img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Opieka w Getyndze od 5 lub 10 lipca 2017

Witam, potrzebujemy dwie opiekunki na dwa miejsca w Getyndze: Niewidomy Pan po 60-tce, bez demencji chodzący, oraz drugie miejsce to 83 letnia Pani bez demencji, ma chore kolana i trzeba jej pomóc przy transporcie z łóżka na wózek i odwrotnie...

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-06-27 16:11:33

bm-work
Member
Zarejestrowany: 2013-12-05
Posty: 24

Opieka w Getyndze od 5 lub 10 lipca 2017

Witam, potrzebujemy dwie opiekunki na dwa miejsca w Getyndze:
Niewidomy Pan po 60-tce, bez demencji chodzący, oraz drugie miejsce to 83 letnia Pani bez demencji, ma chore kolana i trzeba jej pomóc przy transporcie z łóżka na wózek i odwrotnie.
Osoby te są komunikatywne w związku z czym jest tam wymagany dobry język niemiecki.
Zatrudnienie przez naszą firmę tylko i wyłącznie legalne z dokumentem A1 oraz kartą EKUZ.
Pensja w jednym i drugim przypadku to 1.450euro/netto miesięcznie.
Zwrot kosztów podróży.
Potrzebne Panie z miłą aparycją i dobrą znajomością języka niemieckiego.

Oferty proszę kierować na :
Grzegorz Blachura
BM - Work sp. z o.o.
Bielsko-Biała
tel. 33 821 6433 kom. 515 29 19 19
mail: gb@ibh.pl

Offline

 

#2 2017-06-27 19:41:43

..?eto
Member
Zarejestrowany: 2014-10-08
Posty: 1953

Re: Opieka w Getyndze od 5 lub 10 lipca 2017

bm-work napisał:

Witam, potrzebujemy dwie opiekunki na dwa miejsca w Getyndze:
Niewidomy Pan po 60-tce, bez demencji chodzący, oraz drugie miejsce to 83 letnia Pani bez demencji, ma chore kolana i trzeba jej pomóc przy transporcie z łóżka na wózek i odwrotnie.
Osoby te są komunikatywne w związku z czym jest tam wymagany dobry język niemiecki.
Zatrudnienie przez naszą firmę tylko i wyłącznie legalne z dokumentem A1 oraz kartą EKUZ.
Pensja w jednym i drugim przypadku to 1.450euro/netto miesięcznie.
Zwrot kosztów podróży.
Potrzebne Panie z miłą aparycją i dobrą znajomością języka niemieckiego.

Oferty proszę kierować na :
Grzegorz Blachura
BM - Work sp. z o.o.
Bielsko-Biała
tel. 33 821 6433 kom. 515 29 19 19
mail: gb@ibh.pl

Gdyby byli demencyjni wzięłabym.
A tak , to bardzo mi "śmierdzą" te oferty.
Poza tym (z doświadczenia) praca z niewidomymi jest b. ciężka.
W związku z tym płaca powinna być szczególnie dobrze płatna.
Kto chce mieć jeszcze ciężej niż z demecją lub alzhaimerem  niech weźmie właśnie niewidomego.
Wiem co piszę , bo miałam niewidomą podopieczną, a poza tym mam siostrzenicę po studiach niewidomą.
To nie są łatwi ludzie. Niby sprawnii, bo tylko nie widzą, a jednak niepełnosprawni.
Oferta dla opiekuna z rodzicielskim 200% współczuciem .
Że też palant wziął taka ofertę do realizacjii. Ciekawam czy znajdzie  glupka do jej obsługii?

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Co robić jeśli opieka nad pacjentem nas przerasta ? - Ja także cały czas szukam teraz pracy w opiece, ale mam pewien problem. Opiekowałam się tylko mamą i teściową...

Opieka 2 osób chociaż kontrakt mówił o jednej - Moja koleżanka właśnie wróciła z pracy w trybie przyspieszonym. Okazało się na miejscu, że do opieki nie ma jednej Pani- a tak jej w biurze powiedzieli, ale jest jeszcze jej siostra, która wymaga bardzo podobnej opieki...

Opieka nad pacjentem cierpiącym na cukrzycę - Na pewno niektóre z Was opiekowały się ludźmi z cukrzycą. Powiedzcie mi w takim razie czy taka zwyczajna opiekunka może dawać zastrzyki z insuliną, czy przychodzi jakaś wykwalifikowana pielęgniarka bądź ktoś tego pokroju? Bo to chyba do obowiązków opiekunki nie powinno należeć...

Opieka nad osobą starszą, leżącą - Opieka nad osobą starszą leżącą, nie jest prosta. Poniżej kilka słów na temat tego co trzeba wiedzieć, aby móc dobrze opiekować się osobą starszą w stanie leżącym...

Jaka opieka osoby z Alzheimerem? - Czy ktoś ma doświadczenie w tego typu opiece? Pozdrawiam

Stopka forum