AMBERCARE24 z Koszalina

[quote=waldemar1]obsesja to ciężka choroba .... ale cóż współczuję, pewnie budzisz się w nocy i krzyczysz " znowu ten Ambercare24 ! nie będę miała ( miał ) roboty...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#131 2016-10-12 19:12:57

barbara.b
Member

Re: AMBERCARE24 z Koszalina

waldemar1 napisał:

obsesja to ciężka choroba .... ale cóż współczuję, pewnie budzisz się w nocy i krzyczysz " znowu ten Ambercare24 ! nie będę miała ( miał ) roboty....." ha, ha, ha nie martwcie się dla wszystkich starczy dopóki Angela albo jej następca śruby nie przykręci.... ale trzeba pracować a nie żyć obsesją do.... szkoda waszego czasu
a jeżeli szukasz pracy jako opiekunka to szukaj tutaj www.ambercare24.pl   codziennie kilka nowych zleceń... i dla tych co języka nie znają coś się znajdzie na start za 800-1000 euro
i dla tych co mówią komunikatywnie 1000-1200 i dla tych co język znają lepiej to 1200 nawet do 1500 i to za jedna osobę ! pa Księżniczki ( lub Księciunie )

waldek  jutro zadzwonię ic hyba poprosze ciebie do telefonu. zawsze miałam słabość do wariatów.

#132 2016-10-12 20:27:31

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

waldemar1 napisał:

obsesja to ciężka choroba .... ale cóż współczuję, pewnie budzisz się w nocy i krzyczysz " znowu ten Ambercare24 ! nie będę miała ( miał ) roboty....." ha, ha, ha nie martwcie się dla wszystkich starczy dopóki Angela albo jej następca śruby nie przykręci.... ale trzeba pracować a nie żyć obsesją do.... szkoda waszego czasu
a jeżeli szukasz pracy jako opiekunka to szukaj tutaj www.ambercare24.pl   codziennie kilka nowych zleceń... i dla tych co języka nie znają coś się znajdzie na start za 800-1000 euro
i dla tych co mówią komunikatywnie 1000-1200 i dla tych co język znają lepiej to 1200 nawet do 1500 i to za jedna osobę ! pa Księżniczki ( lub Księciunie )

Sądząc po godzinie pisania postu - przekroczyłeś swój czas pracy !!!! Oj nie spodoba się to smutnym panom z  Amt für Arbeitschutz

#133 2016-10-12 20:34:50

mobilna
Member

waldemar1 napisał:

Śrubę to może tobie przykręcić , bo ja akurat działam dla Angie smile
A jak się któraś uprze to zrobi ci psikusa  , zatrudni się na tydzień i niech się tylko okaże że pracuje więcej niż 8 godzin.
A zatem uspokój swoją twarz bo umowa firma - opiekunka a rodzina -firma zawsze ma rozbieżności . Że o świadkach nie wspomnę.

No ale w razie problemów ZOLL zadzwoni na podany przez ciebie Ambercare24.pl
big_smile
Jesteś na wypowiedzeniu i robisz firmie antyreklamę ??? Trzeba powiedzieć że jesteś skuteczny big_smile

#134 2016-10-13 09:56:40

waldemar1
Member

toż to już nie obsesja a.... prawdziwe uzależnienie od Ambercare24
co niektórzy jak nie napiszą na nas jakiegoś fałszywego oszczerstwa to.... spać nie pójdą !
oj konkurencjo na odwyk i to szybko bo delirium was dopadnie szczególnie jak wejdziecie na naszą stronę www.ambercare24.pl i zobaczycie ile mamy nowych ofert każdego dnia....
nie możecie nic zrobić to kontrole będziecie na nas nasyłać... ho, ho ho  jest takie powiedzenie " kto mieczem wojuje...."
weźcie się za robotę póki jeszcze jest bo niedługo realia się zmienią i łatwiej już na pewno nie będzie
i oby moje słowa się nie sprawdziły bo wszyscy jedziemy na tym samym wózku tylko inne mamy podejście do biznesu... pa Księżniczki i Księciunie

#135 2016-10-13 10:04:25

KRYSIA5555
Member

TY masz facet nierówno pod sufitem. Przestań się kompromitować , Idż na emeryture, przestań się produkować, Chory typ!!!!!!

#136 2016-10-13 10:08:45

mobilna
Member

waldemar1 napisał:

toż to już nie obsesja a.... prawdziwe uzależnienie od Ambercare24
co niektórzy jak nie napiszą na nas jakiegoś fałszywego oszczerstwa to.... spać nie pójdą !
oj konkurencjo na odwyk i to szybko bo delirium was dopadnie szczególnie jak wejdziecie na naszą stronę www.ambercare24.pl i zobaczycie ile mamy nowych ofert każdego dnia....
nie możecie nic zrobić to kontrole będziecie na nas nasyłać... ho, ho ho  jest takie powiedzenie " kto mieczem wojuje...."
weźcie się za robotę póki jeszcze jest bo niedługo realia się zmienią i łatwiej już na pewno nie będzie
i oby moje słowa się nie sprawdziły bo wszyscy jedziemy na tym samym wózku tylko inne mamy podejście do biznesu... pa Księżniczki i Księciunie

Ano jest takie powiedzenie " kto mieczem wojuje od pochwy ginie " big_smile
Te realia wygladaja nastepująco. W najbliższych 10 latach przybędzie nam 5 mln. nowych klientów w Niemczech a na rynku Polskim zaczyna brakować rąk do pracy.
Waldi nie spinaj sie tak bo ci żyłka pójdzie. Nie dziekuj że ci pomagamy utrzymać tak wysoko temat.

A zatem miłe Panie , roboty nie zabraknie a jak jeszcze wejda regulacje prawne które przygotowuje np. Bawaria to lepiej byc nie może smile

#137 2016-10-14 10:25:03

mobilna
Member

Waldi mam coś . Przebij ich.https://www.youtube.com/watch?v=zQ5KNk6VA9k

#138 2016-10-14 10:37:37

waldemar1
Member

oby tak było aby te 5 mln było w zasięgu nasz wszystkich a nie tylko wąskiej grupy, którą wylobbują niemieckie związki zawodowe....
pa internetowe Księżniczki i Księżunie ...

#139 2016-10-14 11:34:50

mobilna
Member

Niemieckie zwiazki zawodowe . A co one maja tutaj do powiedzenia ? smile
Co te zwiazki mogą w DE ? NIC !!!
Nie rozśmieszaj mnie big_smile
Jak bardzo nie znasz realiów Bundesrepublik.

#140 2016-10-14 18:14:21

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Aż mi się weselej zrobiło - już myślałem, iż Waldemara nie ma smile

#141 2017-05-22 16:54:00

juszmarek
New member

Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z wykonaniem przeze mnie jednego zlecenia dla Wmbercare24. Zlecenie wykonywałem od 05.02 do 12.03.2017r. wypłatę za czynności opiekuńcze otrzymałem w deklarowanym przez agencję terminie. Natomiast dotychczas nie otrzymałem wynagrodzenia za czynności reklamowe za m-c marzec br. Głównym powodem dla którego podjąłem współpracę z rzeczoną agencją był "wysoki Zus". Aby sprawdzić czy składki zusowskie zostały prawidłowo naliczone i że zostały przelane na moje konto emerytalne nalegałem wielokrotnie na agencję aby przesłali mi potwierdzenie dokonania w/w czynności w postaci druku ZUS RMUA. Pomimo czterokrotnych zapewnień że "już dziś wyślemy" nie doczekałem się pisemnego potwierdzenia naliczenia moich składek Zus. Sam więc sprawdziłem w ZUS-ie czy składki zostały zaksięgowane na moim koncie. Składki za wykonaną przeze mnie pracę w m-cu lutym zostały zaksięgowane dopiero w połowie kwietnia /a więc po przeszło miesiącu od wymaganego prawem terminu/, składki za marzec nie zostały dotychczas przelane /stan na 22 maj br/. Nie przelano też składek za czynności reklamowe wykonane na rzecz agencji za m-c marzec br. W moim macierzystym oddziale Zus otrzymałem także informacje że w wymaganym przez prawo terminie agencja nie dokonała przelewu za m-c luty za żadnego ze swoich 81 zleceniobiorców. Powyższe fakty spowodowały utratę zaufania do agencji Ambercare 24 i rozwiązanie przeze mnie umowy z tą niesolidną agencją. Złożyłem także w Urzędzie Skarbowym odpowiedzialnym za nadzór nad rzeczona agencja prośbę o sprawdzenie czy został od mojego wynagrodzenia naliczony i przelany podatek dochodowy. Poinformowałem tez Państwowa Agencje Pracy o opóźnieniach i zaniechaniach w/w agencji w uiszczaniu składek Zus na rzecz zleceniobiorców i niewypłaceniu należnego mi wynagrodzenia za czynności reklamacyjne za m-c marzec br. Na wyniki kontroli jeszcze czekam /jak wiadomo młyny administracji "mielą wolno"/. Proponowano mi telefonicznie podjęcie nowego zlecenia. Na moją uwagę że składki Zus nie znalazły się na moim koncie w Zusie w odpowiednim terminie i nie otrzymałem obiecanego druku ZUS RMUA bezczelna Pani z agencji odpowiedziała że teraz nie będzie ze mną o tym dyskutować a księgowa przebywa właśnie na urlopie. Pani która zastępowała urlopowaną księgową nie potrafiła jasno odpowiedzieć czy zatrudniająca ją agencja przekazała w terminie należne mi składki Zus. Agencja pomimo rozwiązania przeze mnie z nią Umowy o Pracę nadal przesyła mi smsami propozycje zleceń.

Reklama