Małżeństwo poszukuje opiekunki, Osnabruck od zaraz na zastępstwo

komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece, Brak nałogów . Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2013-09-09 13:41:56

emilia
Member

Małżeństwo poszukuje opiekunki, Osnabruck od zaraz na zastępstwo

komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece, Brak nałogów . Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych. Dobry stan zdrowia. Opiekun/ka gotowy/a podjąć opiekę nad seniorką, powinien znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym, mieć przyjazne usposobienie, cierpliwość

Reklama

Podobne tematy :

Opiekunki UK - Witam, "nowa" na forum - wybaczcie ewentualne uchybienia "miejscowej" etykiecie :) Myślę poważnie o wyjeździe jako opiekunka (UK ze względu na język)...

Od zaraz - Opiekunka do małżeństwa - premia za 1 wyjazd! - Obecnie pilnie szukamy: Opiekunki do małżeństwa - pani (79lat) - cierpi na demencję, niedosłuch, porusza się przy balkoniku...

Jak niemcy traktują swoje opiekunki ? - Jak Niemcy traktują opiekunki? Czy mają do nich jakikolwiek szacunek, czy raczej?

OPIEKUNKA DO Samotnej P.Urlike 64 (WESTERLAND) NA WYSPIE SYLT OD ZARAZ - Poszukujemy osoby, która zaopiekuje się Panią w wieku 64 lat w domu prywatnym w nadmorskim kurorcie Westerland na wyspie Sylt na Morzu Północnym w Niemczech...

Mogę wymienić kogoś na ok. trzy tygodnie od zaraz! - Mam teraz wolne z przyczyn losowych i chętnie wymienię kogoś na ok. trzy tygodnie od zaraz! Mam doświadczenie.

Stopka forum