img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



dla opiekunek i opikunów pracujących na terenie całego Szleswika Holsz

Witam, jeżeli ktokolwiek został poszkodowany przez pracodawcę w Szleswiku Holsztynie może kontaktować się z naszym punktem doradztwa. Pomagamy bezpłatnie Polakom pokrzywdzonym przez pracodwców na terenie Niemiec...

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2017-05-22 12:24:23

GuteArbeit
New member
Zarejestrowany: 2017-05-22
Posty: 1

dla opiekunek i opikunów pracujących na terenie całego Szleswika Holsz

Witam, jeżeli ktokolwiek został poszkodowany przez pracodawcę w Szleswiku Holsztynie  może kontaktować się z naszym punktem doradztwa. Pomagamy bezpłatnie Polakom pokrzywdzonym przez pracodwców na terenie Niemiec. Ulotka w jęzku polskim jest dostępna www
W szczególnych przypadkach dojeżdżamy pod wskazany adres.

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Dobry pośrednik pracy dla opiekunek w Niemczech jaki ? - Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Niemczech w roli opiekunki. Chciałbym wyjechać do takiej pracy, ale kompletnie nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ewentualne sprawy od strony prawnej, z kim tu wyjechać, żeby to było legalne, żeby potem nie mieć potem jakichś problemów...

Jakie wymagania wobec opiekunek mają agencje? - Powiedzcie mi jeszcze proszę, jakie sa ogólne wymagania agencji przy przyjmowaniu do pracy opiekunki osób starszych? Słyszałam, że czasami o tym czy pojedzie się do pracy czy nie decyduje np...

Niemiecki online dla opiekunek - kursy grupowe - Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty kursów języka niemieckiego online dla opiekunek i opiekunów osób starszych...

prywatne życie opiekunek - Witam. Całkiem niedawno odbylam swój pierwszy wyjazd i zaczęłam się zastanawiać jak wygląda prywatne życie opiekunek...

Oferty pracy na terenie Niemiec i Luksemburga - Dzień dobry! Zapraszam wszystkie chętne opiekunki i opiekunów do współpracy.

Stopka forum