Szukam pracy jako opiekunka do niemiec

Witam polecam ci portal opieka Niemcy http://ps24.net.pl sprawdzona agencja

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#131 2017-07-24 10:41:00

bet1
New member

Re: Szukam pracy jako opiekunka do niemiec

Witam polecam ci portal opieka Niemcy http://ps24.net.pl  sprawdzona agencja

#132 2017-07-31 16:12:23

katarzyna.r
Member

ja jeżdżę z medipe,  na ich stronie można się dowiedzieć co i jak, wszystko jest bardzo łatwo wyjaśnione i opisane

#133 2017-08-01 07:21:26

Blue Line
New member

Firma Blue Line  poszukuje do pracy Opiekunki i Opiekunów Osób Starszych na terenie Niemiec.

Naszym Opiekunkom i Opiekunom, gwarantujemy:
•    Bezpieczną i legalną formę współpracy  opłacane składki ZUS
•    Elastyczną długość pobytu: wyjazdy na 1 miesiąc lub na dłużej
•    Atrakcyjne zarobki - do 1600,- € brutto miesięcznie + dodatki za święta
•    Pakiety dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych na czas wyjazdu za granicę
•    Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
•    Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego
•    wsparcie polsko jezycznego Koordynatora na miejscu w Niemczech

Nasze oczekiwania:
•    znajomość j. niemieckiego co najmniej w stopniu podstawowym
•    doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (może być nad członkami rodziny)
•    zadbany  wygląd, poczucie odpowiedzialności, cierpliwość, wyrozumiałość
•    brak nałogów takich jak alkohol lub środki zmieniające świadomość
•    Mile widziane referencje  oraz prawo jazdy

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer telefonu: 0048 505 470 906 lub  wysyłając smsa o treści OPIEKA-oddzwonimy, przesylajac wiadomosc zawierajaca nastepujace dane: 1.Imie i nazwisko   2. Numer telefonu 3.  Miejscowosc 4. Znajomosc j. niemieckiego 5. Doswiadczenie w opiece    - na adres : rekrutaja-blueline@wp.pl   koniecznie z dopiskiem:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Firme Blue Line dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a tego, że mam prawo dostępu do treści moich danych, a także prawo ich poprawiania oraz tego, że podanie danych jest dobrowolne".

#134 2017-08-10 11:44:45

betreuung
New member
Od: Kłodzko

Firma BETREUUNG M.S. podejmie współpracę z osobami chętnymi do wyjazdu w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych. Mile widziane doświadczenie, wymagania komunikatywna znajomość j.niemieckiego. Forma współpracy: działalność gospodarcza- (oferujemy pełne wsparcie). Zgłoszenia i pozostałe informacje pod nr tel 74 865 59 55 godz 9:00-15:00, email betreuung.mb@onet.pl albo na stronie www.opiekabetreuung.eu

#135 2017-08-17 15:12:29

Simply Jobs
New member

Dzień dobry,

Oferujemy legalną pracę jako opiekun osób starszych w Niemczech , zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą.

Simply Jobs jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej poszukujemy osób do opieki dla naszego klienta w Niemczech – oferta pracy tymczasowej.

Praca w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech u Klienta indywidualnego. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała pomoc Podopiecznemu w życiu codziennym, troska o jego dobre samopoczucie oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.

Zapewniamy:

- legalną pracę na podstawie umowy o pracę

- ubezpieczenie – opłacamy składki ZUS od średniej krajowej(4263zł)

- zarobki zaczynają się od 1250 euro netto (możliwość wypłaty w euro lub w złotówkach)

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

- nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych od pracownika

- zatrudniamy osoby z terenu całej Polski

- wyjazdy 2-3 miesięczne lub dłuższe

- pomoc naszego biura w razie ewentualnych problemów, stały kontakt

Wymagania:

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi lub niepełnosprawnymi (w Niemczech)
- uśmiech, zaangażowanie oraz szacunek do osób starszych
- odpowiedzialność, cierpliwość
- mile widziane prawo jazdy - ale nie jest konieczne

To nas wyróżnia:

- do każdego pracownika podchodzimy w sposób indywidualny
- rozwiązujemy wszystkie pojawiające się problemy
- zawsze służymy pomocą
- jesteśmy otwarci na negocjację
- zapewniamy przyjazną atmosferę pracy
- nasze warunki pracy są lepsze niż u konkurencji
- doceniamy lojalnych i zaangażowanych pracowników
- warunki współpracy i umowa są przejrzyste
- cenimy długotrwałą współpracę
- rozwijamy się i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników – Wasze uwagi są dla nas w

Kontakt:

tel: 725-900-869
www.simplyjobs.com.pl

Ostatnio edytowany przez Simply Jobs (2017-09-13 13:26:32)

#136 2017-09-20 12:53:35

Krystyna_60
Member

bardzo dobre oferty pracy dla opiekunek w niemczech ma http://mycare24.pl/, ja wyjeżdżałam z tą firmą kilka razy i było ok. Na agencje opiekunek osób starszych trzeba uważać, najlepiej wybierać tylko te sprawdzone. opieka nad starszymi w niemczech to dobra opcja za atrakcyjny zarobek ale trzeba do niektórych ofert podchodzić z dystansem. Jeśli nie masz dużego doświadczenia i to jest jeden z pierwszych wyjazdów to lepiej jechać z agencją bo na prywatnych ofertach nie wiadomo co może się trafić. poza tym, w ofercie mają też kurs języka niemieckiego dla opiekunek.

#137 2017-09-20 17:46:18

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Krystyna_60 napisał:

bardzo dobre oferty pracy dla opiekunek w niemczech ma http://mycare24.pl/, ja wyjeżdżałam z tą firmą kilka razy i było ok. Na agencje opiekunek osób starszych trzeba uważać, najlepiej wybierać tylko te sprawdzone. opieka nad starszymi w niemczech to dobra opcja za atrakcyjny zarobek ale trzeba do niektórych ofert podchodzić z dystansem. Jeśli nie masz dużego doświadczenia i to jest jeden z pierwszych wyjazdów to lepiej jechać z agencją bo na prywatnych ofertach nie wiadomo co może się trafić. poza tym, w ofercie mają też kurs języka niemieckiego dla opiekunek.

Chciałbym ale nie mogę uwierzyć, że to pisze opiekunka. Naprawdę się starałem..... i nic

#138 2017-11-15 00:03:08

ruthspflege
New member

Witam, Szukam PILNIE prywatnie uczciwej, milej i empatycznej opiekunki dla mojej niemieckiej teściowej (Ruth, 84 lata) i jej siostry (Hildegard, 89 lat) w Niemczech. Mala, mila  miejscowośc w Baden-Württembergi w okolicach Karlsruhe. Lokalizacja w zadbanym domu 2-rodzinnym. wlasny pokój, lazienka, TV i Internet sa na miejscu. Podróz, kwatera i wyzywienie bezplatne. Dobre Wynagrodzenie do uzgodnienia. Extra bonus na świeta. Prosze o kontakt Pań, które biora swe Praca na powaznie. Chetnie oddzwonie. Kontakt: 0049 17620239120 lub pod adres e-mailowy: dorota.may@hotmail.com

Ostatnio edytowany przez ruthspflege (2017-11-15 00:06:03)

#139 2017-12-09 23:33:03

VikiV
New member

Poszukuję osoby milej, odpowiedzialnej, w odpowiednim wieku (prywatnie) do opieki nad seniorką (nie lezącą, w pełni sprawną umysłowo) w Niemczech w Hannoverze od stycznia 2018 roku, na zmianę z inną panią, na okres 3 miesięcy. Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna. Mieszkanie, wyżywienie zapewnione. Wynagrodzenie wstępnie 700 Euro netto + zapłacone koszty podroży. Tel. 0049 176 45985215. Mail: opieka@gmx.de

#140 2017-12-10 15:21:59

VikiV
New member

Poszukuję osoby milej, odpowiedzialnej, w odpowiednim wieku (prywatnie) do opieki nad seniorką (nie lezącą, w pełni sprawną umysłowo) w Niemczech w Hannoverze od stycznia 2018 roku, na zmianę z inną panią, na okres 3 miesięcy. Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna. Mieszkanie, wyżywienie zapewnione. Wynagrodzenie wstępnie 700 Euro netto + zapłacone koszty podroży. Tel. 0049 176 45985215. Mail: opieka@gmx.de

#141 2017-12-10 17:39:57

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

VikiV napisał:

wynagrodzenie powala...chyba, że 3h dziennie...napisz ile godzin pracy???

#142 2017-12-10 20:38:53

andrea
Member

VikiV napisał:

700 euro? za jaki okres?

#143 2017-12-10 21:52:30

mobilna
Member

Krystyna_60 napisał:

Na prywatnych ofertach moze sie zdarzyć dokładnie to co z firmą.
Pierpszysz 3 po 3 i tyle.

#144 2017-12-11 11:54:43

ponacare
Member

Dzień dobry,
Firma PonaCare poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekunki  osób starszych od zaraz lub w późniejszych terminach.

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki,
- opłacony ZUS od średniej krajowej,
- karta EKUZ- uprawniająca do bezpłatnego leczenia na terenie Niemiec
- formularz A1- potwierdzający legalność zatrudnienia na terenie Niemiec,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- zwrot kosztów podróży.

Wymagamy:
- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
- doświadczenia w opiece nad osobami starszymi,
- mile widziane prawo jazdy kat. B,

Jesteś zainteresowana - skontaktuj się z nami
tel. +48 15 844 17 85 lub 530-320-071 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
rekrutacja@ponacare.pl

#145 2017-12-11 14:47:16

d.nowak1961
New member

Witam drogie Panie, wiem, ze jestem nowa, troche juz wczesniej siedzialam i czytalam co piszecie. Widze, ze nie zawsze kolorowo, wiem sama po sobie, tez tak mialam na poczatku. Moja firma szuka opiekunek wiec stwierdzilam ze napisze. Nie mialam poki co z nimi problemow, pieniadze byly na czas, wiadomo z rodzinami to tam roznie bywalo, ale jak mi nie pasowalo to mowilam i tak dziewczyny zrobily ze nastepnym razem pojechalam sbie do innej. Teraz zmieniam sie z kolezanka co dwa miesiace bo trafila mi sie fajna babcinka. Mam umowe zlecenie-wiadomo zeby wiecej pieniachow bylo kazdy kombinuje jak moze. Za busa mi placa w dwie strony. Jakby ktos chcial to dajcie znac.

#146 2017-12-11 20:10:28

Asia1970
Member

Szukam zastępstwa  na czas urlopu..ok 20 stycznia na 2 -3 tyg. .dobry niemiecki..prawko..40 euro  dniowka. .darmowy przejazd..fajna bezstresowa Stella w okolicach Stuttgartu..jeśli możecie mi pomoc proszę  o e-mail asia168@wp.pl..podam wszelkie szczegóły

#147 2017-12-11 21:35:04

mobilna
Member

Asia1970 napisał:

Szukam zastępstwa  na czas urlopu..ok 20 stycznia na 2 -3 tyg. .dobry niemiecki..prawko..40 euro  dniowka. .darmowy przejazd..fajna bezstresowa Stella w okolicach Stuttgartu..jeśli możecie mi pomoc proszę  o e-mail asia168@wp.pl..podam wszelkie szczegóły

280 euto tygodniowo ???
To jakis zart !!!!!!!!!!!!!!!!!
Czemu wy sie nie cenicie ???

Ostatnio edytowany przez mobilna (2017-12-11 21:35:45)

#148 2017-12-12 19:37:35

Asia1970
Member

mobilna napisał:

Asia1970 napisał:

280 euto tygodniowo ???
To jakis zart !!!!!!!!!!!!!!!!!
Czemu wy sie nie cenicie ???

Prosiłam o pomoc a nie komentarz..w większości ofert stawka 700-1200 euro (oferty na tym forum)..ja zaplace 1200 i uważam, że to dobra propozycja...stawka adekwatna do wykonywanej pracy...proszę  się nie wypowiadać  nie znając  szczegółów oferty bo z tego co wiem to większość  kobiet pracuje tutaj w niekomfortowych warunkach za dużo mniejszą pensję...też  się nie cenią  jak Pani to ujęła ???

#149 2017-12-12 20:33:33

mobilna
Member

Alez oczywiście że się wypowiem .Stawka w ofercie jest poniżej krytyki.
Warunki wszędzie juz sa na poziomie tzn. minimum własny pokój z łazienką , internet , telewizor z polskimi stacjami dla chcących. Zwrot kosztów podróży w wys 200 euro.
Najnizsza pensja od której zaczyna się rozmowa to 1200 euro miesięcznie bez ŻADNEJ DYSKUSJI !!!

Wstyd coś takiego wystawiać na forum dla opiekunek .

#150 2017-12-12 21:33:25

Asia1970
Member

mobilna napisał:

Warunki wszędzie juz sa na poziomie tzn. minimum własny pokój z łazienką , internet , telewizor z polskimi stacjami dla chcących. Zwrot kosztów podróży w wys 200 euro.
Najnizsza pensja od której zaczyna się rozmowa to 1200 euro miesięcznie bez ŻADNEJ DYSKUSJI !!!

Mam do zaoferowania duże lepsze warunki  niż wymienione przez Panią ..jeśli jest Pani zainteresowana  proszę o e-maila jeśli nie...dziękuję za dyskusję ..pozdrawiam

#151 2017-12-12 21:59:44

Opiekun007
New member

Asia1970 napisał:

mobilna napisał:

Mam do zaoferowania duże lepsze warunki  niż wymienione przez Panią ..jeśli jest Pani zainteresowana  proszę o e-maila jeśli nie...dziękuję za dyskusję ..pozdrawiam

Do mobilna! Podaj kontakt do tej oferty która opisujesz, jadę BEZ DYSKUSJI!!!! nie rozumiem dlaczego ludzie kłamią w sprawie warunków pracy i wynagrodzenia. Rozbawilem się opisem warunków pracy przez mobilna!!!

#152 2017-12-12 22:04:41

Opiekun007
New member

Opiekun007 napisał:

Asia1970 napisał:

mobilna napisał:

Do mobilna! Podaj kontakt do tej oferty która opisujesz, jadę BEZ DYSKUSJI!!!! nie rozumiem dlaczego ludzie kłamią w sprawie warunków pracy i wynagrodzenia. Rozbawilem się opisem warunków pracy przez mobilna!!!

Do Asia1970 warunki podane sa standardowe..chetnie przyjmę. .niestety do marca jestem zatrudniony

#153 2017-12-12 22:37:09

Asia1970
Member

Opiekun007 napisał:

Opiekun007 napisał:

Asia1970 napisał:

Do Asia1970 warunki podane sa standardowe..chetnie przyjmę. .niestety do marca jestem zatrudniony

Wszystko możliwe. .W lipcu planuje następny urlop..zapraszam...latem basen gratis:) pozdrawiam i Wesołych Świat życzę !!!!!!

#154 2017-12-12 22:50:18

Asia1970
Member

mobilna napisał:

magda86 napisał:

Kilku moich znajomych wyjechało do pracy do Niemiec za pośrednictwem firmy Promedica24 (https://promedica24.com.pl/oferty-pracy … niemczech/) Warunki pracy muszą być dobre bo kilka koleżanek do krótkiej przerwie zdecydowało się na ponowny wyjazd na takich samych warunkach. Nie napiszę ile dokładnie tam zarabiają. Po pierwsze mało kto powie prawdę jeśli chodzi o swoje zarobki. Po drugie wysokość wynagrodzenia zależy od wielu czynników: długości pobytu, stanu zdrowia podopiecznego, zakresu naszych obowiązków i itp.
Jeśli ktoś nie jest w stanie samemu znaleźć odpowiedniego podopiecznego bo nie ma rozeznania na rynku Niemieckim to takie agencje pośrednictwa pracy to bardzo dobry wybór. Zazwyczaj dostajemy legalną umowę o pracę, opłacane są składki na Zus i mamy wsparcie gdyby coś się działo.

Od 700 do max 900 euro . Tak tam zarabiają na bardzo ciezkich miejscach. Do tego komicznie ich ubieraja.

Czyżby??? i ani slowa krytyki z Pani strony??? Jestem zdziwiona. .pod moim postem lawina negacji ..1200 euro..wstyd proponowac.żenada! !!

#155 2017-12-13 11:05:41

a.kowalczyk
New member

InterKadra Sp. z o.o. od 2006 roku jest renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (Certyfikat MGiP nr 3372),obejmującą swoim działaniem rynek krajowy i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

Miejsce pracy:
Niemcy

Zadania Opiekunki: wykonywanie prostych prac domowych, związanych z codziennym funkcjonowaniem, a zatem gotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, robienie zakupów. Z zakresu opieki będą to: opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna, pomoc w codziennych czynnościach, dbałość o jej dobre samopoczucie.

Oferujemy:
- Legalne i bezpieczne zatrudnienie
- Premia świąteczna
- Opłacone składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4tyś zł brutto!)
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od znajomości j. niemieckiego od 4tyś zł netto/mies
- Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie
- Elastyczne terminy wyjazdów
- Organizujemy i opłacamy dojazd do i z Niemiec
- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC, A1, Ekuz
- 1 czytelna umowa

Wymagania:
- min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie rodzinne w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
- mile widziane prawo jazdy,
- dyspozycyjność na min. 4 - 6 tygodni

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
- zadzwoń 12 290 44 21
- wyślij SMS o treści: OPIEKA na nr: 537 270 350 – oddzwonimy
- odwiedź nas: Kraków, ul. Wodna 2b
Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.opiekunki.interkadra.pl

#156 2017-12-13 12:09:50

mobilna
Member

Asia1970 napisał:

Opiekun007 napisał:

Opiekun007 napisał:

Wszystko możliwe. .W lipcu planuje następny urlop..zapraszam...latem basen gratis:) pozdrawiam i Wesołych Świat życzę !!!!!!

I z powodu basenu ma mi opaść szczeka ??? Duża częśc klientów ma je w domach i do dyspozycji cały rok.

big_smile Kobieto nie rozśmiezaj mnie.
Daj mi 2100 euro i może się doczekasz telefonu big_smile
I nie podawaj mi tu przykładu 700-900 euro , wiemy która firma tyle płaci i kogo ubiera się w mundurki.
Jak to mówią...za mundurem PR sznurem big_smile

Ostatnio edytowany przez mobilna (2017-12-13 12:21:08)

#157 2017-12-14 17:36:19

paniusiabogusia01
Member

Te niektóre stawki to wręcz śmieszne są. Sami sobie pracujcie za takie pieniądze. W laxo zarobki mi odpowiadają i teraz już tylko z nimi na zlecenia jeżdże. Teraz mi dodatkowo bonusik świąteczny wpadnie.

#158 2017-12-20 13:16:46

mirka1967
New member
Od: Poznań

Wszystkie firmy mają "bonusik świąteczny"... ja otrzymałam 400 euro

#159 2017-12-29 08:56:11

ponacare
Member

Agencja Pracy Ponacare poszukuje opiekunki do seniorki:
Miejscowość: Lauterbach 85232 k/Monachium
Termin: od zaraz na 2 m-ce
Wymagania: dobry/bardzo dobry niemiecki, tolerancja na zwierzęta (kot)
Informacja odnośnie zlecenia: Seniorka 86 lat, waga ok. 56 kg, wzrost ok. 158 cm. Seniorka mieszka z mężem. Niedowidzi, ma osteoporozę. Komunikacja oraz orientacja czasu,miejsca i ludzi zachowana. Jest niezależna, nie wymaga transferu, porusza się za pomocą balkonika oraz kul. Nie ma wstawania nocnego. Pielęgnacja oraz kąpiel odbywa się ze wsparciem opiekunki. Seniorka nie jest inkontynentna. Seniorka je mało. Ma problem z przełykaniem. Nie ma diety.
Obowiązki opiekunki: Pomoc przy higienie osobistej, przygotowywanie posiłków, sprzątanie,gotowanie.
Warunki mieszkaniowe: Osobny pokój dla opiekunki, wspólna łazienka, TV/Internet.

Umowa zlecenie, Stawka: 1200 - 1250 euro netto/ m-c
Gwarantujemy legalne zatrudnienie, opłacony ZUS od średniej krajowej, zakwaterowanie i wyżywienie, zwrot kosztów podróży. Znasz język niemiecki i posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, zgłoś się do nas 15-8441785 lub 530-320-071 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.
www.ponacare.pl

#160 2018-01-04 11:51:30

Kasia60
New member

Szukam zastepstwa, niemiecki przynajmniej komunikatywny. Trzeba miec prawo jaxzdy i doswiadczenie. Moge podac numer do koordynatorki. Pilnie potrzebuje zastepstwa.

Ostatnio edytowany przez Kasia60 (2018-01-04 11:58:02)

#161 2018-05-17 10:19:57

Olina
Member

Tak naprawdę na naszym rynku znajdziemy dzisiaj sporo ofert pracy, przeznaczonych dla opiekunek osób starszych. Świetnym przykładem może tutaj okazać się oferta, dostępna w opieka.felizajob.pl . Można tam podjąć legalną pracę, opartą na umowie, jak i świadczeniach, a co więcej pensja wydaje mi się naprawdę atrakcyjna.

Reklama