Małżeństwo poszukuje opiekunki, Osnabruck od zaraz na zastępstwo

komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece, Brak nałogów . Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2013-09-09 13:41:56

emilia
Member

Małżeństwo poszukuje opiekunki, Osnabruck od zaraz na zastępstwo

komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece, Brak nałogów . Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych. Dobry stan zdrowia. Opiekun/ka gotowy/a podjąć opiekę nad seniorką, powinien znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym, mieć przyjazne usposobienie, cierpliwość

Reklama

Podobne tematy :

Opiekunki UK - Witam, "nowa" na forum - wybaczcie ewentualne uchybienia "miejscowej" etykiecie :) Myślę poważnie o wyjeździe jako opiekunka (UK ze względu na język)...

Zatrudniamy opiekunki do domów prywatnych 24/7 na niemieckiej umowie! - Agencja Pracy Headhunters wraz ze swoim niemieckim klientem, poszukuje osób na stanowisko: Opiekunka osób starszych - Bawaria Opis: Poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko opiekun/-ka osób starszych, które znają przynajmniej komunikatywnie język niemiecki i chciałyby podjąć pracę na terenie Niemiec...

poszukuje zmiennika zmienniczki - poszukuje kogos kto by sie ze mna zmieniał w opiece nad dziadkiem opiekuje sie nim juz ponad rok i dalej bym to robił bo jest supr atmosfera komfortowe warunki auto do dyspozycji zatankowane okolicva piekna ale osobiste sprawy tez musze kiedys załatwiac wiec szukam zmiennika zarobek nie najgorszy na to co jest do roboty i co sie dostaje w towarze Prosze o konkretne oferrty odpowiedzialnych osob bo niechce zawiesc mojego podopiecznego

Juz zameldowalam znane mi opiekunki "na czarno" do Zollu. A Ty? - Precz z praca na czarno! Precz z okradaniem panstwa i nas - pracujacych uczciwie! Kazda pani opiekunka pracujaca na czarno szkodzi legalnym opiekunkom! Ile to razy sie nasluchalam od dziadka ze ja kosztuje ponad "az" 2300 e , a pani W...

Brak energiii u opiekunki :( - Nawet nie wiem jak to opisać więc napisze tak : Po prostu brak mi energii ! kiedy jadę na zgłoszenie to się cieszę że jadę , będę miała kim się opiekować itd...

Stopka forum