Małżeństwo poszukuje opiekunki, Osnabruck od zaraz na zastępstwo

komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece, Brak nałogów . Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2013-09-09 13:41:56

emilia
Member

Małżeństwo poszukuje opiekunki, Osnabruck od zaraz na zastępstwo

komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece, Brak nałogów . Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych. Dobry stan zdrowia. Opiekun/ka gotowy/a podjąć opiekę nad seniorką, powinien znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym, mieć przyjazne usposobienie, cierpliwość

Reklama

Podobne tematy :

Opiekunki UK - Witam, "nowa" na forum - wybaczcie ewentualne uchybienia "miejscowej" etykiecie :) Myślę poważnie o wyjeździe jako opiekunka (UK ze względu na język)...

PRACA dla OPIEKUNKI - 1450Euro - www.pomocwdomu.pl Obecnie pilnie szukamy: Opiekunki z komunikatywną znajomością j. niemieckiego WYSOKIE WYNAGRODZENIE - 1450 EUR brutto Miejsce pracy: Dänischenhagen Opis podopiecznego: Do opieki jest Pan w wieku 87 lat, Pan ma początkującą demencję, cukrzycę, problemy ze słuchem, jest po wylewie...

Nuda w pracy opiekunki - Cześć, jestem tu nowa, troche sie chciałam pożalić. Jestem bardzo, bardzo energiczną kobietą i ja ciągle coś muszę robić, ciągle się musi coś dziać z moim udziałem...

Pierwszy wyjazd w roli opiekunki-porady - Witam, mam zamiar jechać do Niemiec jako opiekunka. Niemiecki znam dobrze, gdyż jestem studentką ostatniego roku germanistyki...

Pilnie! Szukam opiekunki - okolice Bonn - Pan 87-lat - 1400Euro - Oferta ważna do: 06.07.2016 Obecnie Pilnie szukamy! Opiekunkę z komunikatywną znajomością j. niemieckiego do 87-letniego seniora - atrakcyjne wynagrodzenie do 1400 EURO! Miejsce pracy:okolice Bonn Opis podopiecznego: Pan Wilhelm porusza się na wózku...

Stopka forum