Małżeństwo poszukuje opiekunki, Osnabruck od zaraz na zastępstwo

komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece, Brak nałogów . Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2013-09-09 13:41:56

emilia
Member

Małżeństwo poszukuje opiekunki, Osnabruck od zaraz na zastępstwo

komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece, Brak nałogów . Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych. Dobry stan zdrowia. Opiekun/ka gotowy/a podjąć opiekę nad seniorką, powinien znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym, mieć przyjazne usposobienie, cierpliwość

Reklama

Podobne tematy :

Miasta i miejscowości gdzie pracujemy jako Opiekunki w Niemczech - Witam. Tak was czytam, widzę, że sporo osób już pracuje, sporo ma zamiar zaraz wyjechać do pracy do Niemiec...

Opiekunki Osób Starszych - Hamburg - Witam znajdzie sie jakas kolezanka na spacery czy kawkę w Hamburgu??mieszkam na Puttenbutel koło s-bahnu...

"BIALE NOCE" opiekunki czuwajace w nocy - No wiec probuje z tym "nocnym watkiem". Opiekuje sie aktualnie Dziadziusiem z zaawansowana demencja, o wstawaniu w nocy wiedzialam przed wyjazdem ale lubie wyzwania, wiec co to dla mnie ;) ...

Opiekunki UK - Witam, "nowa" na forum - wybaczcie ewentualne uchybienia "miejscowej" etykiecie :) Myślę poważnie o wyjeździe jako opiekunka (UK ze względu na język)...

Walizka opiekunki, czyli... Hilfe! - Decyzja zapadła. Umowa podpisana. Jadę! Mój pierwszy raz! Czas zacząć się pakować i ... problem. Co ja właściwie powinnam ze sobą zabrać, oprócz rzeczy oczywistych, czyli generalnie to co w odwiedziny do "babci Geni" + słownik...

Stopka forum