Wypowiedzenie umowy w Promedica24

Nikt przy zdrowych zmysłach nie bedzie chwałił tej firmy bo dobra nie jest chyba że ktoś komu płacą za to

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Promedica 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#91 2015-07-09 18:59:07

MaRtUsInKa29
Member

Re: Wypowiedzenie umowy w Promedica24

Nikt przy zdrowych zmysłach nie bedzie chwałił tej firmy bo dobra nie jest chyba że ktoś komu płacą za to

#92 2015-07-09 19:01:34

amelia
Przyjaciel Forum

Arekjerzy napisał:

amelia napisał:

Arekjerzy napisał:

A tu przecież jakas opiekunka bardzo zachwalala pr24 i czemu wszyscy stamtąd uciekają? Mhhhh .....dziwne ,prawda?

Nie kapujesz? To nie była opiekunka, tylko naganiaczka.

Chyba nie pojelas mojej ironii wink

Uwierz mi, że jestem dość pojętną dziewczyną ale trzeba było puścić oczko jak teraz. Przecież nie jestem Duchem Świętym >

Ostatnio edytowany przez amelia (2015-07-09 19:02:48)

#93 2015-10-18 19:07:54

andrea
Member

a czy ktoś pracował z POLONIACARE 24 ze Szczecinka

#94 2015-10-19 17:47:27

jakniew
Member

andrea napisał:

a czy ktoś pracował z POLONIACARE 24 ze Szczecinka

Pracowałam, ale dawno temu.

#95 2016-06-02 19:27:24

questions
New member

nieznajomość prawa szkodzi.

Nie mogę stwierdzić czy zapisy są zgodne czy nie zgodne z prawem, ale wiem że w każdym większym mieście możecie znaleźć prawnika, który wam pomoże zamknąć współpracę z firma z którą nie chcecie dalej działać.

tak już ktoś napisał wystarczy wpisać np. "bezpłatne porady prawne poznań" i wyskoczą nam instytucje działające pro bono.

Zastanawiam się czy instytucje stosujące dziwne zapisy w umowach pozwolą sobie na większe egzekwowanie swoich "praw" niż tylko poprzez próbę zastraszania pismami do domu i dziwnymi telefonami...

każdy pozew kosztuje a przy tak lichych umowach niezgodnych z przepisami nadrzędnymi jakim jest kodeks cywilny czy kodeks pracy szanse na wygraną są małe, przez kooperanta. a jakakolwiek sprawa wiąże się z kosztami procesowymi.

ma ktoś doświadczenia sądowe gdzie gdzie pozwanym była opiekunka ?

#96 2016-06-02 21:36:01

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

questions napisał:

nieznajomość prawa szkodzi.

Nie mogę stwierdzić czy zapisy są zgodne czy nie zgodne z prawem, ale wiem że w każdym większym mieście możecie znaleźć prawnika, który wam pomoże zamknąć współpracę z firma z którą nie chcecie dalej działać.

tak już ktoś napisał wystarczy wpisać np. "bezpłatne porady prawne poznań" i wyskoczą nam instytucje działające pro bono.

Zastanawiam się czy instytucje stosujące dziwne zapisy w umowach pozwolą sobie na większe egzekwowanie swoich "praw" niż tylko poprzez próbę zastraszania pismami do domu i dziwnymi telefonami...

każdy pozew kosztuje a przy tak lichych umowach niezgodnych z przepisami nadrzędnymi jakim jest kodeks cywilny czy kodeks pracy szanse na wygraną są małe, przez kooperanta. a jakakolwiek sprawa wiąże się z kosztami procesowymi.

ma ktoś doświadczenia sądowe gdzie gdzie pozwanym była opiekunka ?

Jakąś firmę prawniczą prowadzisz???
"Ustawą z dnia 28 lipca 2005r, o kosztach sądowych w sprawach cywilnych, ustawodawca wprowadził obowiązek uiszczania opłaty podstawowej w wysokości 30 zł zarówno przez pracownika jak i pracodawcę w sprawach z zakresu prawa pracy od:
- apelacji,
- zażalenia,
- skargi kasacyjnej,
- skargi o stwierdzenie niezgodności z prawem prawomocnego orzeczenia,
- w sprawie o ustalenie istnienia stosunku pracy wytoczonej z powództwa inspektora pracy."
Czyli my nie płacimy jako pracownicy

Reklama