img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Do opieki leżąca pani w 32257 Bünde - 01.07.2018

• Osoba z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, • z doświadczeniem w opiece , • osoba niepaląca.

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2018-06-27 08:55:35

PracaMedcare24
Member
Zarejestrowany: 2016-05-23
Posty: 377

Do opieki leżąca pani w 32257 Bünde - 01.07.2018

• Osoba z komunikatywną znajomością języka niemieckiego,
• z doświadczeniem w opiece ,
• osoba niepaląca.

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Czy wyjeżdżając pierwszy raz do opieki trafię do lekkiego przypadku ? - Jak już wspominałam w innym wątku, jestem osobą młodą. Czytając Wasze posty, nakręciłam się do pracy opiekunki i chyba spróbuję swoich sił :) Martwi mnie jeszcze jedna rzecz- ze wzgledu na to, że zajmowałam się tylko dziadkiem i babcią i byli oni sprawni, chciałabym więc zaopiekować się osobą sprawną, której nie będzie trzeba przenosic, zmieniać cewnika, leczyć odleżyn itd...

Niespodziewane sytuacje podczas opieki - Drogie Panie, czy spotkała Was kiedyś taka sytuacja, w której nie miałyście pojęcia, jak się zachowac, co zrobić? Chodzi mi tutaj o sytuacje typu: pacjent dostaje ataku, a opiekunką jest osoba z małym bagażem doświadczeń i najzwyczajniej w świecie zaczyna panikować...

Jak wygląda dom starców / dom opieki w Polsce - Kiedyś pracowałam rok w domu starców. Było tam na prawdę komfortowo dla podopiecznych więc napiszę wam jak to tam wygląda od środka...

pani MARIA WROBEL z gdanska-prosze uwazac na ta Pania - zwracam sie z serdeczna prosba do wszystkich,aby nie zatrudnialy osoby o nazwisku Maria Wrobel z Gdanska jako opiekunka do dzieci lub osob starszych...

opiekunka w Anglii live-in czy domy opieki - Witam wszystkich ciepło Jakie sa wasze doświadczenia jesli chodzi o opiekunkę live-in osoby starszej ? Czy jest dużo obowiązków w takiej pracy? Jak wygląda kwestia sprzątania w domu takiej osoby ? Czy na umowie jest coś o tym? Czy jest to praca cięzka fizycznie, chodzi mi o podnoszenie osoby( z łóżka, itp...

Stopka forum