nie dochodzą. zastanawiam sie nad zmianą operatora. Dodatkowo przez rok wysyłałam maile w sprawie dostępu do mojego konta i reklamacji za naliczone opłaty w Szwajcarii.

czy Lebarze musze doładować konto min raz na pół roku? Tak jak np w O2?

O2- nie wiem jak u Was ale u mnie przez stronę internetową nie mogę podać polskiego dowodu do rejestracjii.

#6 2018-07-11 16:47:30

krymas48
Member

Tercja napisał:

Krymas 48! 

dzięki za info o sms-ach.

Do mnie tez nie dochodzą. zastanawiam sie nad zmianą operatora. Dodatkowo przez rok wysyłałam maile w sprawie dostępu do mojego konta i reklamacji za naliczone opłaty w Szwajcarii.

czy Lebarze musze doładować konto min raz na pół roku? Tak jak np w O2?

O2- nie wiem jak u Was ale u mnie przez stronę internetową nie mogę podać polskiego dowodu do rejestracjii.

Mam teraz kartę z Lebary od wiosny i nic mi nie wiadomo, że muszę doładować konto raz na pół roku. Brat ma od dawno Lebarę i zasila wg potrzeb. Na razie nic nie doładowywałam od wiosny. O O2 nic nie wiem.smile Pozdrawiam

Reklama