Małżeństwo poszukuje opiekunki, Osnabruck od zaraz na zastępstwo

komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece, Brak nałogów . Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2013-09-09 13:41:56

emilia
Member

Małżeństwo poszukuje opiekunki, Osnabruck od zaraz na zastępstwo

komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece, Brak nałogów . Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych. Dobry stan zdrowia. Opiekun/ka gotowy/a podjąć opiekę nad seniorką, powinien znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym, mieć przyjazne usposobienie, cierpliwość

Reklama

Podobne tematy :

Pijace opiekunki . - Moj wujek to kierowca takiego mini busa (9os). Kursuje do Frankfurtu , wozi przewaznie opiekunki i mowi sam ze jest duzo alkoholiczek w tej pracy...

CzemuNiemcy biora opiekunki "schwarz" jak legalne sa juz od 1470€/mon? - Nie jestem z firmy zadnej . Po prostu zastanawia mnie ten fakt . : " Betreuung ab 49 bis 52 Euro pro Tag...

PROPERSONAL . WARTO? Opiekunki do Heimow - Znalazlam ich ogloszenie : "Poszukujemy opiekunki do domu seniora z dobrą znajomością języka niemieckiego...

Witajcie drogie opiekunki prosze o rady :) - Witam. Jestem nowa na forum i co tu dużo mówić pełna obaw. Dostałam ofertę pracy jako opiekunka i bardzo bym chciała z niej skorzystać...

Witajcie Opiekunki i Opiekunowie - Witam Wszystkich. Czy ktoś pomoże znaleźć mi pracę? mam 32lata, pracowałem w Austri jako opiekun. Pozdrawiam

Stopka forum