Małżeństwo poszukuje opiekunki, Osnabruck od zaraz na zastępstwo

komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece, Brak nałogów . Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2013-09-09 13:41:56

emilia
Member

Małżeństwo poszukuje opiekunki, Osnabruck od zaraz na zastępstwo

komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece, Brak nałogów . Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych. Dobry stan zdrowia. Opiekun/ka gotowy/a podjąć opiekę nad seniorką, powinien znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym, mieć przyjazne usposobienie, cierpliwość

Reklama

Podobne tematy :

Praca od zaraz dla wykwalifikowanej opiekunki do Holandii - Pani Monika szuka uczciwej opiekunki od zaraz - umowa legalna z rodziną ! Pilnie szukam osoby, która ze mną zamieszka na długo, pomoże mi w codziennym życiu Osoba powinna być wolna i bez zobowiązań, nie paląca, nie pijąca, silna fizycznie oraz empatyczna Mam 55 lat, nie ruszam rękoma, jeżdzę na wózku...

Opiekunki UK - Witam, "nowa" na forum - wybaczcie ewentualne uchybienia "miejscowej" etykiecie :) Myślę poważnie o wyjeździe jako opiekunka (UK ze względu na język)...

Poszukuje pracy jako opiekunka osoby starszej prywatnie - Poszukuje pracy jako opiekunka starszej osoby w Niemczech. Posiadam doświadczenie w opiece starszych osób ponieważ jeździłam juz dużo razy do takiej pracy za granicę...

Poszukuje pracy jako opiekun od czerwca - 5o letni opiekun, poszukuje pracy,kilkuletnie doświadczenie,język podstawowy (dobry),prawo jazdy, palący,mogę się opiekować 1 jak i 2 osobami, tylko poważne oferty,kontakt na e-mail, lub tel: +48783880923...

Poszukuję Opiekunki do pani Theresy, Mainburg, 1300 Eur, od ZARAZ - Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydata na stanowisko: OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO STARSZEJ PANI Miejsce pracy: Niemcy/ Mainburg koło Landshut Termin rozpoczęcia pracy: 6/7 maj 2017 (wyjazd na min...

Stopka forum