Oferta Pracy - Opieka dla miłego Pana z Minden od zaraz!

Opieka dla miłego Pana z Minden od zaraz!

Miejsce pracy:
Minden 32300-32499
Firma:
Professional Care 24 sp. z o.o.
Termin:
od zaraz !

Professional Care 24 Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia u numerze KRAZ: 10379. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 10379

Opis Stanowiska:
    Podopieczny: mężczyzna (85kg, 188cm, kat. 2) mieszka w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Pan choruje na częściową inkontynencję (mocz – pieluchy, cewnik), zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze, chorobę Parkinsona (drżenie prawej ręki). Pacjent ma także problemy ze słuchem (aparat słuchowy) i snem, ale otrzymuje tabletki nasenne. Wymaga pomocy w poruszaniu się, korzystaniu ze schodów, myciu, pielęgnacji stóp i dłoni oraz ubieraniu. Czasami wystarczy tylko, że ktoś obok niego jest. Pacjent nie toleruje warzyw bulwiastych. Podopieczny je i pije samodzielnie oraz uczęszcza na gimnastykę. Do seniora przychodzi terapeuta. Pan otrzymuje zabiegi akupunktury (opiekunka ma po zabiegu wyciągać igły). Z charakteru pacjent jest osobą bardzo miłą, towarzyską oraz ma wszelakie zainteresowania. Oprócz opieki nad podopiecznym do obowiązków opiekunki należeć także będzie prowadzenie gospodarstwa domowego. Dla opiekunki przewidziano osobny pokój, Internet, telefon, rower.
Oferujemy:
    Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Zarobki od 800 do 1350 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od kwoty 3970 PLN (tzw. średnia krajowa). Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.
Wymagania:
    Gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Wiek opiekunki 40 – 50l. Talent kulinarny. Mile widziane prawo jazdy.

    Professional Care 24 Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel. (56) 471 30 03, 512 897 991 lub mail:rekrutacja@professionalcare24.pl Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".