img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Oferty Pożyczkowe za 0zł.

Witam, przedstawiam wam pożyczkę bez żadnych prowizji, a ile pożyczysz tyle oddasz. Pożyczka do 3000zł za darmo! bez prowizji! http://e-m2m.pl/599194f18b071 Niżej wam przedstawiam mnóstwo ofert, które możecie dopasować do swoich potrzeb...

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2017-08-19 14:26:16

Macijb
New member
Zarejestrowany: 2017-08-19
Posty: 2

Oferty Pożyczkowe za 0zł.

Witam, przedstawiam wam pożyczkę bez żadnych prowizji, a ile pożyczysz tyle oddasz.

Pożyczka do 3000zł za darmo! bez prowizji!
www


Niżej wam przedstawiam mnóstwo ofert, które możecie dopasować do swoich potrzeb. (jest ich ponad 200)
www




Nie jestem żadnym oszustem, pieniądze nie idą do mnie, lecz jedynie oferuje najlepsze oferty pożyczkowe.
Moja praca polega na polecaniu ofert. Banki jak widzicie są to normalne, stare banki, gdzie każdy z nas działa.

Offline

 

#2 2017-08-19 18:14:38

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork
Zarejestrowany: 2013-06-12
Posty: 1659

Re: Oferty Pożyczkowe za 0zł.

Jeszcze nie widziałem ogłoszenia zaczynającego się od słów "Jestem oszustem" - więc po co takie coś pisać?????????

Offline

 

#3 2017-08-25 14:13:29

Tadek90
Member
Zarejestrowany: 2015-01-20
Posty: 23

Re: Oferty Pożyczkowe za 0zł.

Przez te ostatnie słowa, zdania na pewno się odstrasza. Ja nie miałem nawet chęci by wejść na te strony i zobaczyć czy faktycznie jest tak jak piszesz. Już o wiele bardziej  w tym momencie wolę wziąć pożyczkę z www choć wiem, że będę musiał oddać o wiele więcej niż pożyczyłem. Polecać chyba też trzeba umieć. Po za tym jak już mniej więcej się zna nazwę danego produktu/ usługi/ firmy to człowiek bardziej im ufa. A jak ktoś piszę słowa nie jestem oszustem to raczej odstrasza ludzi

Offline

 

#4 2017-08-25 18:07:54

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork
Zarejestrowany: 2013-06-12
Posty: 1659

Re: Oferty Pożyczkowe za 0zł.

Tadek90 napisał:

Przez te ostatnie słowa, zdania na pewno się odstrasza. Ja nie miałem nawet chęci by wejść na te strony i zobaczyć czy faktycznie jest tak jak piszesz. Już o wiele bardziej  w tym momencie wolę wziąć pożyczkę z www choć wiem, że będę musiał oddać o wiele więcej niż pożyczyłem. Polecać chyba też trzeba umieć. Po za tym jak już mniej więcej się zna nazwę danego produktu/ usługi/ firmy to człowiek bardziej im ufa. A jak ktoś piszę słowa nie jestem oszustem to raczej odstrasza ludzi

Nie pisałem, że jesteś oszustem !!!. Tylko sam napisałeś na końcu swojego postu "nie jestem oszustem......" Czytaj uważnie

Offline

 

#5 2017-10-28 11:09:48

oewonga
New member
Zarejestrowany: 2017-10-19
Posty: 1

Re: Oferty Pożyczkowe za 0zł.

Witam! Eliza, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej pożyczki. Na polskim rynku wonga.com udziela nowym Klientom pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł oraz pożyczek ratalnych do 10000 zł. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Przykładowy koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej Klienta ustalanej min. w oparciu o dane z BIK S.A. oraz biur informacji gospodarczej.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=opiekunki-forum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Offline

 

#6 2018-10-29 08:16:57

Sylwiasta432
New member
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2018-10-29
Posty: 2

Re: Oferty Pożyczkowe za 0zł.

ile wynosi okres spłaty darmowej pożyczki, którą reklamujesz?

Offline

 

#7 2019-12-06 09:55:24

tan72a
New member
Zarejestrowany: 2019-12-06
Posty: 3

Re: Oferty Pożyczkowe za 0zł.

Znam wiele osób któe korzystają z takich pożyczek w okresie świątecznym... a potem cały rok spłacają..

www

Ostatnio edytowany przez tan72a (2019-12-06 09:55:33)

Offline

 

#8 2019-12-08 17:24:09

paniusiabogusia01
Member
Zarejestrowany: 2017-11-15
Posty: 466

Re: Oferty Pożyczkowe za 0zł.

A rrso?

Offline

 

#9 2020-03-23 08:27:25

zaroma
Member
Zarejestrowany: 2019-11-06
Posty: 148

Re: Oferty Pożyczkowe za 0zł.

Dzisiaj proces weryfikacji danych oraz rozpatrywania wniosków o pożyczkę jest w dużej mierze zautomatyzowany. Firmy pożyczkowe korzystają ze specjalnego oprogramowania i baz danych, które pomagają w przygotowaniu szybkiej decyzji o udzieleniu pożyczki. W związku z tym weryfikacja może trwać nawet kilka minut!

Tak poz tym obecne zabezpieczenia sprawiają, ze jest to faktycznie bezpieczne i musiałabyś naprawdę się tutaj postarać aby zostać oszukaną....

Obecnie jest bardzo wiele firm pożyczkowych, powinniśmy na początku przejrzeć sobie poszczególne oferty zanim się zdecydujemy na konkretną. Dzięki temu mozna zdecydować się na dobre warunki. www

Ostatnio edytowany przez zaroma (2020-03-28 10:47:25)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

odrzucenie oferty zaproponowanej przez agencje - Witam :)) jakoś ostatnio nie mam szczęścia co do zleceń oferowanych przez agencje. Proponują mi podopiecznych z chorobami, z którymi nie miałam styczności...

Poszukuję oferty pracy dla Mamy - Dobry wieczór, Poszukuję pracy dla Mamy. Zna język niemiecki komunikatywnie. Obecnie przebywa na terenie Niemiec, jednak oferta pracy na która się zgodziła jest bardzo zła, dlatego szuka innej oferty...

Sex oferty z podtekstem od osób u których pracowaliście - Hej jestem ciekawa czy dostawaliście jakieś seks oferty od osób u których przyszło Wam pracować ? Jak się w tym odnaleźliście? Ostatnio przeglądałam ogłoszenia na stronie https://www...

oferty pracy wywieszane są przy kościołach - witam, jakbyście szukały pracy jako pomoc domowa, to często przy kościołach, parafiach wywieszane są ogłoszenia...

Oferty pracy na terenie Niemiec i Luksemburga - Dzień dobry! Zapraszam wszystkie chętne opiekunki i opiekunów do współpracy.

Stopka forum